ihush ned 3.9.2017 16:30

-više zabrinjava rutina, bez posljedica.. kad će početi s kažnjavanjem operatera/pružatelja usluga koji nemaju adekvatnu zaštitu. Atesti formalno postoje, preduvijet su za prikupljanje osobnih podataka.. kad je po toj osnovi kažnjen netko za hakiranje ili 'hakiranje'? Rutinsko 'sheranje' podataka koje se ne smije distribuirati-prodati? Zakoni postoje. Primjerna?

sarma ned 3.9.2017 17:08

joj,sta ce stavit gole guzice i ostalo,pa toga ima na internetu ko pljeve,ne kuzim oko cega prave strku ima bitnijih stvari u zivotu , i sad su oni uzeli moje slike sta ce s njima , ma ljudi moji prestrasno  :).

Torent ned 3.9.2017 17:12
Kresimir4 kaže...
Torent kaže...

Pa o tome se prica vec neoliko danas... A danas se doznaje?

 21 mjeseci si na bugu i ovo tek sada skuzio? Pa to je normalno za bug.

 Puno duze i ne cudm se vise nicemu ;) To je bilo retoricko pitanje ;)

sarma kaže...

joj,sta ce stavit gole guzice i ostalo,pa toga ima na internetu ko pljeve,ne kuzim oko cega prave strku ima bitnijih stvari u zivotu , i sad su oni uzeli moje slike sta ce s njima , ma ljudi moji prestrasno  :).

 Mene vise cude spodobe koje stave svoje podatke on line i onda se iscudjavaju kada dospiju u javnost ;)

ridealong ned 3.9.2017 17:53
Torent kaže...

Pa o tome se prica vec neoliko danas... A danas se doznaje?

BUG-ovci već godinama kasne danima za drugim izvorima vijesti. Pokušaj to promatrati kao mehanizam borbe protiv lažnih vijesti ili vijesti čitaj negdje drugdje.

Torent ned 3.9.2017 20:59
ridealong kaže...
Torent kaže...

Pa o tome se prica vec neoliko danas... A danas se doznaje?

BUG-ovci već godinama kasne danima za drugim izvorima vijesti. Pokušaj to promatrati kao mehanizam borbe protiv lažnih vijesti ili vijesti čitaj negdje drugdje.

 Pa ocigledno sam procitao jer kako bih znao da se o tome prica nekoliko dana ;) Covjek koji je provalo je cak jednom mediju dostavio 10000 zapisa na provjeru vjerodostojnosti ;)

nitro_vip pon 4.9.2017 18:34
flash6 kaže...

Navedenoj se bazi može pristupiti uz plaćanje, a nudi čak i pretraživanje dostupnih podataka.

 

inace, baze se ne mogu pretrazivati??? ovo je neko svjetsko cudo?

 za ctrl+f moraš nadoplatit. 

Envy pon 4.9.2017 19:33
Master Z kaže...

Moj account su uspješno preuzeli neki Rusi... :/ dobit nazad svoj account je nemoguće jer je Instagramov support totalna banana !

Samo se žali. Ja sam rodici i prijateljici vratio hackiran ili blockiran (ugašen) račun ili šta je već bilo. Ima tome preko pola godine.

 

Gori support ima google gdje kada ti ukinu račun nikakvog objašnjenja niti daju niti im se može pristupiti. OneDrive je iz druge galaxyje za ove budalaštine.

pravi_covijek pon 4.9.2017 22:30
Envy kaže...
Master Z kaže...

Moj account su uspješno preuzeli neki Rusi... :/ dobit nazad svoj account je nemoguće jer je Instagramov support totalna banana !

Samo se žali. Ja sam rodici i prijateljici vratio hackiran ili blockiran (ugašen) račun ili šta je već bilo. Ima tome preko pola godine.

 

Gori support ima google gdje kada ti ukinu račun nikakvog objašnjenja niti daju niti im se može pristupiti. OneDrive je iz druge galaxyje za ove budalaštine.

 Bas te zulja Google, sumnjam da si ga ikad koristio. Najgori support za placene korisnike definitvno ima Facebook/Instagram. Problem se da rjesiti, ali moras ih konstantno kontaktirati preko emaila (nemaju phone support). 

Google je dosta dobar za placene/bussines korisnike. Imas account managera i mozes njega direktno kontaktirati da rjesis problem. Istina nisam probao support sa besplatnim racunom.

Microsoft je galaksija za sebe, ako dobijes nekoga tko nije potpuni debil, mozes rjesiti problem relativno brzo. Ali obicno moras proci hrpu level 1 supporta sa slabim engleskim prije nego rjesis trivijalne stvari.

Mimi2205 pon 5.11.2018 15:44

Pozdrav... pretpostavljem da mi je hakiran IG profil ...  ili mi ga je IG uklonio - makar mi je to čudno ... naime, prije cca 3 mjeseca sam privremeno deaktivirala Instagram, a prije mjesec dana sam i dobila njihov mail da se vratim (See what you may have missed from the people you follow on Instagram) i jučer sam se pokušala ulogirati … i javlja mi- No user found. Također, išla sam preko IG Help centra i tamo pokušala prijaviti problem (točnije da mi je hakiran profil) i dođe do dijela da prijavim – da upišem svoj username/telefonski broj ili mail – i ništa mi ne prepoznaju/povezuje – dakle i dalje je poruka “No user found", tako da nit ne uspjevam doći do dijela gdje im šaljem kod/papir i svoju fotku … ima li netko iskustva/ideju/savjet što i kako ih kontaktirati?