Kolacic uto 15.10.2019 18:14
fromcelltohell kaže...
Ne znam što kmeče sad. Minimalna kazna po zakonu 1%, njima milostivo odrezaše 0,5%. Jbt, 28 milja krznaša je 0,5% njihovog godišnjeg prometa. Fino šišaju nas Hr Ovce.

 Revenue 76 milijardi eura(EU,USA) za 2018.,ove godine imaju blagi porast. 

markoBT uto 15.10.2019 19:50
Ajar kaže...

sve će to, uz smiješak, nadoknaditi najdraži korisnici. 

Ako pretpostavimo da se neće koristit državni proračun, neće se prosit po ulici i neće se opljačkat neka banka, odakle drugo bi se moglo nadoknadit?  

Gajotres uto 15.10.2019 22:40
fromcelltohell kaže...
Ne znam što kmeče sad. Minimalna kazna po zakonu 1%, njima milostivo odrezaše 0,5%. Jbt, 28 milja krznaša je 0,5% njihovog godišnjeg prometa. Fino šišaju nas Hr Ovce.

To je ako plate u roku od tri dana :D

Mitch sri 16.10.2019 05:07
Kolacic kaže...
fromcelltohell kaže...
Ne znam što kmeče sad. Minimalna kazna po zakonu 1%, njima milostivo odrezaše 0,5%. Jbt, 28 milja krznaša je 0,5% njihovog godišnjeg prometa. Fino šišaju nas Hr Ovce.

 Revenue 76 milijardi eura(EU,USA) za 2018.,ove godine imaju blagi porast. 

 Nemaju veze jedni s drugima.

genije_čudo_prirode sri 16.10.2019 08:34
JozoBozo121 kaže...

Bolje bi bilo da je kazna da moraju povećati investicije u fiksnu mrežu za 30% ili nešto slično, ovakva kazna je bačen novac jer korisnici neće imati nikakve koristi od ovoga.

 ma hoće, kako ne, evo baš sam pričao sa svojim načelnikom općine koji je komentirao zli HT kako je ovo super što su im dali kaznu, a u idućoj rečenici izbacuje informaciju da mora još bar dvoje ljudi u administraciji zaposliti jer on sam ne stiže sve potpisati  

 

Eto to su te kazne, uzmi onima koji rade i podijeli onima koji ne rade zato da još manje rade.... sve bi hrvatske firme trebale organizirati štrajk privatnog sektora na dan dva ili bar mjesec dana ne uplatiti PDV pa da vidimo kako će onda biti mogućnosti da se otpusti par stotina tisuća ovakvih imela 

Mar sri 16.10.2019 09:42

Pazi ovo:
Prihod od 500mlrd kn u cijelom svijetu (gdje posluju) od cca 1mldr ljudi (eu+usa), dok je u RH prihod bio cca 5mlrd kn na manje od 4mil ljudi.
Po tome ispada da Tcom u RH diže 2.5x više po glavi u RH nego u EU i USA.

ihush sri 16.10.2019 23:39
tavric kaže...
Premala je kazna .
HT treba drastično kazniti.

 -točno, propisana minimalna kazna je 1% .. prepolovljeno im je na pola. Koji to sudac ima takvo diskrecijsko pravo? 30-60mil? .. javna nabava? Ili je to razlika za još jedan spomenik bandić-plenkić?

genije_čudo_prirode čet 17.10.2019 11:32
JozoBozo121 kaže...
tavric kaže...
Premala je kazna .
HT treba drastično kazniti.

 Za što?

 zato da se može podijeliti iduće godine plaće uvećane za 6% svim uhljebima Hrvatske

 

već očekujem krajem godine još kazni i po drugim sektorima koji imaju para (osim bankara, njih se ne dira) kad krene Marić gledati  di naći lovu za iduću godinu za uhljebe