24v ned 13.10.2019 13:48
EZY-E kaže...

Nije mi baš jasno kako radi?

Kad dođeš ispod njega baca crveno svjetlo na tebe ako detektira da si na mobu ili?

 Prekine ti signal na mobitelu, pa moras dignut glavu i pogledat svijet oko sebe

Ezio ned 13.10.2019 14:38
BlueMax kaže...

Baca crveno svjetlo na pod.

Samo bi ja okrenuo da baca zeleno kad je u stvarnosti crveno.

 

PaleRider kaže...

Znači, umjesto da nas prirodna selekcija riješi gluposti, mi glupost još potičemo.. ali hej, na gluposti se zarađuje..

Nacisti su ubijali židove. Vi bi danas one sa mobitelima. Evolucija.

BlueMax ned 13.10.2019 17:45
Ezio kaže...
BlueMax kaže...

Baca crveno svjetlo na pod.

Samo bi ja okrenuo da baca zeleno kad je u stvarnosti crveno.

 

PaleRider kaže...

Znači, umjesto da nas prirodna selekcija riješi gluposti, mi glupost još potičemo.. ali hej, na gluposti se zarađuje..

Nacisti su ubijali židove. Vi bi danas one sa mobitelima. Evolucija.

 Ne bi ih ja ubijao, sami bi se ubijali.

Ako ćemo iskreno, ne bi volio da ih se gazi zbog vozača koji će budalu do kraja života nositi na savjesti.

DuxCro ned 13.10.2019 18:08

Koliko zombija vidim svaki dan na cesti, za ne povjerovat. Hoda po pješačkoj stazi i zalijeće se u ljude jer mora gledat u svoj dumbpfone. Još mi je bolje kad mi se netko hvali koliko je tisuća kuna potrošio na dumbphone i onda gleda  neke retardirane videe na tome cijeli dan.

bruno1026 ned 13.10.2019 20:53

Čim vidim "grad zagreb potrosio" pretpostavljam da bi svakoj budali trebalo biti jasno da je netko od mafijaške ekipa našmrkanog mrknuo popriličan novac. Nažalost to nije svakoj maloumnoj budali jasno, pa se našmrkani na svakim izborima nanovo zaokružuje ili je posrijedi još gora retardirana varijanta "nemam za koga glasat, pa ne izlazim na izbore". Samo naprijed ovčice...

Manzi pon 14.10.2019 00:18

O bože dragi... Pa zar je to moguće? Pretvaramo se u Amerikance. Zar je stvarno potrebno zbog gluposti pojedinaca izmišljati ovakve gluposti? Stvarno smo jedina životinjska vrsta koja samovoljno uništava genski bazen i time se ponosi i to predstavlja kao brigu i nešto pozitivno... Da ne bi ispalo da smo svi tu bez mane, dogodi se i meni koji put da se zabuljim u mobitel, ali toliko da na pješačkom ne staneš ili se samo uputiš preko zebre... Pa zar ti ljudi pored toga što im mozak ne radi, nemaju ni uši? Vjerojatno su im slušalice upaljene na max pa ne čuju ni svoje misli. A za ove koji spominju naciste, zar je moguće da ostvarenje filma "idiocracity" stavljate na istu razinu sa zločinima nacista i sličnih? Svaka čast ekipa... Svaka čast.

Krx pon 14.10.2019 01:18
DuxCro kaže...

Koliko zombija vidim svaki dan na cesti, za ne povjerovat. Hoda po pješačkoj stazi i zalijeće se u ljude jer mora gledat u svoj dumbpfone. Još mi je bolje kad mi se netko hvali koliko je tisuća kuna potrošio na dumbphone i onda gleda  neke retardirane videe na tome cijeli dan.

 

"MobiZombiji" su stara stvar. Novost su "RomoZombiji".
Otkad je Tcom dovukao i naprodavao onih šaomi romobila, ima ih posvukud, ko smrdljivih martina ove jeseni.

Em piče i rinzolima i cestama, em bulje u mob.

danen pon 14.10.2019 06:06

Ovo uspoređivanje onih koji grde ljude koji po ulici hodaju s mobiltelima s nacistima posve promašeno. I ja bih pustio da auti gaze oni koji su toliko nepamentni i primitivni da moraju hodati po ulici slušajući i gledajući mobiltel. Zašto je uporedba stakvih s Židovima u Trećem Reichu promašena? Zato što Židov ne može biti ne-židov, on se ne može odreći svoje vjere i narodnosti baš i da hoće (tj. ništa mu se to kod Hitlera ne bi kontalo). Oni koji neprimjereno koriste mobitel zloupotrebljavaju svoju slobodu (neodgovorni su), a bi si mi drugi, odgovorni, morali plaćati za njihovu neodgovornost! Mogli bismo isto tako ukinuti kazne za prekoračenje brzine, nevezanje pojasom i sl.

njuznjuz pon 14.10.2019 08:09

Koja paljba po pjesacima, a vozaci radi upravo isto, oces u voznji oces dok stoje na semaforu. Jos su pametnjakovici autoindustrije odlucili maknut sve moguce gumbe u autu tako da i dok ne tipkas po mobitelu tipkas po ekrancini da si namjestis radio

bloodborne pon 14.10.2019 08:11
bruno1026 kaže...
Čim vidim "grad zagreb potrosio" pretpostavljam da bi svakoj budali trebalo biti jasno da je netko od mafijaške ekipa našmrkanog mrknuo popriličan novac. Nažalost to nije svakoj maloumnoj budali jasno, pa se našmrkani na svakim izborima nanovo zaokružuje ili je posrijedi još gora retardirana varijanta "nemam za koga glasat, pa ne izlazim na izbore". Samo naprijed ovčice...

 Pa cuj kolega posto je doticni vec 20 god glavni klaun u cirkusu zvanom zagreb zasto si iznenaden.

 Ljudi su oduvijek voljeli cirkuse jos kad imas tako dobrog klauna kako ne rasprodati karte ( zaokruziti ) :)

CalvinRi pon 14.10.2019 08:32
njuznjuz kaže...

Koja paljba po pjesacima, a vozaci radi upravo isto, oces u voznji oces dok stoje na semaforu. Jos su pametnjakovici autoindustrije odlucili maknut sve moguce gumbe u autu tako da i dok ne tipkas po mobitelu tipkas po ekrancini da si namjestis radio

 Pa za vozace je predvidjena kazna, a onda bi tako trebalo i pjesake kaznjavat koji neoprezno prelaze cestu buljeci u mobitel, a ne ih jos tapsat, kao "sve je ok, evo napravili smo vam i specijalni semafor da ne morate dizati glavu"