Pero71 pon 19.11.2012 15:57
dax-lax kaže...

Nije im ovo loš potez. Masa ljudi je već uzela neki wp7 telefon i sumnjam da bi bili zadovoljni saznanjem da više neće bit podrške, a telefoni stari godinu-dvije

Po meni, korisnici wp7 imaju jako puno razloga za nezadovoljstvo. I na Androidu i na iOSu ako si kupio mobitel prije pola godine možeš napraviti upgrade na novu verziju OS-a. Ok, biti će podrška tipa sigurnosni updatei, ali uvijek će wp 7.8 biti niži prioritet.

segregator pon 19.11.2012 16:02
Pero71 kaže...
dax-lax kaže...

Nije im ovo loš potez. Masa ljudi je već uzela neki wp7 telefon i sumnjam da bi bili zadovoljni saznanjem da više neće bit podrške, a telefoni stari godinu-dvije

Po meni, korisnici wp7 imaju jako puno razloga za nezadovoljstvo. I na Androidu i na iOSu ako si kupio mobitel prije pola godine možeš napraviti upgrade na novu verziju OS-a. Ok, biti će podrška tipa sigurnosni updatei, ali uvijek će wp 7.8 biti niži prioritet.

 

iOS kako tako, ali za android nije točno...dan danas možeš kupiti hrpu Android 2.3 uređaja koji nikad neće dobiti nikakav update

dax-lax pon 19.11.2012 16:33
franciskod kaže...
ios 6.xx radi na iphoneu 3gs koji je iz 2009

ios je napravljen za 3-5 vrsta chipseta kroz cijeli vijek postojanja, dok android ima nebrojno mnogo različitih proizvođača, različite arhitekture chipseta, soc-ova.

Bilo bi čudno da nije dobro optimiziran za svaki od njih.

 

Mitch pon 19.11.2012 18:42
Pero71 kaže...
dax-lax kaže...

Nije im ovo loš potez. Masa ljudi je već uzela neki wp7 telefon i sumnjam da bi bili zadovoljni saznanjem da više neće bit podrške, a telefoni stari godinu-dvije

Po meni, korisnici wp7 imaju jako puno razloga za nezadovoljstvo. I na Androidu i na iOSu ako si kupio mobitel prije pola godine možeš napraviti upgrade na novu verziju OS-a. Ok, biti će podrška tipa sigurnosni updatei, ali uvijek će wp 7.8 biti niži prioritet.

iOS mozda, ali Android ostaje samo na srednjem i visem segmentu

 

kolko para tolko muzike