Byron čet 30.6.2016 09:02

Ovo je super za električare/ elektroničare , jer s njom brzo vidiš temperature kontakata i tako utvrdiš koji treba i da li treba dotegnuti... Odnosno kad a se nešto pregrijava vidiš koja se komponenta pregrijava. Također za IT stručnjake - u server sobi možeš vidjeti hot spot...

skank666 čet 30.6.2016 09:10
Byron kaže...

Ovo je super za električare/ elektroničare , jer s njom brzo vidiš temperature kontakata i tako utvrdiš koji treba i da li treba dotegnuti... Odnosno kad a se nešto pregrijava vidiš koja se komponenta pregrijava. Također za IT stručnjake - u server sobi možeš vidjeti hot spot...

 Građevinari mogu vidjet di izolacija "pušta" a ja si mogu napokon vidit kako izgleda moj prdac tj koliki mu je domet i opseg djelovanja - barem onog primarnog vala. Vidim ja tu dosta primjene i za običnog čovjeka. :D

fer-de-lance čet 30.6.2016 13:36
skank666 kaže...

 Građevinari mogu vidjet di izolacija "pušta" a ja si mogu napokon vidit kako izgleda moj prdac tj koliki mu je domet i opseg djelovanja - barem onog primarnog vala. Vidim ja tu dosta primjene i za običnog čovjeka. :D

 Došao ja prošli tjedan kod frenda. 

On i drugi frend sastavljaju ormare i vitrine koje je kupio. 

Upalili su si ventilator da im puše i stavili ga da se onak horoziontalno vrti(lijevo-desno)

Puhao je na najslabije. 

Dodem ja i povučem pipac za okretanje taman kad je bio okrenut prema njima. 

Nisu skužili. 

I pojačam na najjače da puše u njih i prdnem u zračni vrtlog od ventilatora najjače kaj sam mogao. 

Nesnosni smrad se trenutno proširio njima u facu, a ja bris van. 

I dan danas im se ne javljam na mobitel kad zovu. 

skank666 čet 30.6.2016 13:45
fer-de-lance kaže...
skank666 kaže...

 Građevinari mogu vidjet di izolacija "pušta" a ja si mogu napokon vidit kako izgleda moj prdac tj koliki mu je domet i opseg djelovanja - barem onog primarnog vala. Vidim ja tu dosta primjene i za običnog čovjeka. :D

 Došao ja prošli tjedan kod frenda. 

On i drugi frend sastavljaju ormare i vitrine koje je kupio. 

Upalili su si ventilator da im puše i stavili ga da se onak horoziontalno vrti(lijevo-desno)

Puhao je na najslabije. 

Dodem ja i povučem pipac za okretanje taman kad je bio okrenut prema njima. 

Nisu skužili. 

I pojačam na najjače da puše u njih i prdnem u zračni vrtlog od ventilatora najjače kaj sam mogao. 

Nesnosni smrad se trenutno proširio njima u facu, a ja bris van. 

I dan danas im se ne javljam na mobitel kad zovu. 

 I sad zamisli kakva bi to fora bila da si to snimio ovakvim mobitelom! :D