Smooth Operator pet 22.4.2011 08:08
Bugsy kaže...

Quis custodiet ipsos custodes....

Ili, administratore, administriraj samog sebe. Medice, cura te ipsum.

 

@tnakir je u pravu, ako se sve fino posloži, administrator može slobodno dignuti noge u zrak... Samo što su uvijek neke promjene...

tnakir pet 22.4.2011 08:12
Smooth Operator kaže...

 

@tnakir je u pravu, ako se sve fino posloži, administrator može slobodno dignuti noge u zrak... Samo što su uvijek neke promjene...

Je ti sipak. Uvik problemi, koliko god to bilo savrseno. A ako je tehnika stvarno savrsena, onda stefice savrseno zaebaju :)

cekpi pet 22.4.2011 09:13
tnakir kaže...

Administratori i sistemci ionako nista ne rade. Uvik kad nesto crkne oni su krivi. Em ti zabrane da ides na fejs, em ti nedaju instalirat program koji hoces pa ovo pa ono. Svima minimalac.

 takoe, to su lijene mrcine koje muče ovaj napaćeni narod, mučka đubrad

Father_Dougal kaže...

Ajde ajde, nije tako loše bit admin :) možeš na fejs kad nitko drugi ne može :)

 istina, od kad sam zabrano youtube, fejsi, rapid i mega,  torrenti mi puno bolje rade {#}

zbuzanic pet 22.4.2011 10:14

Implementiraš OpenDNS i staviš zabrane i gg. No, lako je ako si admin u jednoj firmi. Al ako radiš za firmu koja administrira 100+ firmi kao moja, onda nema predaha... od štefica, do ridikula, do inf. majstora koji si sami "poštelaju" i duplo sjebu stvar pa firma duplo plaća njihovo "znanje". Al bez obzira na sve, ovaj mjesec je katastrofa, ne znam zašto, ali posla ni u tragovima :/

Back na temu, takve stvari trebaju firme koje imaju nekoliko tisuća korisnika i nekoliko stotina admina tipa Ericsson, Siemens pa da imaš kontrolu nad njima. Nas par lako nadzire šef, ali ako imaš desetak admina, to je druga priča.

ihush sub 23.4.2011 11:40
tnakir kaže...
zbuzanic kaže...

do inf. majstora koji si sami "poštelaju" i duplo sjebu stvar pa firma duplo plaća njihovo "znanje".

Ovakvima treba ruke sjec. Iznad lakta.

 -privlačna ideja ... ipak nebi dala (željenog) rezutata, samo bi ih malčice usporila... {#}