Anđeo bez falinge pon 22.7.2019 16:02
Antropofob kaže...

A tko uopće proizvodi Sharp televizore ovih dana?

Oću reć, tko lijepi naljepnice "Sharp" na njih?

Turci, Kinezi, tko li?

 

kupili su Turci Sharp.

 

za 4000 kn se kupi normalan tv zvan Hisense s Va panelom, 55 inch , kontrastom 5500:1, 120/100 HZ a ne ovo smeće....

 

dobri su im hladnjaci, to moram priznati... 

Kokobil50 pon 22.7.2019 19:00

4000kn za ovo smeće? Pa onda radije kupiti bilo koje "no name" smeće (čak i Elit ima 5 god. garancije) za 3000kn. A s obzirom da za samo 800kn više dobivate vrlo solidan Samsungov 55" HDR tv (350 cd, 5500:1 kontrast, VA panel, 10 milijardi boja, dobar zvuk, odličan daljinski i brzi Tizen) tada na ovog Kineza/Kurčina bacati lovu smisla nema.

Buhaha pon 22.7.2019 21:01
Antropofob kaže...

A tko uopće proizvodi Sharp televizore ovih dana?

Oću reć, tko lijepi naljepnice "Sharp" na njih?

Turci, Kinezi, tko li?

Ja neki dan kupio Gorenje frižider i gle čuda piše "Made in China" :hitthewall:

 Ti si i dobro prošao na mojem frižideru gorenje piše Made in Srbija  zamalo pa da ga vratim natrag trgovcu 

Ajar uto 23.7.2019 15:42

sad ste me "natjerali" na provjeru. imam brdo gorenje naprava po kući (šparet, frigidni žder, mikrovalka, neš maleno za vakumiranje i brtvljenje, čim se sedneš vešmašina fućka i bla i na svima piše made in slovenia. sve kekeci. ha! nema osmanlija ili mrskog dušmanina. čak je i ono panasonicovo siroče od FHD televizora koje nije ukupno radilo ni 5 sati od kupnje (8 godina? više?) načinjeno u džepenu. čak su i kuhinjski ementaleri proizvedeni u rvackoj (još za juge). ok, sve ostalo (osim kruha, pretpostavljam, možda sira i vrhnja i paradajza; pivo je austrijsko) je iz kine ali jebga. nema drugačije. 

 

a propos made in serbia: u d(r)ekatlonu sam prije dosta vremena kupio čizme za kišu s tom oznakom. kao prvo, jedine su broj koji se predstavlja (46 = 46, ostali su u pravilu broj ili dva manji) i osim toga mekane su, udobne, nepoderive (a svakoga sam dana i do 4 sata s cuckom u skitnji po bilo kakvom vremenu) i ne osobito skupe (nekih 250). frend je skoro istodobno u istu svrhu kupio drugačiji model (made in indonesia, s podstavom od pjenaste gume; inače naoko jednake) i em su bile manje veličine od deklarirane, em ih više nema jer popucaše. tigar pirot - 12 points. 

fer-de-lance uto 23.7.2019 18:36
Ajar kaže...

ok, sve ostalo (osim kruha, pretpostavljam, možda sira i vrhnja i paradajza; pivo je austrijsko) je iz kine ali jebga. nema drugačije. 

 

 ...što se jasno vidi po konstrukciji ove rečenice - austrijsko pivo najbolje udara 

Kidam nalijevo 

 

 

rambox uto 12.11.2019 21:14
Anđeo bez falinge kaže...
Antropofob kaže...

A tko uopće proizvodi Sharp televizore ovih dana?

Oću reć, tko lijepi naljepnice "Sharp" na njih?

Turci, Kinezi, tko li?

 

kupili su Turci Sharp.

 

za 4000 kn se kupi normalan tv zvan Hisense s Va panelom, 55 inch , kontrastom 5500:1, 120/100 HZ a ne ovo smeće....

 

dobri su im hladnjaci, to moram priznati... 

 Ne baš ili samo djelomično,"preciznije Hisense(Kinezi su 95% vlasnici i Toshiba Visual Solutions=TV uređaji itd) je vlasnik prava na Sharp brend za Južnoameričko ili Američko tržište".Dakle Turci drže EU dio, a "Hisense ovaj manji dio po raznim Amerikama fučkaj ga sad".

 

Zakaj odgovaram baš sad, pa eto VA LCD panel 4K/40 model iz iste Sharp serije trenutno je na akciji za 2000kn.

 

https://www.bug.hr/forum/topic/televizori/koji-televizor-kupiti-vodi-odabir/48433.aspx?page=916&jumpto=6016706&sort=asc&view=flat

 

Anđeo bez falinge sri 13.11.2019 08:15
rambox kaže...

 Ne baš ili samo djelomično,"preciznije Hisense(Kinezi su 95% vlasnici i Toshiba Visual Solutions=TV uređaji itd) je vlasnik prava na Sharp brend za Južnoameričko ili Američko tržište".Dakle Turci drže EU dio, a "Hisense ovaj manji dio po raznim Amerikama fučkaj ga sad".

 

Zakaj odgovaram baš sad, pa eto VA LCD panel 4K/40 model iz iste Sharp serije trenutno je na akciji za 2000kn.

 

https://www.bug.hr/forum/topic/televizori/koji-televizor-kupiti-vodi-odabir/48433.aspx?page=916&jumpto=6016706&sort=asc&view=flat

 

 meni se pojavi notifikacija, citirao si me, ali nisi mene. nemoj mi to raditi, eo na poslu sam doživio šok

fer-de-lance sri 13.11.2019 10:17
Anđeo bez falinge kaže...

 Zašto mene pivo udara u noge a ne u glavu ? 

 Nabavi neko zagorsko vino s puno sumpora.

Kad hoćeš da te udara u glavu popiješ si toga (ili gemišt od njega), a kad hoćeš da udara u noge onda gajbu pive.

Ako želiš oba efekta odjednom, onda naliješ bombicu loze u svaku pivu.

Provjereni recept starog majstora 

 

Anđeo bez falinge sri 13.11.2019 10:21
fer-de-lance kaže...

 Nabavi neko zagorsko vino s puno sumpora.

Kad hoćeš da te udara u glavu popiješ si toga (ili gemišt od njega), a kad hoćeš da udara u noge onda gajbu pive.

Ako želiš oba efekta odjednom, onda naliješ bombicu loze u svaku pivu.

Provjereni recept starog majstora 

 

 Moramo se jednom naći pa iskušati tvoje recepte...