Marko :D pon 18.5.2020 10:12

Nema više smisla raditi računala s 2 GB ili 4 GB RAM-a jer je 8 GB de facto standard danas, što je i više nego dovoljno za pokretanje 64-bitnih Windowsa. Nadam se da će na ovaj način natjerati proizvođače da više ne proizvode računala s manje od 8 GB RAM-a.

ihush pon 18.5.2020 11:32

nije to nikakvo polako gašenje.. tj započelo je prije +5 godina.. praktički nema oema osim x64 i klasično javno to kreće 2god prije planiranog roka tj 2022. kad će krenuti iduća faza osim ako nešto ne odgodi to.. a nema baš naznaka tj korona i sl su sporedni. Sve kroz oeme, wintel i umjetna nekompatibilnost x86.

-linux distribucije su to već započele, ubuntu prije dvije godine.. ostale u gašenju. Za većinu nebitna vijest tj već su na x64 osim izuzetaka vezanih nekim softwareom recimo +10godina star sys-računalo.

-šteta, gašenje kompatibilnosti unazad, npr CMD-WoW.. ne zbog 32bitnog osa-appsa nego kompatibilnosti koju jednostanvo ms žrtvuje kako bi eliminirao sindrom XPa (za kojeg još daje support pa čak i povremeno za obične juzere..).

 

-za par godina, očekujte free-soft-win.. naravno, ne đabe. Plaćat ćete više nego do sad. Sve uz pomoć uefija i izmišljanja nekompatibilnosti. Šteta.

zelenapaprika pon 18.5.2020 11:34
Marko :D kaže...

Nema više smisla raditi računala s 2 GB ili 4 GB RAM-a jer je 8 GB de facto standard danas, što je i više nego dovoljno za pokretanje 64-bitnih Windowsa. Nadam se da će na ovaj način natjerati proizvođače da više ne proizvode računala s manje od 8 GB RAM-a.

 Nadaj se. Prijenosna računala s 4GB RAM-a su kod nas još uredno u prodaji. Trgovci bi mogli sami dodati još barem 4GB RAM-a ali to ne rade.

Marko :D pon 18.5.2020 11:49
zelenapaprika kaže...

Nadaj se. Prijenosna računala s 4GB RAM-a su kod nas još uredno u prodaji.

Sasvim je logično da su ta računala još uvijek u prodaji jer su proizvedena prije odluke Microsofta.

zelenapaprika kaže...

Trgovci bi mogli sami dodati još barem 4GB RAM-a ali to ne rade.

Zašto? Zašto bi trgovci otvarali novi, zapakiran proizvod i sami, na svoju ruku, ugrađivali dodatan RAM? Pritom, kršili pravila garancije i još si izazvali dodatan trošak? 

tenac pon 18.5.2020 12:37
Mad Ant kaže...
Jos uvijek se nađe zamki kad pregledavas cjenike laptopa, nedavno frendica skoro kupila jednog sa 4GB, mrvu jeftiniji od 8GB, ostalo identicno. Pa kad ti integrirka pojede jos od tih 4GB...

 Što fali računalu s 4gb rada nekome tko surfa webom, ili koristi računalo za posao (nezahtjevne radnje)? Prema mojem iskustvu puno veću ulogu ima da li laptop/računalo ima ugrađen SSD ili ne. Doma imam ASUS T100TAM (Windows tablet s tipkovnicom) s Atom procesorom, 2GB rama i 64GB eMMC memorije i radi bolje nego računalo s puno jačim komponentama i HDD-om. Pali se za par sekundi, nema štekanja kod otvaranja aplikacija, a jedino gdje se osjeti manjak snage je kad otvorim Photoshop al i dalje radi bez štekanja (samo sporije učitava).

zelenapaprika pon 18.5.2020 13:18
Marko :D kaže...
zelenapaprika kaže...

Nadaj se. Prijenosna računala s 4GB RAM-a su kod nas još uredno u prodaji.

Sasvim je logično da su ta računala još uvijek u prodaji jer su proizvedena prije odluke Microsofta.

zelenapaprika kaže...

Trgovci bi mogli sami dodati još barem 4GB RAM-a ali to ne rade.

Zašto? Zašto bi trgovci otvarali novi, zapakiran proizvod i sami, na svoju ruku, ugrađivali dodatan RAM? Pritom, kršili pravila garancije i još si izazvali dodatan trošak? 

 1.) Dio prijenosnih računala prodaje se s DOS-om (vjerovao ili ne) ili Linuxom. Tako da ne vidim da to ima veze s Microsoftom.

 

 2.) Zašto bi trgovac uopće otvorio trgovinu? Kako bi prodao što više proizvoda na lageru. Ne moraju unaprijed otvarati prijenosno računalo, već mogu ponuditi korisniku nadogradnju RAM-a po povoljnoj cijeni. Ja danas ne bih kupio prijenosno računalo s manje od 16GB RAM-a. Ako prijenosno računalo ima sve što očekujem od njega, a ima 8GB RAM-a, onda ću dokupiti ODMAH još 8GB (najmanje).I miran sam dugi niz godina.

 

A bilo bi lijepo da trgovac to ponudi sam za modele sa samo 4GB. Time ne krši pravilo garancije ako to radi ovlašteni servis i to je DOKUMENTIRANO i za njih ne predstavlja nužno trošak jer to plaća KUPAC. Ako žele, mogu i sami pokloniti još 4GB RAM-a da ga bude ukupno barem 8GB. Ništa nečuveno i neviđeno.

 

EDIT: Primjer koji nije najnoviji niti je iz Hrvatske: https://www.bcgroup-online.com/laptopovi/hp-envy-17_1050ea-%c3%b7-poklon-4gb-ram_a-10406

 

 

zelenapaprika pon 18.5.2020 13:25
tenac kaže...
Mad Ant kaže...
Jos uvijek se nađe zamki kad pregledavas cjenike laptopa, nedavno frendica skoro kupila jednog sa 4GB, mrvu jeftiniji od 8GB, ostalo identicno. Pa kad ti integrirka pojede jos od tih 4GB...

 Što fali računalu s 4gb rada nekome tko surfa webom, ili koristi računalo za posao (nezahtjevne radnje)? Prema mojem iskustvu puno veću ulogu ima da li laptop/računalo ima ugrađen SSD ili ne. Doma imam ASUS T100TAM (Windows tablet s tipkovnicom) s Atom procesorom, 2GB rama i 64GB eMMC memorije i radi bolje nego računalo s puno jačim komponentama i HDD-om. Pali se za par sekundi, nema štekanja kod otvaranja aplikacija, a jedino gdje se osjeti manjak snage je kad otvorim Photoshop al i dalje radi bez štekanja (samo sporije učitava).

Dodatnih 4GB RAM-a + SSD kojeg si spomenuo čine čuda što se tiče ubrzanja rada.

 

Browseri su prilično pohlepni za memorijom. I sav ostali softver. Jučer sam radio update jednog laptopa s 4GB RAM-a i mehaničkim HDD-om i trebala su mu 2 sata da instalira sve zakrpe (Windows 10 + Office 2016) dostupne u zadnja 2 mjeseca. Jako sporo.

 

Sve je manje nezahtjevnih radnji. Isplati se nadograditi RAM na 8GB, ako je moguće.

JohnnyBGood V pon 18.5.2020 15:53

@Anđeo bez falinge

 

ponadah se 128-bitnoj "inačici" kad ono gase samo 32 bit..

paaaaa dokle ću više čekati 128 ?

 

U potpunosti te razumijem - i ja sam na svom 6 godina starom laptopu došao do limita od 17,179,869,184GB RAM-a pa mi je sad bitno ići na 128-bitnu arhitekturu da dodam još 4GB.

 

Thinker pon 18.5.2020 21:31
Anđeo bez falinge kaže...

ponadah se 128-bitnoj "inačici" kad ono gase samo 32 bit..

 

paaaaa dokle ću više čekati 128 ?

 

Budeš se načekao. Prvo treba osmisliti 128-bitni CPU i dobru softversku podlogu koja će to sve upogoniti inače nećeš od cijele priče imati koristi, već sada 64-bitni CPU ima "prazan hod" kada ne obrađuje punokrvne 64-bitne podatke, zamisli kakva bi tek situacija bila kod 128-bitnnih Windowsa.

Evo ti jedna rasprava: https://www.reddit.com/r/askscience/comments/2ke0o5/we_have_32_and_64bit_cpus_why_not_a_128bit_cpu/

 

Druga je priča ako očekuješ neka ubrzanja, tu tehnologija još uvijek nije finalna, kao RISC i CISC procesori, kvantna računala itd.

Treća stvar je da su računala još uvijek ograničena brzinom pristupa podacima, bilo da gledaš brzinu pristupa podacima na disku ili u internoj memoriji. Sjeti se samo koliko je ubrzanje bilo promjenom generacijama RAM-a, sa SDRAM-a na DDR pa DDR2 itd. i već imamo najavu za DDR5. A pojava SSD-a je bila prava mala (r)evolucija.

BlackMoon uto 19.5.2020 03:23

Slažem se da je gašenje starih i zastarjelih platformi neminovno, ali isto tako mislim da je nepotrebno krcanje desktopa i laptopova velikom količinom ram-a preseravanje pojedinaca i bacanje novaca. Na svoji kanti imam icore5 i 10Gb memorije, više nego dovoljno i ne pada mi na pamet išta mijenjati. PC od kćerke iz 2008 s dvojezgrenim Intel Core Duo procesorom, 5gb ram-a DDR2, na 64 bitnim win 10 radi sasvim komotno i uredno, vrti čak i igre, ne prezahtjevne, ali one koje njoj odgovaraju bez problema. Odigrala je i GTA serijale bez problema, uz umjerene postavke. Velike količine ram-a ostavimo za grafičke dizajnere, experte za acad, fotografe koje rade s ogromnim TIFF rezolucijama i za zahtjevne obrade video materijala. Prosječnom korisniku do 12gb, više nego dosta! Naravno, ako ste pedantni korisnik i računalo održavate u formi.

Marko :D uto 19.5.2020 08:52
zelenapaprika kaže...
Marko :D kaže...
zelenapaprika kaže...

Nadaj se. Prijenosna računala s 4GB RAM-a su kod nas još uredno u prodaji.

Sasvim je logično da su ta računala još uvijek u prodaji jer su proizvedena prije odluke Microsofta.

zelenapaprika kaže...

Trgovci bi mogli sami dodati još barem 4GB RAM-a ali to ne rade.

Zašto? Zašto bi trgovci otvarali novi, zapakiran proizvod i sami, na svoju ruku, ugrađivali dodatan RAM? Pritom, kršili pravila garancije i još si izazvali dodatan trošak? 

 1.) Dio prijenosnih računala prodaje se s DOS-om (vjerovao ili ne) ili Linuxom. Tako da ne vidim da to ima veze s Microsoftom.

 

 2.) Zašto bi trgovac uopće otvorio trgovinu? Kako bi prodao što više proizvoda na lageru. Ne moraju unaprijed otvarati prijenosno računalo, već mogu ponuditi korisniku nadogradnju RAM-a po povoljnoj cijeni. Ja danas ne bih kupio prijenosno računalo s manje od 16GB RAM-a. Ako prijenosno računalo ima sve što očekujem od njega, a ima 8GB RAM-a, onda ću dokupiti ODMAH još 8GB (najmanje).I miran sam dugi niz godina.

 

A bilo bi lijepo da trgovac to ponudi sam za modele sa samo 4GB. Time ne krši pravilo garancije ako to radi ovlašteni servis i to je DOKUMENTIRANO i za njih ne predstavlja nužno trošak jer to plaća KUPAC. Ako žele, mogu i sami pokloniti još 4GB RAM-a da ga bude ukupno barem 8GB. Ništa nečuveno i neviđeno.

 

EDIT: Primjer koji nije najnoviji niti je iz Hrvatske: https://www.bcgroup-online.com/laptopovi/hp-envy-17_1050ea-%c3%b7-poklon-4gb-ram_a-10406

1. Bar će računala s Windowsima biti bolje opremljena. Ljudi koji se ne razumiju i računala, radije će kupiti računalo koje dolazi s Windowsima nego se kasnije zezat s time. A i ljudi koji se razumiju u računala, sigurno danas neće kupiti računalo s manje od 8 GB RAM-a. Tu je nekako win-win situacija za obje vrste korisnika.

 

2. Ovo je samo dobra volja trgovine. Za ugradnju tog dodatnog keksa RAM-a računalo se mora otvoriti. Otvaranjem računala usred garantnog roka poništava garanciju. Jesi li stvarno spreman žrtvovati dvogodišnju garanciju za jedan keks RAM-a?

ihush uto 19.5.2020 09:53
Marko :D kaže...
..

 

2. Ovo je samo dobra volja trgovine. Za ugradnju tog dodatnog keksa RAM-a računalo se mora otvoriti. Otvaranjem računala usred garantnog roka poništava garanciju. Jesi li stvarno spreman žrtvovati dvogodišnju garanciju za jedan keks RAM-a?

 -ne, tj samo model koji nema mogućnost ugradnje kao npr ajfon..

-normalna računala imaju omogućen pristup-otvor za memoriju, disk i to je pod jamstvom tj ono što je proizvođač predvidio, naveo u manualu je pod jamstvom. Kućište koje se ne može otvoriti se samo zato mora u ovlaštenom servisu, tj stručno tj ako se pri tome ošteti (fizičko oštećenje) to tad nije pokriveno jamstvom tj tad to ide na teret onog tko je oštećenje napravio nestručnim rukovanjem.

-nekad su trgovci postavljali svoje 'servisne' markice.. preko tih otvora.. to je zabranjeno, nema više tj provjeri dno laptopa i tamo ne smije biti neka naljepnica trgovca ništa osim proizvođačevog iz kutije..

 

-tj (nastavak na dodavanje rama..) ambalaža-kutija treba biti neotvorena, svako otvaranje mora biti zatvoreno odgovarajućim proizvođačevim selotepom i sl. kako bi se jamčilo za sadržaj paketa-ambalaže-kutije.. to što se nekad radilo ili što neki trgovac otvori i npr doda ram postoji i drugo objašnjenje.. npr povrat-reklamacija i sl. i tad ima otvoreno, tad mu je 'lakše' idućem kupcu prodati priču da su dodali ram i da je zato kutija otvorena.. pogotovo za reklamaciju tj moguć problem ispravnosti ili neki nedostatak npr ogrebotina, pixeli itd.. tj malo kupaca detaljno provjerava i ide se na povjerenje tj ne otvaramo kilogram šećera u dućanu i ne važemo jer vjerujemo ambalaži.. ali je preporuka kupcu da nikad ne preuzima otvoreno tj tad treba provjeriti i tražiti objašnjenje (koje može biti istinito i ne mora..).

 

-trgovac nije ovlašteni servis, nije stručna osoba.. tj ne treba miješati, distributer-servis-trgovina mada su možda isti vlansik, pod istim krovom.. to su formalno tri odvojene firme-osobe. Tj trgovac ne smije mijenjati robu koja uđe, tj mora jednaka izaći.. trgovac nije proizvođač, nije njegovo računalo, nije 'originalan' ram itd.. i to može isključivo ovlašteni distributer-servis jer je za to ovlašten, jer ima odgovarajući selotep itd.. pa tako ne može npr ugraditi kingston ram ako ga hp-lenovo ne isporučuje, može npr samsung pa će biti manje sumnjivo ali nema hp-partnum oznaku.. tj nije dio jamstva računala kao što nije zasebno kupljen miš ili printer.. itd. (mada jamstvo može biti jednako-duže i sl.) .. tj time bi trgovac kemijao, robom-stanjem, različitim stanjem od ulaznog tj u malopordaji je roba takva. To što se nešto može ne znači da je to normalno tj treba znati razliku, tumačenje i sl.

-npr možeš kupiti laptop, kupiti dodatno ram, tražit ugradnju koja je možda free ili recimo 50-100kn .. ali trgovac ne može tako prodavati robu tj to nije jedan artikal na računu nego dva odvojena artika-malorpodajne robe sa svojom ambalažom, svojim jamstvom branda koji stoji iza pa i svojim relkamama-papirima-letcima-kutijama.. i tad bi trgovac imao problem, ulaz dva artikla, izlaz jedan-treći. To se nekad radilo, u doba divljeg zapada (prvobitna akumulacija kapitala.. ili zlatno doba pc-hw-a..) ne danas u uređenom tržištu + fiskalizacija.. tj oni koji to rade su ili početnici-naivci ili na sivo, na svoju ruku, preživljavaju itd.. i treba ih zaobići.

 

-kraće, razlikovati kupnju+ugradnju u trgovini, kao što može biti i dostava ili instalacija ili nešto treće.. i tad su to zasebne stavke, čak po win eula-i, ne moraš kupiti u istoj trgovini win, možeš u drugoj, možeš u roku od 90 dana i priznaje se status oem-licence kao važeće (jer je oem licenca isključivo važeća uz kupljeno računalo, tj oem kanal). To danas nestaje tj nestaje razlika retail-oem licence jer je sve digitalizirano-online-direktno.. tj soft ne mora biti kupljen u trgovini, može online nakon što si kupio računalo, skinuo-instalirao win bez keya.. i tad kupiš-aktiviraš. Tad je jedino problem firmama R1 ali to je naša priča koja nema veze s ostatkom svijeta ili uvjetima prodaje, tržišnim pravilima itd.. tj mi smo mali, ne određujemo mi pravila igre pa tako ni mali trgovac, koji može raditi svašta, no to ne znači da je to ok po pravilima tj vjerojatnije je da krši pravila i da će prvom prilikom kontrole platiti kaznu.

 

-drugi važan dio, ponoviti, ne gubi jamstvo. Naprotiv, proizvođač je taj koji određuje uvjete i daje jamstvo, ne trgovac koji ako želi može dati neko svoje-dodatno jamstvo odnosno neovisno o posotjanju jamstva odgovoran je za ispravnost u eu 2 godine+ po osnovi materijalnog nedostatka tj zaštiti potrošača. Ne miješati razne osnove, jamstva-osiguranja.. npr možeš osigurati kuću, pa i računalo no to s jamstvom i uvjetima korištenja nema nikvave veze nego ono što tim ugovorom dogovoriš (mala slova) vrijedi pa ako je navedeno lupanje čekićem, tad i to vrijedi.

zelenapaprika uto 19.5.2020 12:41
BlackMoon kaže...

Slažem se da je gašenje starih i zastarjelih platformi neminovno, ali isto tako mislim da je nepotrebno krcanje desktopa i laptopova velikom količinom ram-a preseravanje pojedinaca i bacanje novaca. Na svoji kanti imam icore5 i 10Gb memorije, više nego dovoljno i ne pada mi na pamet išta mijenjati. PC od kćerke iz 2008 s dvojezgrenim Intel Core Duo procesorom, 5gb ram-a DDR2, na 64 bitnim win 10 radi sasvim komotno i uredno, vrti čak i igre, ne prezahtjevne, ali one koje njoj odgovaraju bez problema. Odigrala je i GTA serijale bez problema, uz umjerene postavke. Velike količine ram-a ostavimo za grafičke dizajnere, experte za acad, fotografe koje rade s ogromnim TIFF rezolucijama i za zahtjevne obrade video materijala. Prosječnom korisniku do 12gb, više nego dosta! Naravno, ako ste pedantni korisnik i računalo održavate u formi.

Sve ovisi što radiš s tim kompjuterom.

 

Era je videokonferencija. I kad sudjeluješ u jednoj od kuće, onda ekipa više gleda kakav stan ili sobu imaš nego što te sluša ili gleda. Zato sam u ZOOM-u na službenom laptopu stavio virtualnu podlogu, pa neka gledaju lažne vile, plaže, dvorce i sl. Međutim, te podloge ne možeš staviti ako nemaš barem Intelov core i7 procesor 4. generacije. Slično je u jednom drugom softveru za videokonferencije koji zamagljuje (blur) pozadinu iza tebe. Ako imaš stariji ili slabiji procesor, onda tvoja slika u prijenosu izgleda poput jako usporene snimke (ako koristiš zamagljivanje pozadine).

 

System requirements for Virtual Background

Image only without a physical green screen

  • Option 1 
    • Zoom Desktop Client for PC, version 4.4.53582.0519 or higher
    • Windows 7, 8, or 10 (64-bit)
    • 4th generation i7 quad-core or higher processor, running at 2.0 Ghz or higher
  • Option 2
    • Zoom Desktop Client for PC, version 4.5.4 (5422.0930) or higher
    • Windows 10 (64-bit)
    • 6th generation Intel i5 Dual core or higher processor, running at 2.0 Ghz or higher
    • If CPU is not i7 quadcore or higher, integrated GPU enabled and integrated GPU's graphics driver version 23.20.xx.xxxx or higher

 

 

zelenapaprika uto 19.5.2020 12:45
Marko :D kaže...
zelenapaprika kaže...
Marko :D kaže...
zelenapaprika kaže...

Nadaj se. Prijenosna računala s 4GB RAM-a su kod nas još uredno u prodaji.

Sasvim je logično da su ta računala još uvijek u prodaji jer su proizvedena prije odluke Microsofta.

zelenapaprika kaže...

Trgovci bi mogli sami dodati još barem 4GB RAM-a ali to ne rade.

Zašto? Zašto bi trgovci otvarali novi, zapakiran proizvod i sami, na svoju ruku, ugrađivali dodatan RAM? Pritom, kršili pravila garancije i još si izazvali dodatan trošak? 

 1.) Dio prijenosnih računala prodaje se s DOS-om (vjerovao ili ne) ili Linuxom. Tako da ne vidim da to ima veze s Microsoftom.

 

 2.) Zašto bi trgovac uopće otvorio trgovinu? Kako bi prodao što više proizvoda na lageru. Ne moraju unaprijed otvarati prijenosno računalo, već mogu ponuditi korisniku nadogradnju RAM-a po povoljnoj cijeni. Ja danas ne bih kupio prijenosno računalo s manje od 16GB RAM-a. Ako prijenosno računalo ima sve što očekujem od njega, a ima 8GB RAM-a, onda ću dokupiti ODMAH još 8GB (najmanje).I miran sam dugi niz godina.

 

A bilo bi lijepo da trgovac to ponudi sam za modele sa samo 4GB. Time ne krši pravilo garancije ako to radi ovlašteni servis i to je DOKUMENTIRANO i za njih ne predstavlja nužno trošak jer to plaća KUPAC. Ako žele, mogu i sami pokloniti još 4GB RAM-a da ga bude ukupno barem 8GB. Ništa nečuveno i neviđeno.

 

EDIT: Primjer koji nije najnoviji niti je iz Hrvatske: https://www.bcgroup-online.com/laptopovi/hp-envy-17_1050ea-%c3%b7-poklon-4gb-ram_a-10406

1. Bar će računala s Windowsima biti bolje opremljena. Ljudi koji se ne razumiju i računala, radije će kupiti računalo koje dolazi s Windowsima nego se kasnije zezat s time. A i ljudi koji se razumiju u računala, sigurno danas neće kupiti računalo s manje od 8 GB RAM-a. Tu je nekako win-win situacija za obje vrste korisnika.

 

2. Ovo je samo dobra volja trgovine. Za ugradnju tog dodatnog keksa RAM-a računalo se mora otvoriti. Otvaranjem računala usred garantnog roka poništava garanciju. Jesi li stvarno spreman žrtvovati dvogodišnju garanciju za jedan keks RAM-a?

 1. Ljudima koji danas kupuju računala uredno se prodaju ona bez Windowsa s nekakvom DOS-om ili Linuxom i to u nevjerojatnom broju slučajeva. I time im se ne radi usluga. Tko će i što kupiti ovisi o dubini džepa i potrebi da se računalo nadogradi.

 

2. Čuj, meni su u banci poklonili ručnik za plažu, kod vulkanizera osvježivač zraka... Nitko ništa ne mora. Mora se samo umrijeti. Debilni trgovac će šutati nogom kupca, dok će onaj pametni ponuditi nešto više. Pogodi kojemu ja idem. Ništa se ne gubi ako znaš kod koga kupuješ. 

bunker uto 19.5.2020 12:50


@zelenapaprika

Nebi vjerovao koliko si u pravu. Krajnja cijena je bitna ali nije presudna. Opće ozračje i osjećaj ugodnosti kod kupca je faktor koji će nadjačati samu cijenu artikla ili usluge, pa bila to jutarnja cafe ili autoservis...

zelenapaprika uto 19.5.2020 12:52
ihush kaže...

-trgovac nije ovlašteni servis, nije stručna osoba

 

-npr možeš kupiti laptop, kupiti dodatno ram, tražit ugradnju koja je možda free ili recimo 50-100kn .. ali trgovac ne može tako prodavati robu tj to nije jedan artikal na računu nego dva odvojena artika-malorpodajne robe sa svojom ambalažom, svojim jamstvom branda koji stoji iza pa i svojim relkamama-papirima-letcima-kutijama.. i tad bi trgovac imao problem, ulaz dva artikla, izlaz jedan-treći. To se nekad radilo, u doba divljeg zapada (prvobitna akumulacija kapitala.. ili zlatno doba pc-hw-a..) ne danas u uređenom tržištu + fiskalizacija.. tj oni koji to rade su ili početnici-naivci ili na sivo, na svoju ruku, preživljavaju itd.. i treba ih zaobići.

 

 1. Računalo ne kupujem kod frizera. Veće trgovine imaju svoje servise, na istoj ili drugoj lokaciji. Ako se dogovoriš, ugrade ti dodati RAM i predaju ti računalo.

 

2. Na računu imaš 3 stavke: računalo, dodatni RAM i trošak ugradnje. I svi sretni i zadovoljni. Kao što su neki kupovali automobile benzince i to s popustom i ponudom da im se po toj istoj cijeni ugradi plin u sklopu promocije. I nije bilo problema. Sve se odradi u ovlaštenom servisu iza ugla salona i nema problema. Znam gdje kupujem računalo. Prošla su vremena S.M.-a, njegove žene i kupovine sumnjive robe 90ih u njegovoj kući.

 

zelenapaprika uto 19.5.2020 12:57
bunker kaže...

@zelenapaprika

Nebi vjerovao koliko si u pravu. Krajnja cijena je bitna ali nije presudna. Opće ozračje i osjećaj ugodnosti kod kupca je faktor koji će nadjačati samu cijenu artikla ili usluge, pa bila to jutarnja cafe ili autoservis...

 Pa jasno. Postoji u Zagrebu jedan trgovac automobilima. Hajde, bit ću precizniji, prodaje VW. Ali neću napisati ni tko je ni gdje je. I čovjek ima nevjerojatan (dobar) pristup kupcu. I zato mu ekipa dolazi, dobiva usmene preporuke i tako mu raste promet.

 

 

ihush uto 19.5.2020 13:49
zelenapaprika kaže...
ihush kaže...

-trgovac nije ovlašteni servis, nije stručna osoba

 

-npr možeš kupiti laptop, kupiti dodatno ram, tražit ugradnju koja je možda free ili recimo 50-100kn .. ali trgovac ne može tako prodavati robu tj to nije jedan artikal na računu nego dva odvojena artika-malorpodajne robe sa svojom ambalažom, svojim jamstvom branda koji stoji iza pa i svojim relkamama-papirima-letcima-kutijama.. i tad bi trgovac imao problem, ulaz dva artikla, izlaz jedan-treći. To se nekad radilo, u doba divljeg zapada (prvobitna akumulacija kapitala.. ili zlatno doba pc-hw-a..) ne danas u uređenom tržištu + fiskalizacija.. tj oni koji to rade su ili početnici-naivci ili na sivo, na svoju ruku, preživljavaju itd.. i treba ih zaobići.

 

 1. Računalo ne kupujem kod frizera. Veće trgovine imaju svoje servise, na istoj ili drugoj lokaciji. Ako se dogovoriš, ugrade ti dodati RAM i predaju ti računalo.

 

2. Na računu imaš 3 stavke: računalo, dodatni RAM i trošak ugradnje. I svi sretni i zadovoljni. Kao što su neki kupovali automobile benzince i to s popustom i ponudom da im se po toj istoj cijeni ugradi plin u sklopu promocije. I nije bilo problema. Sve se odradi u ovlaštenom servisu iza ugla salona i nema problema. Znam gdje kupujem računalo. Prošla su vremena S.M.-a, njegove žene i kupovine sumnjive robe 90ih u njegovoj kući.

 

 -to što ne kupuješ kod frizera je argument? kako? netko tvrdi da kupuješ kod frzera?

-ne vidiš razliku, ''ako se dogovoriš..''.. može ti trgovac prodati laptop, + ram.. ali ne može trgovac složiti računalo i prodati ga kao artikal-robu jer to ne može, ne smije, jer su to dva odvojena artikla, ambalaže, jamstva.. dva ulaza u knjige-kasu i dva izlaza tj tad takvo računalo osim stavke na računu mora biti i reklamirano kao računalo + nešto ne kao računalo s 8 gb nego računalo + set noževa, bon za crno jaje ili što već.. i ne, ne smije ugraditi, nego to tad tako odvojeno isporučuje tj kad ti do isporuči možeš tražit ugradnju kao što možeš tražiti ćevape i masažu, no kao što to ne prodaje frizer tako oni ne prodaju ćevape niti se trgovac bavi ugranjom komponenti što radi ovlašteni servis pod jamstvom.. i ne, nisu na istoj lokaciji tj barem su odvojena vrata-ulaz, zasebno, jer ne smije biti ista prostorija pa provjeri te veće.. koji imaju i uvoz-distribuciju gdje im je servis, jesu li ista ulazna vrata .. čak ni radno vrijeme ne mora biti npr vikendom...

-na to u stavci 2 kažeš upravo to, ovlašteni servis.. iza ugla, .. što ja kažem? tj koji je tvoj argument ili ispravak ili što ..?

-laptop je konkretna roba, proizvođačevo i trgovac jednostavno nema pravo ništa modificirati-mijenjati, čak ni naljepiti neku naljepnicu odnosno čak je i to propisano gdje-što se može-mora npr COA win dok se lijepila.. i ovisno o kućištu imaš definirano gdje mora biti, gdje ne smije tj da bi bio u skladu s licencom mora biti upravo tako. Trgovac je samo trgovac, ne servis-distributer, možeš jednako kupiti na kiosku tiska ili pc-shopu.. pa i kod frizera ako je registriran za trgovinu, možeš i ćevape ako je i to djelatnost kojom se bavi, no ne možeš kupiti takvo računalo s frizurom ili ćevap lap.. odnosno, možeš ako trgovac kreira svoj brand i u specifikacijama navede upravo to.

-npr trgovine na benziskoj ili tisak.. prodaju svašta, mobitele i kekse.. može ti prodati laptop, samo je pitanje po kojoj cijeni, no kao u slučaju cocacole, domačice, ina-delta-ulja itd. ne može, ne smije baš ništa promijeniti na robi.. jer to je roba, za maloprodaju uklučujući i ambalažu, jamstvo itd..

 

zelenapaprika kaže...
bunker kaže...

@zelenapaprika

Nebi vjerovao koliko si u pravu. Krajnja cijena je bitna ali nije presudna. Opće ozračje i osjećaj ugodnosti kod kupca je faktor koji će nadjačati samu cijenu artikla ili usluge, pa bila to jutarnja cafe ili autoservis...

 Pa jasno. Postoji u Zagrebu jedan trgovac automobilima. Hajde, bit ću precizniji, prodaje VW. Ali neću napisati ni tko je ni gdje je. I čovjek ima nevjerojatan (dobar) pristup kupcu. I zato mu ekipa dolazi, dobiva usmene preporuke i tako mu raste promet.

 

 

 isti kriterij za konobaricu sa sisama ili tinu mandarinu.. pa što? Kava može koštati 8kn, možeš platiti 10kn + tringlt.. kakve to veze ima s pravilima igre tj roba-trgovina-cijena?

 

bunker uto 19.5.2020 14:18


@ihush

Još rabiš text generator....? 😜

A gle, naravno da su brojke itekako bitne na nivou Amazona, aliexpressa i sl, njima je bitna i treća decimala iza zareza.

No jednom se živi a gušti su gušti. Može mi netko i pokloniti jutarnju cafe, ali to nije to ako nema folklora koji mi uljepšava jutro, pa bila to konobarica, ili dobra ekipa za tračanje prolaznica, ili savjesno osoblje koje redovno prazni pepeljare pred nama..... Za ono kaj me veseli spreman sam platiti tu kavu i koju kunu više ...

ihush uto 19.5.2020 14:30
bunker kaže...

@ihush

Još rabiš text generator....? 😜

A gle, naravno da su brojke itekako bitne na nivou Amazona, aliexpressa i sl, njima je bitna i treća decimala iza zareza.

No jednom se živi a gušti su gušti. Može mi netko i pokloniti jutarnju cafe, ali to nije to ako nema folklora koji mi uljepšava jutro, pa bila to konobarica, ili dobra ekipa za tračanje prolaznica, ili savjesno osoblje koje redovno prazni pepeljare pred nama..... Za ono kaj me veseli spreman sam platiti tu kavu i koju kunu više ...

 da.. i lorem ipsum je daleko kvalitetniji od ovog što ti tipkaš.. tj o čemu sad? .. koliko si spreman platiti nešto? Kakve to veze ima s čim? .. tj ok, ima s idejom da bi trgovci mogli/trebali ugrađivati više rama.. no ovdje tipkam u ovom postu zašto to trgovac NE MOŽE. nevažna cijena.. ili hoćeš li platiti kavu ili dobiti gratis. Umjesto kave može biti ram, ista stvar, može set noževa, japanke i ručnik za plažu.. ali nikako baš nikako to trgovac ne može povezati u jedan artikal, naprotiv, ne smije npr pive uz sixpacka prodavati pojedinačno jer time krši uvjete, knjige-stanje.. zakone. (kao što kafić ne smije točiti cocacolu iz 2l boce u 2dl .. nego prodaje konkretnu bocu, tj to što ponekad rade je nedozvoljeno i s cocacolom može proći no ne može s teh.robom, jamstvom ili mimo distributera-proizvođača.. čak npr tcom-vip mobač ne smije biti u istoj vitrini jer to svaki distributer brani za konkurenta..) itd..

-treba još texta? :))

+ i ponovo, kupac-korisnik korištenjem opreme na način kako je predvidio-dozvolio proizvođač tj davatelj jamstva, ne gubi jamstvo tj ako je predviđena mogućnost dodavanja tad je to uključeno u jamstvo. Ako pri tome napravi fizičko oštećenje to nema veze s jamstvom tj to oštećenje jamstvo ne pokriva (i zašto bi..). Onaj tko tako ošteti snosi odgovornost tj trošak, sam kupac ili seviser-trgovac pa i prolaznik koji se samarićanski ponudi pomoći.. ako to vlasnik traži (kao kad razbiješ staklo auta spašavajući ljude pa dobiješ račun za šajbu.. moguće) :)

zelenapaprika uto 19.5.2020 14:47
ihush kaže...

 da.. i lorem ipsum je daleko kvalitetniji od ovog što ti tipkaš.. tj o čemu sad? .. koliko si spreman platiti nešto? Kakve to veze ima s čim? .. tj ok, ima s idejom da bi trgovci mogli/trebali ugrađivati više rama.. no ovdje tipkam u ovom postu zašto to trgovac NE MOŽE. nevažna cijena.. ili hoćeš li platiti kavu ili dobiti gratis. Umjesto kave može biti ram, ista stvar, može set noževa, japanke i ručnik za plažu.. ali nikako baš nikako to trgovac ne može povezati u jedan artikal, naprotiv, ne smije npr pive uz sixpacka prodavati pojedinačno jer time krši uvjete, knjige-stanje.. zakone. (kao što kafić ne smije točiti cocacolu iz 2l boce u 2dl .. nego prodaje konkretnu bocu, tj to što ponekad rade je nedozvoljeno i s cocacolom može proći no ne može s teh.robom, jamstvom ili mimo distributera-proizvođača.. čak npr tcom-vip mobač ne smije biti u istoj vitrini jer to svaki distributer brani za konkurenta..) itd..

-treba još texta? :))

 

 Imam dojam da tebe netko drži zatvorenog u podrumu bez prozora i da ti zapravo nisi vidio stvarni svijet oko sebe. Ili te je netko odbio u trgovini na tako ružan način da si ostao duboko traumatiziran.

 

 

 

ihush uto 19.5.2020 14:54
zelenapaprika kaže...
ihush kaže...

 

Evo ti još jedan primjer koji opet nećeš shvatiti: https://www.24sata.hr/news/mislite-stedljivo-i-zeleno-putujte-s-ina-autoplinom-625912

 

 

 

- kak bi ti to nježno rekao.. još si zelen :) ili malo grublje, baš ništa nisi razumio, no za upornost dva (ne pet..). :)) i nadam se NHF u bezveznom tipkanju.

- znaš li što o zakonu, trgovini i sl? Pliz, nemoj mi linkati 24 sata i reklame.. nema potrebe i važnije, smisla.

-prodaje li ti ina auto? Može prodavati i hranu za kućne ljubimce, no to s teh robom i računalima nema baš neke veze, kao ni s brandovima, licencama, ugovorima.. i tad trgovac ne može otvoriti laptop, dodati neki ram i tako prodati .. ne zato jer je to fizički (ne)moguće nego zato jer ne smije. Ti možeš kupiti, dodati, može to trgovac ugraditi gratis ili naplatiti.. cijena je sporedna, kao i npr dostava tj dostava nije dio robe, jamstva itd. (osim kad i to daje proizvođač, pa tako po trgovini imaš reklamu za neki tv besplatna dostava, za drugi brand ne.. itd..).

+ servis i nošenje kupljene robe je nakon prodaje, tj to ne radi trgovac, mada će možda to obaviti ista osoba, nazovimo ga 'pero'.. e taj pero je u trgovini trgovac i radi po pravilima trgovine, dok je u servisu isti taj pero serviser i ne prodaje ti robu nego obavi servis. Dvije odvojene djelatnosti, koje moraju biti i fizički odvojene tj računala u servisu moraju biti strogo odvojena od trgovine, radnog mjesta itd.. dok neki radni pc na stolu mora imati konkretnu oznaku tj da nije roba i da nije predmet servisa.. odnosno, dalje ti može bunker pojasniti što tad ako to nije čisto-odvojeno radi inspektorat.. :))

ihush uto 19.5.2020 15:02
Old Iggy kaže...
Može.
Može raskupusati neku robu, promijeniti, nadograditi.

 -tad to više nije ta roba, tj može svoj brand, tad je on proizvođač, daje jamstvo-uvjete i sve što je uvjetovano prodajom, malorodajom, zakonima itd..

-ili jednostavnije.. argumentiraj, ovo je bezvezarija, strašnije ako vjeruješ u to.. no tko sam ja da te uvjeravam :) pa super, u pravu si.. no ostalima, ipak treba info tj činjenica-zakon ne nečije uvjerenje koje je možda točno, možda nije.

kao btw:

govorimo o računalu-laptopu (i želji-ideji da ugrade +4gb rama), tek da nema nesporazuma, nije cigla-buštela, nije ni točena cocacola ili brašno-sir-meso.. i imaš proizivođača, uvjete, jamstvo. Ako misliš na bureke, da.. može.