Mitch sri 6.1.2016 19:46

Smiješno je što će se stvoriti ogromna medijska hajka oko proizvoda koji u lijepoj našoj neće ostvariti nikakav pozitivan uspjeh.

Eventualno kod adolescenata koji strepe tjednima za novu epizodu neke tinejdžerske drame koja će na naše ekrane doći za 6 godina i onda se reprizirati svake druge.

 

Jednostavno previše ljudi zna za torrent, Popcorn Time, Show Box, Filmovita itd., a premalo ih se bori protiv toga.

A da ne pričam o tome kako je Netflix Europe sadržaj neizmjerno lošiji od američkog.

 

No, nema za nas, zasad barem, ništa loše u tome. 

Entry Point sri 6.1.2016 19:48
Mitch kaže...

Smiješno je što će se stvoriti ogromna medijska hajka oko proizvoda koji u lijepoj našoj neće ostvariti nikakav pozitivan uspjeh.

Eventualno kod adolescenata koji strepe tjednima za novu epizodu neke tinejdžerske drame koja će na naše ekrane doći za 6 godina i onda se reprizirati svake druge.

 

Jednostavno previše ljudi zna za torrent, Popcorn Time, Show Box, Filmovita itd., a premalo ih se bori protiv toga.

 

No, nema za nas, zasad barem, ništa loše u tome. 

 Istina, meni je netflix genijalan servis.

 

I idem u kino gledati nove filmove, imam sve đinđe na maxtv-u tak da mi piraterija ne treba.

Mitch sri 6.1.2016 19:51

Tek sam se sad sjetio da će oyo.hr i slična ekipa bit na aparatima lol :D

 

 

Ali 10 eura nije tako skupo. Ja ga imam samo zato jer gledam par specijala, a i priželjkujem nove

 

@nixass fali jos koji mjesec da se i to promijeni, CBS/ABC idu global

Mitch sri 6.1.2016 19:54
Eyekool kaže...
Dex.pwn kaže...

Ako hoće profit, nek spuste cijene... Nismo mi Njema pa da se ima

 Da, jer 12€ je stvarno previše, pa tko to more platiti...

 Haha uvijek će biti takvih....a do prije deset godina smo u videoteci ostavljali 90-100 kuna mjesečno

tireN1337 sri 6.1.2016 20:07
Aki kaže...

Jel bi tak trebalo bit da nisu dostupni svi filmovi/serije koje su dostupne u recimo USA? Nema Sherlocka, Flasha, Game of Thrones.... 

 I ja sam probao naci house of cards, pa mi je cudno bilo da ga ne mogu gledati