4mal sri 14.12.2016 11:56

Opa fina vijest jos i podrzava 4 HDR a jeftiniji od Netflixa koji sada placam po pola 4k paket ...nice nice nismo vise zadnja rupa na sviralu za strani trziste...jos da dojde hulu,spotyf etc.. :-)

Ghost777 sri 14.12.2016 12:51

Placas 8€ netflix,  3€ amazon,  platis isto kao i hrt a kvaliteta neusporediva, jos je on demand,  gledas na kojoj god platformi hoces,  nema reklama i nece te ovrsit ako ne placas/gledas. 

 

I sad se netko jos usudi i prigovarat,  za titlove me zaboli dok god ima barem engleske a i to mi nije deal-breaker . 

CalvinRi sri 14.12.2016 13:40

Registrirao sam tjedan dana trial.

Meni se cini ponuda jaaaako mala.

Kategorija movies/animated: 4

Crime: cca 45, sve vecinom stariji

Thrillers: cca 30

Slicno tako dalje.

 

Kategorije filmova su Action, Animated, Comedy, Crime, Drama, Kids-family. Ne postoji kategorija SCi-fi, horor ili nesto drugo. 

 

Od serija, nema bog zna sta, iako ja nisam neki veliki fan. Mozda ima i nekih dobrih za koje ne znam, al od 30-tak serija navedenih,  jedno 8-9 je Seinfeld.

 

Tako...mislim da necu produziti pretplatu.

Aldo sri 14.12.2016 13:48
CalvinRi kaže...

Registrirao sam tjedan dana trial.

Meni se cini ponuda jaaaako mala.

Kategorija movies/animated: 4

Crime: cca 45, sve vecinom stariji

Thrillers: cca 30

Slicno tako dalje.

 

Kategorije filmova su Action, Animated, Comedy, Crime, Drama, Kids-family. Ne postoji kategorija SCi-fi, horor ili nesto drugo. 

 

Od serija, nema bog zna sta, iako ja nisam neki veliki fan. Mozda ima i nekih dobrih za koje ne znam, al od 30-tak serija navedenih,  jedno 8-9 je Seinfeld.

 

Tako...mislim da necu produziti pretplatu.

 ponuda je uistinu smiješno mala... i $1 mjesečno je previše za tih par prastarih naslova... koga oni misle s tim privući??? opet smo svrstani u zemlje trećeg svijeta... žalosno

flash6 sri 14.12.2016 15:42
drpetric kaže...
DevilHimself kaže...

čini se da je tipfeller, 7 dana je trial period, jedino što se dobija prvih 6 mjeseci po nižoj cijeni.

 Thx, popravljamo! :)

 nije tipfeller, ovisi sa kojim se acc spajas...

meni je prvo rekao 7 dana, a zatim sam se na neku foru spojio na .com umjesto na .co.uk pa sam dobio na mjesec dana...no sad mi ne radi direktno nego moram preko amazonovog portala gledati i dizati serije...uglavnom, jos je to frisko i nesredjeno, treba vremena...

ceco22 sri 14.12.2016 15:47
drpetric kaže...
DevilHimself kaže...

čini se da je tipfeller, 7 dana je trial period, jedino što se dobija prvih 6 mjeseci po nižoj cijeni.

 Thx, popravljamo! :)

 Pa mogu aktivirati full amazon prime za 30 dana... za video je 7

Jim Carrey sri 14.12.2016 15:57
ivek decembarski kaže...
Je#ote što će se smanjiti broj pirata...

 pirat ostaje pirat to je u krvi

 

možda je amazon prime jeftina usluga, ali dok pribrojite sve usluge koje ti trebaju da imaš unlimited ponudu nije ti dosta plaća jednog ministra. Tako da dok ne misle spojiti sve te usloge po razumnoj cijeni, pravoj kvaliteti blu ray nitko normalan neće biti zainteresiran. 

4mal sri 14.12.2016 16:08

ekipa sa amd karticama ako ocete roakt us acc samo neki vpn ili hola i sve se otkljuca

jer sa zadnjim relive driverima je dodana podrska za VP9 codec preko chromea pa je sve otkljucano

neznam za nvidiju a kaj se tice smart app-a na telki ili playki nemre pro grrrr....

4mal sri 14.12.2016 17:35

HDR za sad samo preko smart app od samsunga

a 4k radi i na PS4 Pro nadam se da ce update-at ps isto...

 

bdw hdr radi i dok varira reza izmedju hd ready do uhd-a

ak je sporija veza ili su neke poteskoce sa serverom..

 

 

edit :

 

jako malo za sada 4k/HDR sadrzaja iako su tamo prikazani nisu dostupni za nasu lokaciju 

ali ih opcenito ima malo cak i za US 

 

no ono sto sam vidio je mrak tj. jedino spomena je Grand Tour i serija Goliath koja

prikazuje HDR u svom punom svijetlu 

 

ocito treba pricekat da se ta tehnologija implentira sve vise u nase domove