Ajar sub 13.7.2019 10:08

216 - poznavajući sebe i murphyjev zakonik, meni će se oba događaja sretno spojiti u jedan. "čaša jackpota ište čašu prometne nezgode." 

 

217 - iako to jest logično (zbog prokrvljavanja), zanima me kako su to uspjeli ustanoviti. jel se to netko sramio tijekom seppukua? 

 

218 - a zato cure nemaju pimpek!  (osim bugarskih bacačica kladiva no to je drugi par kobasa)

 

219 - čitah štogod o ponovnom izrastu gebisa uporabom matičnih plo stanica. no more mr. krezumica. 

 

220 - žene su oduvijek birale prema načelu "što gore, to bolje". nema pimpek veze s tim. on je posljedica/nuspojava a ne uzrok. 

 

Ajar čet 18.7.2019 19:14

oblila me skepsa. prelazak pimpeka u kruto stanje nije samo mehaničko i ničim izazvano pritjecanje krvi u spužvasto tkivo, već (ne računam noćne/jutarnje momente) ipak i nekakvih vizualno/auditivno/olfaktornih (pa i intelektualnih i posebno emocionalnih) stimulansa + prilika/okolnosti čine lopova + senzacije u ozračju ... ima tu svega. jebeš pumpice. može glumit "gvozden stupac, kamen tvrdi" ali ak nema "hemije, bre", seks mi je besmislen. kad vidim na pr. čmarkićku (ili nedajbože, apage!, čujem), nema te kosti/pumpe/brzostvrnjavajućeg fluida/-273,15°C = 0 K da očvrsne. naprotiv! zgadi mi se život, a nekmoli sekas. 

Stric_Jura pet 19.7.2019 09:26

Pa Ajare, možda je Željkica kako ime sugerira - željna ?

 

Take one for the team - pozovi ju na filozofsku raspravu od opravdanosti kamenovanja kao kazne za preljub, upali koju svijeću te lučicu, pustiš Barry Whitea,  natočiš joj vina, sebi  karnister istoga (teorija relativnosti: ona nemre biti tak grda, kak ja morem biti pijan...)...

 

i odradiš dug Bogu i narodu, a mi ćemo te slaviti kao dobročinitelja...

Ajar pet 19.7.2019 15:00
Stric_Jura kaže...

Pa Ajare, možda je Željkica kako ime sugerira - željna ?

 

Take one for the team - pozovi ju na filozofsku raspravu od opravdanosti kamenovanja kao kazne za preljub, upali koju svijeću te lučicu, pustiš Barry Whitea,  natočiš joj vina, sebi  karnister istoga (teorija relativnosti: ona nemre biti tak grda, kak ja morem biti pijan...)...

 

i odradiš dug Bogu i narodu, a mi ćemo te slaviti kao dobročinitelja...

 ne. 

dd.inc sub 20.7.2019 12:47
Ajar kaže...
Stric_Jura kaže...

Pa Ajare, možda je Željkica kako ime sugerira - željna ?

 

Take one for the team - pozovi ju na filozofsku raspravu od opravdanosti kamenovanja kao kazne za preljub, upali koju svijeću te lučicu, pustiš Barry Whitea,  natočiš joj vina, sebi  karnister istoga (teorija relativnosti: ona nemre biti tak grda, kak ja morem biti pijan...)...

 

i odradiš dug Bogu i narodu, a mi ćemo te slaviti kao dobročinitelja...

 ne. 

 Sebičnjak