markoBT uto 25.6.2019 12:13

Video za objašnjenje upotrebe atomskog sata nije baš najsretnije odabran. Naime lik koji je ga je napravija ne zna da NASA (a i ostale svemirske agencije) koriste SI sustav. Kako onda da mu vjerujemo da je ostalo točno. 

HCMAA uto 25.6.2019 16:43

E pa zemlja...ljudi...cjelokupni naš sunčev sustav je nastao od otpada....smeća nastalog nakon eksplozije zvijezde...znam temelj znanosti je logika i kritično razmišljanje...A to ipak nije za svakog...pa je najlakše biti glupan....i da pun K.... mi je vas za koje postoje očito dva svemira...u jednom je zemlja...A u drugom sve ostalo

HCMAA uto 25.6.2019 21:25

Imate na HTV-u...drugi program...reprizu novog cosmos-a...A najbolje da to imate na hdd-u...to vam je poput prve pomoći...svaka kuća(stan) je mora imati...znati...

“Tri puta vode do mudrosti:
razmišljanje – ono je najplemenitije;
odgoj – on je najlakši;
iskustvo – ono je najneugodnije.”
Konfucije...
P.S kod odgoja se Konfucije malo zahebo...ali opraštam...nobody perfect

Buhaha uto 25.6.2019 21:32
HCMAA kaže...
E pa zemlja...ljudi...cjelokupni naš sunčev sustav je nastao od otpada....smeća nastalog nakon eksplozije zvijezde...znam temelj znanosti je logika i kritično razmišljanje...A to ipak nije za svakog...pa je najlakše biti glupan....i da pun K.... mi je vas za koje postoje očito dva svemira...u jednom je zemlja...A u drugom sve ostalo

 Kakvo je to vrijđanje? Malo si pogledaj par dokumentaraca o svemirskom smecu i onda komentiraj a ne vrijeđaj 

deadZed sri 26.6.2019 13:07
=XFX=PlayHard kaže...

Netocno je da je sredisnja raketa i po treci put neuspjesno sletjela, na 2. lansiranju Falcon Heavy-a sve tri rakete su uspjesno prizemljene! 

 Još kad bi se čitalo s razumijevanjem:

 

"Prošloga travnja uspješno je sletjela ali je izgubljena prilikom tegljenja u luku."

 

btw. interesantno je da su i po prvi put uspjeli uhvatiti vanjsko kučište (fairing) s mrežom na brodu Ms. Tree...

do sad im je "mekano" padalo u vodu