Xidrus sri 21.8.2019 08:29

nek je Samsung napokon priznao da treba napustiti zastarjelu energetski neučinkovitu tehnologiju koju forsira godinama u premium segmentu.

ako se OLEDima napravi bolji kontrast koji je Samsung razvio za svoj LCD bit će to evolucijski korak.

elem kako samo LG pravi OLED ekrane tržište će nakon ulaska Samsunga i TCLa biti meka jeftinih OLEDova..

 

OLE!d 

om-prat sri 21.8.2019 11:15
Xidrus kaže...

nek je Samsung napokon priznao da treba napustiti zastarjelu energetski neučinkovitu tehnologiju koju forsira godinama u premium segmentu.

ako se OLEDima napravi bolji kontrast koji je Samsung razvio za svoj LCD bit će to evolucijski korak.

elem kako samo LG pravi OLED ekrane tržište će nakon ulaska Samsunga i TCLa biti meka jeftinih OLEDova..

 

OLE!d 

 Moram priznat da mi uopće nije jasno kakve koristi može imat OLED od tehnologije koja se trenutno koristi kod pozadinskog osvjetljenja.

 

Šta se tiče kontrasta na OLED-u nadam se da se zajebaješ.....

 

 

 

Antiseptik sri 21.8.2019 11:18

Taman sam to htio prokomentirati. Znalac očito ne zna da je kontrast kod OLED-a beskonačan.
Jedino vam oči ne mogu otpasti od svjetline jer Samsung kaže da ima malo NITS-a ;)

Koji marketing je Samsung proljevao da to nije normalno. Sad ćemo vidjeti kako će se ploča promijeniti. Odjednom će nestati svi "nedostatci".

O_O_O sri 21.8.2019 12:08
Antiseptik kaže...
Taman sam to htio prokomentirati. Znalac očito ne zna da je kontrast kod OLED-a beskonačan.
Jedino vam oči ne mogu otpasti od svjetline jer Samsung kaže da ima malo NITS-a ;)

Koji marketing je Samsung proljevao da to nije normalno. Sad ćemo vidjeti kako će se ploča promijeniti. Odjednom će nestati svi "nedostatci".

Sad ce svi Samsungljupci da dizu OLED u nebesa, ali naravno samo kad Samsung popravi kontrast OLEDu. Jer to je najveca mana OLEDu hehe
To je tako kad prodavaci kupusa komentiraju tehnologiju

Ajar sri 21.8.2019 14:48

mene više brine to što su me na trešnjevačkom placu (!) neki dan pokušale zbariti dvije korejke (komadi za popapat i dobro šprehaju engleski; jezivo) - jehovine svjedokinje s kulom stražarom na samsugovom tabletu (!), koji su mi gurale pod surlu. pa ti ostani ateist, kad neprijatelj više ne bira sredstva te se služi podlim trikovima i tehnologijom s kojom muda zbilja izgledaju kao bubrezi. 

anndrej čet 22.8.2019 00:21

Visak kaže...
Khm, gdje točno na placu?
Čisto da testiram svoj ateizam. ;-)

blizu tramvajske i apoteke. tam se motaju.

Uh, ovo jako podsjeca na slucaj u Puli.
Neki lik je dao upozorenje :

"Upozorenje za muskarce iz osobnog iskustva!!!
Na parkiralistu Lidla operiraju dvije djevojke, vrlo privlacne.
Prilaze usamljenom muskarcu i mole za prijevoz do centra grada.
Kada zrtva navino pristane da ih preveze, jedna sjedne na suvozacko mjesto a druga iza i krene vrlo zavodljivi razgovor. Ova ispred pocinje dodirivati, maziti, otkopca slic zrtvi i .... dok druga iza krade stvari iz torbe, jakne, ...
Evo, mene su vec tri puta tako pokrale u dva dana. Jucer jedanput a danas dvaput a sutra ce me opet..."

to pisem da se pripazite ako se takav nemili slucaj ponovi u vasem gradu!!!