NEW_MAN sri 26.6.2013 16:34

Nije!!! Treba te pod hitno hospitalizirat u Vrapce!!!

{#}

Imam smartphone star uskoro godinu dana, zena ima tablet, imamo smart tv i laptop.
Sve je kupljeno s razlogom.
Telefon sam kupil jer sam uzel novi ugovor = novi telefon. Tablet sam kupil jer je zena cendrala da se notebook grije u krilu i da je smeta a bil je rockas pa reko da je razveselim. Smart TV smo kupili jer smo trebali novi TV a glupih TV-a vise nema, barem ne tih dimenzija. Notebook sam kupil jer mi treba komp na kojem se mogu igrat kad sam na sluzbenom putu ili kad idemo doma.

Kak sam napisal sve je kupljeno s razlogom i nist zato jer to "moramo imat". Jednostavno tehnoloska revolucija i sila prilika.

Bernard Huky Hux sri 26.6.2013 16:43

Imam smartphone oko godinu dana S3. Kupio sam si ga, taj malo bolji jer mi je to prvi vlastiti mobitel u životu. Da, imao sam 19 godina i do tada nisam imao svoj vlastiti mobitel. Jednostavno mi nije trebao.
Rijetko kada mi je trebao, poslužio bih se maminim.
Tablet sam si kupio jer mi je trebalo nešto za faks. Laptop mi je bio preskup i  pre nepotreban.

A televizor, ko televizor. 32" ima smart funkciju, više stoji, nego radi. Nema se vremena zuriti u njega, šta od posla, šta od faksa. 

HomoScepticus sri 26.6.2013 20:21
apoteka kaže...

imam stariji smartphone, neman tablet, smart tv ni laptop

je li sve u redu s menom?

Nije.

Da je samo u pitanju činjenica da navedene predmete nemaš i/ili ne trebaš, bilo bi sve u redu s tobom.

 

Ali pošto na forumu sipaš svoju zavist/mržnju/prijezir prema onima koji navedene predmete imaju,

očigledno je da imaš problema.