Envy pet 17.10.2014 22:09
AmD kaže...

Ovo je službeno sprdačina. Oni svaka 4 mjeseca novi model izdaju

Mogu svi proizvođači svake sedmice izbacivati novi model, ja pare na to ne bacam olako i zato mijenjam mobitel jednom u 4-5 godina. ;)

digitall1982 pet 17.10.2014 22:32

nije to lose, neka svaki dan izbacuju novi model (who cares) ako ce taj novi biti bolji od starog, i stalno su u vrhu (po meni z3 trenutno iznad svih), samo neka ne zaborave podrsku za starije modele..

onaj tko kupuje kupit ce naravno najnoviji model koji je uvijek top, a jedino pate ovi koji MORAJU imati najnoviji pa ne stignu pratiti tempo {#}

kad budem vidio da je z5 ili z55 drasticno bolji i brzi od mog z1 onda cu mjenjati :)

za sada svaka cast sony-u na podrsci (cijela z serija dobija lolipop)

Envy pet 17.10.2014 22:36
digitall1982 kaže...

nije to lose, neka svaki dan izbacuju novi model (who cares) ako ce taj novi biti bolji od starog, i stalno su u vrhu (po meni z3 trenutno iznad svih), samo neka ne zaborave podrsku za starije modele..

onaj tko kupuje kupit ce naravno najnoviji model koji je uvijek top, a jedino pate ovi koji MORAJU imati najnoviji pa ne stignu pratiti tempo {#}

kad budem vidio da je z5 ili z55 drasticno bolji i brzi od mog z1 onda cu mjenjati :)

za sada svaka cast sony-u na podrsci (cijela z serija dobija lolipop)

Ma meni je Z dizajnersko savršenstvo, pogotovo prve Z i ovaj Z Ultra, ono do prije 10-tak godina ni u SF filmovima nisu prikazivali. Ništa novog mi se ne sviđa, to je glavni razlog što ga kupujem + ekran od 6,44" (jer većeg nema) a tko zna, možda mi sledeći telefon bude i Z3 Tablet Compact, sa naravno adekvatnim Handsfree setom, ali mislim da je to i veliko i preskupo jer cijena Z Ultra se sada nov može naći ispod 2000 kuna.