oenghus čet 31.3.2022 22:18

Oprosti, ali ne "serem" ti po oglasu. Pitao si za procjenu i moje iskreno misljenje je da se potencijalnom kupcu, koji se zna sluziti internetima i provjeriti trziste (pricam o HR, ne EU), ne isplati kupovati za 6k kesa rabljenu grafu kada postoji za 350kn vise nova.

Uostalom, zasto pitas za procjenu ako ne zelis cuti tudje misljenje?

 

Zasto usporedba s 3070?

Pa zato sto je razlika par posto u performansama, a cijenovno 350kn novo - rabljeno (edit: i to je danas, a padat ce cijena jos).

 

3070 ti review

 

EDIT: ne mislim ti vise odgovarati jer nema smisla ikakva rasprava, pitao si misljenje, dobio si 2 centa, ne slazes se s tim, ok..

sretno s prodajom kako god bilo.

ansha čet 31.3.2022 22:37
oenghus kaže...

Oprosti, ali ne "serem" ti po oglasu. Pitao si za procjenu i moje iskreno misljenje je da se potencijalnom kupcu, koji se zna sluziti internetima i provjeriti trziste (pricam o HR, ne EU), ne isplati kupovati za 6k kesa rabljenu grafu kada postoji za 350kn vise nova.

Uostalom, zasto pitas za procjenu ako ne zelis cuti tudje misljenje?

 

Zasto usporedba s 3070?

Pa zato sto je razlika par posto u performansama, a cijenovno 350kn novo - rabljeno (edit: i to je danas, a padat ce cijena jos).

 

3070 ti review

 

EDIT: ne mislim ti vise odgovarati jer nema smisla ikakva rasprava, pitao si misljenje, dobio si 2 centa, ne slazes se s tim, ok..

sretno s prodajom kako god bilo.

Iz linkanog testa se vidi da razlika nije par posto nego 10,6%.

Kad tih 6350 uvecas za tih 10,6%, dobijas malo preko 7k kn. 

I to je uz pretpostavku da cijena raste linearno s performansama.

 

Dakle, usteda nije 350, nego preko 1000kn...

oenghus čet 31.3.2022 23:00
ansha kaže...
oenghus kaže...

Oprosti, ali ne "serem" ti po oglasu. Pitao si za procjenu i moje iskreno misljenje je da se potencijalnom kupcu, koji se zna sluziti internetima i provjeriti trziste (pricam o HR, ne EU), ne isplati kupovati za 6k kesa rabljenu grafu kada postoji za 350kn vise nova.

Uostalom, zasto pitas za procjenu ako ne zelis cuti tudje misljenje?

 

Zasto usporedba s 3070?

Pa zato sto je razlika par posto u performansama, a cijenovno 350kn novo - rabljeno (edit: i to je danas, a padat ce cijena jos).

 

3070 ti review

 

EDIT: ne mislim ti vise odgovarati jer nema smisla ikakva rasprava, pitao si misljenje, dobio si 2 centa, ne slazes se s tim, ok..

sretno s prodajom kako god bilo.

Iz linkanog testa se vidi da razlika nije par posto nego 10,6%.

Kad tih 6350 uvecas za tih 10,6%, dobijas malo preko 7k kn. 

I to je uz pretpostavku da cijena raste linearno s performansama.

 

Dakle, usteda nije 350, nego preko 1000kn...

 

Moje misljenje je da je danas sweet spot 1440p144hz i tu je razlika manja od 10%, a druga stvar, 6350kn je i za kes i za rate, pa je (ponavljam, po mom misljenju) bolje provuci karticu na 12 rata i kroz 12 mjeseci ce inflacija pojesti dio cijene, a kartica ce imati 36 mjeseci garancije.

Tako da racunica ipak nije preko 1000kn.

mariolla79 čet 31.3.2022 23:08

Ti mene isto nerazumijes,koliko moja nova dodje u ducanu kod nas..oko 8300..zato neznam zasto linkas 3070 gigabyte i usporedjujes s mojom..to kao da ja prodajem s22 ultru a ti mi linkas s21 ultru jer je malo losiji i jeftiniji 2 tisuce kn..kuzis? Svatko ima pravo na misljenje,s tim se slazem..i uvijek sam razuman,ali neusporedjujes iste grafe 

ansha pet 1.4.2022 15:51
mariolla79 kaže...

Evo bas gledam u hg spotu ni jedna 3070 nije dostupna..a imaju u utrinama moju za 7800 i jamstvo je 12 mj...ovo ti je mojih 2 centa,futura i protis su po 8300 i 8400

Samo sta nije bitna cijena tvoje nego i drugih modela, je*e se vecinu koji je model...

ansha pet 1.4.2022 16:26
mariolla79 kaže...

to znam...ali ja uvijek gledam malo kvalitrtniji model,neki su zadovoljni s low end modelima,ja hvala nebih...radfje dam vise a imam kvalitetnije hladjenje i komponente

Pa ne znam bas da se za neke modele moze rec da su nekvalitetni, prosjecan korisnik to ne kuzi....

Bero_ng95 uto 12.9.2023 06:54

Realna cijena takve polovnjače je max 370e i to opet model što tvoja nije.

Nije loša tvoja verzija ali nije op model.

Prodaj je za 350, naše trgovine imaju čudne cijene varira od trgovine do trgovine. I uopće nisu regularne, s obzirom da je nova 6700xt 400e koja je u rangu s tvojom karticom.