ivicask uto 10.9.2019 19:56
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Apple watch baterija traje "cijeli dan", publika vrišti i svršava.

 

U isto vrijeme moje "smeće" Garmin Fenix 5 baterija traje više od 10 dana. Ili 24 sata uz GPS+GLONASS

 Al tvoj Garmin ne šalje automatski poziv hitnoj kad te herc uhvati kad vidiš kolko si ga platio :p

mzopg uto 10.9.2019 19:59

Nekada sam uživao gledati Jobsa i njegova predstavljanja, ovo sad ne znam kako bi uopće komentirao.

Novi iPhone ima zubalo kao Roger Rabbit 

 

Noviteti: ultra wide camera (ekipa u dvorani vrišti), night mode (totalna euforija), all day battery life (svi padaju u nesvijest).

 

Just 699$.

 

Evo i par slikica.

Gh0sT uto 10.9.2019 20:01

Ne vjerujem da ljudi 3. generaciju za redom prodaju isti mobitel i 5. generaciju za redom isti j*.. sat.

Pa ovo stvarno vise nema nikakvog smisla, toliko je lose i zalosno da ni oni ne znaju sta bi predstavili kao "nevjerojatno, savrseno, inovativno, spektakularno..."

Cak stovise, losiji nego prije, vratise se sa nehrdjajuceg celika na aluminij, sa konja na magarca...  

EDIT: Sada je nehrdjajuci celik za "revolucionarni" pro model 

ivicask uto 10.9.2019 20:06
mzopg kaže...

Nekada sam uživao gledati Jobsa i njegova predstavljanja, ovo sad ne znam kako bi uopće komentirao.

Novi iPhone ima zubalo kao Roger Rabbit 

 

Noviteti: ultra wide camera (ekipa u dvorani vrišti) i night mode (totalna euforija).

 

Evo i par slikica.

 Pa više ni ne hvataju konkurenciju već su godinu dana iza njih skoro po svemu.

mzopg uto 10.9.2019 20:11
ivicask kaže...
mzopg kaže...

Nekada sam uživao gledati Jobsa i njegova predstavljanja, ovo sad ne znam kako bi uopće komentirao.

Novi iPhone ima zubalo kao Roger Rabbit 

 

Noviteti: ultra wide camera (ekipa u dvorani vrišti) i night mode (totalna euforija).

 

Evo i par slikica.

 Pa više ni ne hvataju konkurenciju već su godinu dana iza njih skoro po svemu.

 Da, nažalost. Ovo predstavljanje djeluje kao da dolazi iz paralelne stvarnosti u kojoj postoji samo jabuka. 

mar123 uto 10.9.2019 20:49

Meni je kao dugogodisnjem korisniku iphona ovo bilo bezveze. Nista ama bas nista novo. Pogotovo sat, pa totalno isti sat ko 4-ka, zato valjda i izbacuju cetvorku i ostavljaju trojku u prodaji uz peticu. 

Zacudilo me jedino smanjenje cijene za “jeftiniji” model, xr je bio 750? Nisam siguran. 

U biti ipadi su mi jos najzaninljiviji od apple proizvoda i da kupujem tablet uzeo bi ipad sigurno. 

southy uto 10.9.2019 20:52

Iskreno, ne kužim čemu se svi toliko čude, priča je ista kao i zadnjih par godina, nije da su sad nešto gori ili bolji.
Ništa spektakularno, ali nije ni loše. Ugodno iznenađenje je cijena Apple TV+, ostalo sve prema očekivanjima, iPhone je postao ružniji kao što je bilo i najavljivano. Možda je iznenadilo samo produljeno trajanje baterije.
Zgodan detalj na kraju je crtica o ponovnom otvaranju Apple Storea na 5. aveniji, već 2 godine ga renoviraju

Great Scott! uto 10.9.2019 20:54

Ponavljam opet: sada se vidi koliko im fali Jobs.
Razlike u odnosu na ovaj i prijasnji model nicime ne opravdavaju kupnju (ajde, baterija, ali otom potom). Svejedno, prodavat ce se kao lud. Poznajem fascinantan broj ljudi koji kupuje novi iPhone samo da mogu reci da je najnoviji model kad ih netko pita. A dan poslije prica kak je djecja sjedalica za auto skupa pa ce ici na jeftiniji model. Doslovno, I shit you not.

Del_Boy97 uto 10.9.2019 21:25
AA-d00d kaže...
Jedino vrijedno kupnje sto sam vidio je taj novi iPad. $330 je dosta dobra cijena ali sumnjam da ce kod nas biti ispod 4000kn...

 vjerojatno samo jos jedna nula na tih 330 dolara, kako i obicno bude

southy uto 10.9.2019 21:43

Prethodna generacija koja je isto 329$ se prodavala i iStyleu za ravnih 3k kuna, a moglo se nači novog za 2700-2800 kod nekih dućana. Ne vjerujem da će 7-ica biti skuplja. Izvrstan uredjaj, vrijedi svake kune

pravi_covijek uto 10.9.2019 21:55
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Apple watch baterija traje "cijeli dan", publika vrišti i svršava.

 

U isto vrijeme moje "smeće" Garmin Fenix 5 baterija traje više od 10 dana. Ili 24 sata uz GPS+GLONASS

 Garmin naplacuje 50 eura za mape, plus je skuplji od Jabuke.

pravi_covijek uto 10.9.2019 21:58
AA-d00d kaže...
Jedino vrijedno kupnje sto sam vidio je taj novi iPad. $330 je dosta dobra cijena ali sumnjam da ce kod nas biti ispod 4000kn...

 Ima isti procesor kao i proslogodisnji, i za $330 dobijes 32 GB, sto je jako malo. Hoces vise storage to je ekstra $100. 

CroDexter uto 10.9.2019 22:05

Garmin je sportski sat. Nema touch I potpuno je nepraktičan za dnevno korištenje. SW je također potpuno bezveze kad pričamo o smartwatch funkcijama kao i aplikaciji za mob. Imam Fenix. BTW, pogledajte cijene novijih Fenixa. Ništa manje bezobrazno u odnosu na Apple. Jedva čekam da i njih Kinezi krenu kopirati.

mar123 uto 10.9.2019 22:27
southy kaže...
Iskreno, ne kužim čemu se svi toliko čude, priča je ista kao i zadnjih par godina, nije da su sad nešto gori ili bolji.
Ništa spektakularno, ali nije ni loše. Ugodno iznenađenje je cijena Apple TV+, ostalo sve prema očekivanjima, iPhone je postao ružniji kao što je bilo i najavljivano. Možda je iznenadilo samo produljeno trajanje baterije.
Zgodan detalj na kraju je crtica o ponovnom otvaranju Apple Storea na 5. aveniji, već 2 godine ga renoviraju

 To oo otvaranju ducana na 5. Me bas zanima. Trenutno sam u nycu pa cu sigurno ic pogledat to, cak i ovaj zamjenski ducan im je super.