kurjeoko čet 19.9.2019 11:17
boatenga kaže...

I neka su..

Jedno je krasti pa strimati za sve, a drugo je naplaćivati ono što kradeš..

 

Bio bi red da i ove što prodaju liste malo pročešljaju..

 Nemam nista protiv da moj provider zaradi lovu ako je usluga koju dobijam stabilna. To takoder kosta odredene resurse i azurnost.

Balkanci, drzte se :) europol i tako nece u ove nebitne drzave

Čitatelj čet 19.9.2019 16:55

Na 10s snimke se vidi kako je lijepo uredjen mrezni ormaric - s kakvim sam ja sve radio,

do sad, uredniji nisam vidio - a i ni sam nikad nisam bolje uredjivao (osobito ako se stalno nesto mijenja).

 

Te ljude zaposlit odmah za Networking Managment.

Anđeo bez falinge čet 19.9.2019 17:58
kurjeoko kaže...

 Nemam nista protiv da moj provider zaradi lovu ako je usluga koju dobijam stabilna. To takoder kosta odredene resurse i azurnost.

Balkanci, drzte se :) europol i tako nece u ove nebitne drzave

 Mi iz Panonske nizine ionako ne pripadamo Balkanu, kulturni smo i ne otuđujemo neovlašteno tuđi proizvod. 

jozef pet 20.9.2019 00:59

Ja sad upalio svoju listu da provjerim jel radi i vidi vraga - ne radi. Imam legalnu IPTV uslugu sa svim mogućim paketima (200-300 programa) i opet mi fale stvari koje želim gledati, da uzmem sve providere koji su kod nas dostupni (a moguće je imati uslugu samo jednog) sa svim paketima opet ne bih imao neke programe koje želim gledati. Listu koristim samo za stvari koje ne vidim na normalnoj TV i alternative nema. I što bih ja sad trebao? Dobro da sam pogledao jer u nedjelju sam planirao nešto gledati, idem sad tražit novu listu za kupit. psmtr...

Grozni_Zabac pet 20.9.2019 07:51
jozef kaže...

Ja sad upalio svoju listu da provjerim jel radi i vidi vraga - ne radi. Imam legalnu IPTV uslugu sa svim mogućim paketima (200-300 programa) i opet mi fale stvari koje želim gledati, da uzmem sve providere koji su kod nas dostupni (a moguće je imati uslugu samo jednog) sa svim paketima opet ne bih imao neke programe koje želim gledati. Listu koristim samo za stvari koje ne vidim na normalnoj TV i alternative nema. I što bih ja sad trebao? Dobro da sam pogledao jer u nedjelju sam planirao nešto gledati, idem sad tražit novu listu za kupit. psmtr...

 Da je legalna, kladio bih se da bi ti i dalje radila.

jozef pet 20.9.2019 08:27
Grozni_Zabac kaže...
jozef kaže...

Ja sad upalio svoju listu da provjerim jel radi i vidi vraga - ne radi. Imam legalnu IPTV uslugu sa svim mogućim paketima (200-300 programa) i opet mi fale stvari koje želim gledati, da uzmem sve providere koji su kod nas dostupni (a moguće je imati uslugu samo jednog) sa svim paketima opet ne bih imao neke programe koje želim gledati. Listu koristim samo za stvari koje ne vidim na normalnoj TV i alternative nema. I što bih ja sad trebao? Dobro da sam pogledao jer u nedjelju sam planirao nešto gledati, idem sad tražit novu listu za kupit. psmtr...

 Da je legalna, kladio bih se da bi ti i dalje radila.

 Čitaj s razumijevanjem. Legalna IPTV usluga=pretplata kod operatera (A1, HT...). Imam takvu pretplatu s svim mogućim paketima. Naravno da to radi. Iptv LISTU koristim samo za stvari koje ne mogu gledati drugačije. Nekad ju ne upalim po mjesec dana. Komentiram kako je do nekih sadržaja nemoguće legalno doći u HR ma koliko čovjek bio spreman platiti i prisiljen je koristiti ilegalne liste. Zbog restrikcija neke događaje ne možeš kupiti i gledati niti ppv ako nemaš ID lokalnog cable operatera ili slično.

jozef pet 20.9.2019 09:10
Punti kaže...

Koji sadržaji su ti nedostupni legalno?

recimo ITV, Raisport2, BBC2, a dogodilo mi se jednom da čak niti Eurosport Player pretplatu nisam mogao produljiti jer im nešto nije radilo.
Ako si recimo ljubitelj NBA i želiš gledati određenog igrača/klub možeš ga vidjeti svako peto kolo jer naši ne prenose sve utakmice. Ako si koristio MaxTV nisi to uopće mogao gledati jer se prikazuje na SK, ako si iz tog razloga promijenio operatera pa prešao na A1 onda si se zeznuo jer je od nove sezone NBA na Areni... Uglavnom uvijek se nešto ne može gledati.

Cica_Maca001 pet 20.9.2019 09:11
Punti kaže...

Koji sadržaji su ti nedostupni legalno?

 Pa neki sportski kanali npr. onda odličan DOKU TV HD ima A1 a nema ga na maxtv...itd itd, znači kolega je htio samo naglasti da postoji određen dio kanala koji postoji kod jednog službenog providera a kod drugog ne i obratno.

I onda su tu ovakvi načini "snalaženja" da se do takvog sadržaja dođe.

Gle mogu oni hapsit i zatvarat ali piraterija se nemože ugušit nikad nije a ni neće. 

Otkineš jednu glavu a izrastu nove tri.