Igor150 sub 20.7.2019 11:30

to je i mene ubolo u oko...kao premijum jubito,možeš skidat mp3ce i to za 80kn mjesečno...ftw?..a postoje servisi gdje sam kopi/zaljepi/skini u 3 klika za đaba za koje ti netrebaju nikakvi dodatni alati/aplikacije

Mad Ant sub 20.7.2019 13:34

Ionako je samo za vrijeme placanja pretplate jer se mora koristiti specificni app za pustanje, tako da nista od "spremanja tatrane za kasnije"...

Morao bih biti kreten placati stalno pretplatu za 5-6 albuma godisnje... plus data promet.

cesnjovka sub 20.7.2019 17:25
Bitanga kaže...

Pustio 2 pjesme, obje su bile katastrofalne kvalitete kao i na youtubeu.

Pustio ih na Deezeru i Google Play Musicu, stoput bolje.

 I onda oni za to traže 72kn!? he he dobro da im kao Indijci platimo i tih 12kn nije ni to malo.

Meni je primaran Spotify Premium acc njega sam platio na tri godine oko 8-9$ evo već prek godinu dana šljaka ko singerica.

Marko :D sub 20.7.2019 20:48
BMT kaže...

A može li se gledati ono što piše da nije namijenjeno gledanju u Hrvatskoj?

Može; upališ VPN i gledaš. 

AmonZero kaže...
Pogledaj si aplikaciju NewPipe.
Bogom dana za mobilna uredjaje

Kakav NewPipe? YouTube Vanced je puno bolja solucija jer se radi o običnoj YouTube aplikaciji s nekim dodatnim mogućnostima.

Miha LA kaže...

Spotify besplatan (osnvni paket)! Nemam ni potrebe za premium, a kamoli bilo što drugo plaćati.

I YouTube Music ima besplatan osnovni paket (s oglasima).

Bitanga kaže...

Pustio 2 pjesme, obje su bile katastrofalne kvalitete kao i na youtubeu.

Pustio ih na Deezeru i Google Play Musicu, stoput bolje.

Normalno kada je to glazba s YouTube-a. Premium korisnici imaju mogućnost povećanja kvalitete glazbe na 256 Kb/s AAC (tako bar kaže Google), treba isprobati.

 

Iskreno me zanima i to da li glazba iz YouTube Music uključuje i one uvodne dijelove kao što imaju neke pjesme u svojim službenim videima. 

jocommb kaže...
Zasto root? Sve super ide i bez njega...i bez reklama naravno.... i na android 9.0 se moze preko DNS-a maknit reklame...

Korištenje samog AdGuard DNS-a ostavlja placeholdere. Bolja solucija je instalirati neki ad blocker koji stvara lokalnu VPN vezu i na taj način blokira oglase. Moja preporuka - AdGuard (besplatno blokiranje oglasa unutar preglenika; za blokiranje u aplikacijama treba licenca).