Dead uto 19.5.2020 20:42
bloodborne kaže...
bus kaže...
Posmatrač kaže...

Eto rjesenja za nepostojeci problem koji ce Apple na revolucionaran nacin rijesiti i debelo naplatiti....

E sad cekamo krdo da to pocne dizati u nebesa ;)

I sad cekamo da i ostala ekipa krene kopirati apple za taj nepostojeci problem i onda ce se pitati pa kako se to netko drugi nije sjetio 🤣🤣

Nedam ja svoje audio tehnica ni za kakve jabučne.  dok su tu akg, sennheiser, grado, beyerdynamic, bose, ath i da nejdem u nedogled.
 apple u tom krugu nema sta radit, ove svoje kvazi apple/beats sranje mogu samo prodavat svojim hip hoperima i nba igracima.
 tko zeli kvalitetan zvuk ove ce izbjeci u debelo sirokom luku.

Beats slušalice imaju svoju publiku i to vrlo vrlo široku. Nisu za one kojima je do ozbiljnog slušanja. Njima je frekventni odziv U oblika, znači naglašeni niski i visoki, a to ima brdo poklonika, uglavnom među mlađom populacijom. Ima takva krivulja i opravdanja jer se te slušalice uglavnom koriste u pokretu, u bučnom okolišu kad se na takav način nadoknađuju izgubljeni registri. Ali mora se priznati da su slušalice izrađene vrhunski. Sve ovo ipak ukazuje da nije fer ove proizvode nazvati sranjem.

Ajar čet 21.5.2020 08:46
Dead kaže...
bloodborne kaže...
bus kaže...
Posmatrač kaže...

Eto rjesenja za nepostojeci problem koji ce Apple na revolucionaran nacin rijesiti i debelo naplatiti....

I sad cekamo da i ostala ekipa krene kopirati apple za taj nepostojeci problem i onda ce se pitati pa kako se to netko drugi nije sjetio 🤣🤣

Nedam ja svoje audio tehnica ni za kakve jabučne.  dok su tu akg, sennheiser, grado, beyerdynamic, bose, ath i da nejdem u nedogled.
 apple u tom krugu nema sta radit, ove svoje kvazi apple/beats sranje mogu samo prodavat svojim hip hoperima i nba igracima.

Beats slušalice imaju svoju publiku i to vrlo vrlo široku. Nisu za one kojima je do ozbiljnog slušanja. Njima je frekventni odziv U oblika, znači naglašeni niski i visoki, a to ima brdo poklonika, uglavnom među mlađom populacijom. Ima takva krivulja i opravdanja jer se te slušalice uglavnom koriste u pokretu, u bučnom okolišu kad se na takav način nadoknađuju izgubljeni registri. Ali mora se priznati da su slušalice izrađene vrhunski. Sve ovo ipak ukazuje da nije fer ove proizvode nazvati sranjem.

meni su ove najdraže. ne samo da je svejedno kak ih okreneš, već i dolaze s ugrađenim čistim zenom. a nisu ni tak skupe. 

Dead čet 21.5.2020 15:31
Ajar kaže...
Dead kaže...
bloodborne kaže...
bus kaže...
Posmatrač kaže...

meni su ove najdraže. ne samo da je svejedno kak ih okreneš, već i dolaze s ugrađenim čistim zenom. a nisu ni tak skupe. 

🤣 A iman ti ih ja ovde na brodu. Koriste ih moji makinisti da se zaštite od milozvuka dva Caterpillara od po 5500 konja svaki. 

Mitch sub 23.5.2020 15:42

@bloodborne AKG i Bose su odavno u k.rcu. Ni blizu sto je to bilo prije 10 godina. A Apple i Sony su sad neck 2 neck, pakiraju punchy zvuk sa hrpom gimmicka i dobrom batkom, i to ih prodaje.

Monitore i sl. logicno ides s audiotechnicom, ali ovako day2day Apple i Sony trenutno rulaju trzistem za obicne potrosace i to dosta uvjerljivo. Beatsi su bili prodaja magle pod Monsterom, nakon sto su dosli pod Apple stvari su se nesto promijenile, a pogotovo prosle godine sa Powerbeats Pro.

digitall sub 23.5.2020 16:51

ja imam sony-eve studijske iz 1994 ili 95, jos uvijek sviraju savrseno, iako se koza ogulila i slova modela izbrisala.. prezivjele su torture spajanja na razne miksete i pojacala, izivljavanje technom toliko da ti bas probije mozak, zapinjanja kabelom, padova.. 

od featurea imaju to da su lagane i satima ne smetaju na glavi, kabel 5m koji se ne moze zapetljati, pozlacen utor i 6.35mm nastavak.. i sto ti vise treba.

hrpa slusalica i dan danas nema tako dobar zvuk, ukljucujuci 90% bezicnih koje sam probao..

zato mrzim taj "napredak" izbacivanjem 3.5mm i sl retardacije.. a jos vise mrzim ne poboljsavanje zvuka nego gimmicka

Mitch ned 24.5.2020 05:49

Ha gle, promijenila se vrsta glazbe i otisla prema EDMu.
Kompresija u EDMu i je jedan od najvecih temelja onoga sto se trenutno producira i bas zbog toga ljudi preferiraju punchiness over clarity...jer ne znaju za glazbu gdje bi osjetili razliku