HCSC sri 6.10.2010 20:25
2008 kaže...
A je vijest! Odite pa vidite kak izgleda i kak radi skype na ios-u i to vec ohoho od prije. Ne razumijem zasto se tako kasni sa appovima na androidu.

Stari moj di je skype za iOS? A još od prije sam ga ja koristio na WM dok iOS nije ni postojao, kad se već hvalimo

xxxxx sri 6.10.2010 22:08
2008 kaže...
A je vijest! Odite pa vidite kak izgleda i kak radi skype na ios-u i to vec ohoho od prije. Ne razumijem zasto se tako kasni sa appovima na androidu.

Otkad postoji iOS, a otkad android?

2008 sri 6.10.2010 23:02

Mozda sam krivo shvacen. Nisam ni rekao da je na iOSu skype prvi izasao vec na to kako app izgleda i funkcionira. Imam ga sad i na androidu pa zato kazem. To nema veze sa time sto se kada pojavilo. Ista prica kao i sa videopozivima. Pa je, i moja stara nokia 6270 je imala dvije kamere i mogucnost videopoziva i...i nista. Imao sam je preko god dana, a napravio videopoziva NULA. Sve se svodi na usability pojedinih funkcija i appova. Vidim sad i galaxy odmah kod poziva nudi i mogucnost videopoziva, ali sa iPhoneom štanga. Šteta da jos ne postoji neki app koji bi sinkronizirao sve te videopozive preko jednog servisa, i sa skypea, facetimea pa sad i uskoro gmaila. Ovak drek.

dasHHa sri 6.10.2010 23:09
2008 kaže...
Mozda sam krivo shvacen. Nisam ni rekao da je na iOSu skype prvi izasao vec na to kako app izgleda i funkcionira. Imam ga sad i na androidu pa zato kazem. To nema veze sa time sto se kada pojavilo. Ista prica kao i sa videopozivima. Pa je, i moja stara nokia 6270 je imala dvije kamere i mogucnost videopoziva i...i nista. Imao sam je preko god dana, a napravio videopoziva NULA. Sve se svodi na usability pojedinih funkcija i appova. Vidim sad i galaxy odmah kod poziva nudi i mogucnost videopoziva, ali sa iPhoneom štanga. Šteta da jos ne postoji neki app koji bi sinkronizirao sve te videopozive preko jednog servisa, i sa skypea, facetimea pa sad i uskoro gmaila. Ovak drek.

drek su nase mreze!pa koji video signal da prodje na GPRS-u ili EDGE-u(80 Kbps ili 220 Kbps!!!!)a tzv 3 i 3.5 g je dostupan samo u 4-5 gradova a i tu je upload ocajan.

Strontium sri 13.10.2010 09:01

Loš je, prije par dana uspio sam uspostaviti vezu na 10ak sekundi, nakon toga je nešto krckalo i nisam više čuo svog sugovornika, nakon još dva pokušaja s istim "poremećajima" u prijenosu govora sam odustao(koristio sam 3g mrežu) 

Strontium sri 13.10.2010 16:23
dasHHa kaže...

upload je opcenito mali na 3G mrezama na T-mobileu i tele2.Nije skype tomu kriv.

Više nego dovoljan za kvalitetan razgovor, ali se ne radi o brzini uploada nego o nekim drugim stvarima očito, kada uploadam slike na mail preko 3G-a brzina je vrlo dobra, a za VoIP je potrebno mnogo manje.