Keops sub 16.11.2019 08:56

Naravno, otprilike jednom mjesečno i volim se razbit u šutkici jer idem na metal i punk većinom. Kad odem na neki rokić, etno, chill ili sl. onda u zadnjim redovima lagano blejanje i uživanje :)

Ajar sub 16.11.2019 09:46

davno bijah posljednji put, kad su tool zabunom zalutali u zagreb (za 10000 days, prije 13-14 godina). sad tu i tamo samo u lisicinski na filharmoniju, kad ne dave. u prva tri reda je zbilja hi-fi zvuk (na pr. mahler ili čajkovski - mljac). josipovića još nisam slušao uživo, jer toliko blesav ipak nisam 

BlueMax sub 16.11.2019 10:16

Prije sam išao na koncerte ali sad mi ne paše gužva pa platim bend ili orkestar da mi sviraju doma. Evo baš jučer bio Tom Waits i toliko mu se svidio fažol da nije htio ništa naplatiti (ako ne računamo ono što je popio, neki hrvatski bendovi sviraju za puno manje).

 

Louis Pluto sub 16.11.2019 13:15
Ajar kaže...

sad tu i tamo samo u lisicinski na filharmoniju, kad ne dave. u prva tri reda je zbilja hi-fi zvuk (na pr. mahler ili čajkovski - mljac). josipovića još nisam slušao uživo, jer toliko blesav ipak nisam 

 

samo skraćenu verziju u prime time. i samo jednom.

e, šta čovek mora da trpi zbog razbojnika...

Zechina sub 16.11.2019 19:29
Keops kaže...

Naravno, otprilike jednom mjesečno i volim se razbit u šutkici jer idem na metal i punk većinom. Kad odem na neki rokić, etno, chill ili sl. onda u zadnjim redovima lagano blejanje i uživanje :)

 

hehehe, my man... ko ja prije četvrt stoljeća.

 

Ajar kaže...

davno bijah posljednji put, kad su tool zabunom zalutali u zagreb (za 10000 days, prije 13-14 godina). sad tu i tamo samo u lisicinski na filharmoniju, kad ne dave. u prva tri reda je zbilja hi-fi zvuk (na pr. mahler ili čajkovski - mljac). josipovića još nisam slušao uživo, jer toliko blesav ipak nisam 

 

Bila supruga ove godine u Pragu na alatki, vrlo ugodno iznenadjena. Jedino veli da su bahati i bezobrazni sa publikom :)
Ali ono, kao vino. Svakog dana u svakm pogledu sve bolji. :)

 

NEW_MAN kaže...
Zadnje kaj sam bil https://youtu.be/Xu3FTEmN-eg
Isel bi svaki tjedan da život dopušta

 

Mda, ja isto. Makar mi je na Pagu bilo 5 puta bolje, malo su preveč forsali nove stvari. Ali ovo je trebalo doživjeti, i dalje nisam siguran jesu li oni mega roboti full 3D ili opsjena :D

Žao mi je da mi je FatBoy Slim promakao ljetos, mojom greškom. Ne znam kako je bilo, u Umagu (SeaStar) je rasturao.

 

Bio i na Kojotima nedavno u Tvornici, ne znam što im bješe, rasturali: te gosti (Kandžija itd), te 2-3 put izlazili na bis... i na kraju se ispričavaju, vele probat će nešto što nisu nikad svirali, uvježbali... i onda genijalnu dugu verziju otpraše:

https://youtu.be/XqkP4YORpZk

kbenzema sub 16.11.2019 21:42

Bio i ja u Beču na Toolu, odlični, bez greške, tak da se ide i na proljeće. Nema komunikacije s publikom, sviraj i to je to, do zadnje pjesme kad se Maynard obrati publici da sad smiju izvadit mobitele i snimat.

Btw reci supruzi da može i iduće godinu na alatku u Prag ako joj ne smeta bahatost :D

Zechina sub 16.11.2019 21:58
kbenzema kaže...
Bio i ja u Beču na Toolu, odlični, bez greške, tak da se ide i na proljeće. Nema komunikacije s publikom, sviraj i to je to, do zadnje pjesme kad se Maynard obrati publici da sad smiju izvadit mobitele i snimat.

Btw reci supruzi da može i iduće godinu na alatku u Prag ako joj ne smeta bahatost :D

 

Da, to je bilo, neka prijetnja da ako neko fotka ili snima da će prekinuti koncert asap. 

kbenzema sub 16.11.2019 22:53

I moram priznat da je to super. I nije to samo na Toolu, već i na preostala dva Maynardova benda.
I ja lupim koju sliku, ali kakvih ljudi ima...kad sam bio na Metallici u Beču, neki lik je ispred mene bar 70% koncerta snimio, debilčina.

rjakopec ned 17.11.2019 15:44
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Dok je Severina još bila jebozovna išao sam u prve redove da joj gledam jel obukla gaČe ispod dopiČnjaka.

Sad više nemam kome ići na koncerte, sve ostarjele babe. Možda Lidiji Bačić ali ona je šutnula nogom malog psića pa nek se goni u ku*ac i ona i njena pič*a.

 

 

 Izgleda da je i admin ovog foruma otišao u ku*rac.