MrBlc uto 3.4.2012 20:06

Unesite broj vaše kartice kako biste provjerili da li je ukradena:

 

Broj: _ _ _ _   _ _ _ _   _ _ _ _   _ _ _ _

Ime: _______________

Prezime: ________________

Vrijedi do:   _ _ / _ _ _ _

CVV: _ _ _

 

  ________

|   submit   |

  ¯¯¯¯¯¯¯¯

 

Seems legit!

 

 

dado uto 3.4.2012 21:23
SupremeCommander kaže...

Nema do kesha u carapi {#}

 

ma i to je voda. obican papir :)

 

fino sve u zlato i onda znas da imas univerzalnu valutu lol

 

zato je gadafi nahebo.. htio je uvesti da mu se nafta placa u zlatu a ne nekom tam papiricu sa americkim mrtvim predsjednicima.. pa se to nije bas svidjelo francuskoj i americi..

Sum_of_all_fears uto 3.4.2012 22:17
MrBlc kaže...

Unesite broj vaše kartice kako biste provjerili da li je ukradena:

....

Perfect!

 

Baš me zanima koliko bi ljudi na fb/4chan/reddit/ime_nekog_drugog_servisa nasjelo na to. Free host, neka stranica/forma koja izgleda jednostavno a profesionalno, skripta koja će brisati nevaljane unose, neka sql baza za sve to zapisati i deri... Mogla bi se fina količina kartica skupiti. Koliko je ljudi nasjelo na onaj 4chan gold account scam...

 

Jedna zgodna sigurnosna mjera za sve nas koji plaćamo karticama na netu - otvorite još jedan račun u banci, maknete sve moguće opcije sa njega (ispisi, netbanking...) tako da plaćate minimalnu naknadu i povežete drugu (visa electron) karticu na njega. Novce prebacujete na taj račun samo po potrebi i samo onoliko koliko treba. Tako ja imam - poseban račun samo za paypal pa ako netko to ukrade, okoristit će se sa cijelih 1.95$ koji tamo stoje.

Šime sri 4.4.2012 15:46

Ali broj kartice sam za sebe nije dovoljan, zar ne? Za obavljanje plaćanja je potreban i onaj troznamenkasti sigurnosni broj s poleđine kartice.

 

Zašto je krađa brojeva onda problem? Što lopovi imaju od tih brojeva?