Ges pon 3.7.2017 09:21
Judg3 Dr3dd kaže...

Hm. Na području upravitelja datotekama nema boljeg od Total Commandera, a ako baš ne želite ništa platiti, savršena alternativa je Double Commander.

totalno

mnogo puta me oduševio s brojim alatima a pogotovo multi-file rename-om, dušu dalo za premimenovat cijele sezone serija ili još bolje, za custom rename-anje veliko broja fajli prema popisu imena iz neke baze

Chaky pon 3.7.2017 10:55
Judg3 Dr3dd kaže...

Hm. Na području upravitelja datotekama nema boljeg od Total Commandera, a ako baš ne želite ništa platiti, savršena alternativa je Double Commander.

Takoder na TC-u od 2001. Klikam svaki dan na broj i ne smeta me uopce :D

drag pon 3.7.2017 14:25

Ovo i izgleda najsličnije Double commanderu ovako na prvi pogled.

 

Moj je izbor od kasnih osamdesetih Directory opus, zadnjih par godina ponekad koristim i Multi Commander kao besplatnu opciju.

(Xplore na androidu, rado bi ga i na pravim linuksima koristio)

StariMrgud pon 3.7.2017 19:01
drag kaže...

Ovo i izgleda najsličnije Double commanderu ovako na prvi pogled.

 

Moj je izbor od kasnih osamdesetih Directory opus, zadnjih par godina ponekad koristim i Multi Commander kao besplatnu opciju.

(Xplore na androidu, rado bi ga i na pravim linuksima koristio)

 

Potpisujem ovo.

U zadnjiih 3 desetljeca puno ih je protutnjalo kroz nase masine (WinNC, Volkov commander, Master commander, Xplorer2, XYplorer, Multicommander, UltraExplorer ...) .

Directory Opus je osobno po meni princ svih File managera i osobno mi je bolji od Total Commandera, Multicomander je vrlo dobra Free alternativa, ali ovisno o onome s cime najvise manipuliramo trebamo si naci explorer.

Ako netko voli stari dobri plavi ekran neka slobodno proba FAR Manager (besplatan je), no jedna stvar tokom vremena je ostala svima zajednicka, svakom exploreru je dobro dosao dodatak pod imeno Filemenu Tools (do verzije 7,14 je bilo free i još se može naći na netu verzija bez limita)

Čitatelj pon 3.7.2017 19:09

Nije lose za besplatni software.

 

Osobno preferiram Total Commander, definitivno najmocniji od svih.

 

A kao besplatna i lagana alternativa, tu je 7-Zip File Manager.

 

Nije mocan, ali obavlja posao dovoljno dobro.

Keso uto 4.7.2017 00:24

Probao mnoge, od besplatnih je moj izbor i preporuka "Multi Commander". Brže kopira 30-50% od klasičnog copy-paste u windows exploreru, podržava queuing kopiranja tj. kopiranja kreću jedno nakon drugog. Za razliku od paralelnog kopiranja koje rade skoro svi ostali i koje zaguši disk do super-sporosti i nedočekljivih trajanja kopiranja. Dok se već nešto kopira u pozadini, samo bacaš u red nova kopiranja: krenuti će nakon što prethodna završe. Neprocjenjiv feature kad imate puno datoteka ili velike datoteke.

BlackMoon uto 4.7.2017 03:56

Ovaj Saladin bar pristojno izgleda za cijenu, za razliku od onih nakaza od programa iste svrhe koji se plaćaju. U prvom redu Total Commander i Directory Opus! To izgled nije promijenilo od windowsa 3.1...a znaju tražiti novce! Idioti! Na kraju krajeva. šta fali Windows Exploreru?

Čitatelj uto 4.7.2017 06:20

Ne znam kad si zadnji put koriostio Totalku, ali ima i moderni set ikona te modern look...za one koji ga zele.

Power userima je taj klasicni dizajn bolji, pregledniji i iz navike brzi. Osobno bi ga otpisao kad bi se izgled promjenio.

Isto vrijedi i za IrfanView, Notepad++ itd.

Ges uto 4.7.2017 08:30
Keso kaže...

Probao mnoge, od besplatnih je moj izbor i preporuka "Multi Commander". Brže kopira 30-50% od klasičnog copy-paste u windows exploreru, podržava queuing kopiranja tj. kopiranja kreću jedno nakon drugog. Za razliku od paralelnog kopiranja koje rade skoro svi ostali i koje zaguši disk do super-sporosti i nedočekljivih trajanja kopiranja. Dok se već nešto kopira u pozadini, samo bacaš u red nova kopiranja: krenuti će nakon što prethodna završe. Neprocjenjiv feature kad imate puno datoteka ili velike datoteke.

i TC ima queing a uz to ima gro super mogućnosti tipa da obilježiš tisuću fajlova i onda prilikom kopiranja daš parametar koju vrstu fajlova ćeš kopirati. I ne samo to: možeš odabrati direktorije u koje ćeš kopirati, dakle odjednom kopiraš u tipa 10 direktorija. Totalno moćan alat

LudaRajcica sri 5.7.2017 08:45
BlackMoon kaže...

Ovaj Saladin bar pristojno izgleda za cijenu, za razliku od onih nakaza od programa iste svrhe koji se plaćaju. U prvom redu Total Commander i Directory Opus! To izgled nije promijenilo od windowsa 3.1...a znaju tražiti novce! Idioti! Na kraju krajeva. šta fali Windows Exploreru?

 sta je falilo yugu i stojadinu?

cccc, povero utente :P :)