General_Woo uto 28.2.2012 21:21
NightShadow kaže...

Fora, ali malo preagresivno sa bojama..

 

 

E, da si naručiš kućište po narudžbi i da stojiš kraj njih dok ti ga rade, imao bi barem dvije primjedbe da ti nešto ne valja. Najvjerojatnije  da ta kućišta nisu rađena za kupce kao što si ti.  {#}

 

 

1BIT uto 28.2.2012 21:43

Predivno izgledaju, ali nije fora kad su ustvari napravili sav mogući modding na kućištu (mislim plexy bočna stranica, prefarbana unutrašnjost, te prefarbani ventilatori), ali oćigledno sa ovim kućištima ciljaju na kupce koji ili nemaju vremena, ili nemaju alata i mjesta, ili nemaju volje, a žele da im kućište izgleda uređeno (moddano)...

agent47thehitman sri 29.2.2012 12:25
Minos kaže...

@ agent47thehitman

vjerujem da je mnogima kao i meni bitan dizajn unutrašnjosi što zbog dobrog airflow-a i cable managmenta sve do samog izgleda.

bitno ti kako izgleda strana na kojoj stoji maticna ploca? protok zraka je dobar razlog al stvarno izgled je valjanje gluposti,izvini na izrazavanju ali tako je

 

ontopic: bjeli je stvarno jako lijepog i upadljvog izgleda,samo mi apsolutno nije jasno zasto nema (mozda i ima al stvarno nisam nigdje naisao) novih bijelih ekrana,dovoljno mi je crnine i ovako (i nemojte mi spominjati apple,mislio sam na ostale proizvodjace samsung,lg,asus,acer itd)

Minos sri 29.2.2012 13:33
agent47thehitman kaže...
Minos kaže...

@ agent47thehitman

vjerujem da je mnogima kao i meni bitan dizajn unutrašnjosi što zbog dobrog airflow-a i cable managmenta sve do samog izgleda.

bitno ti kako izgleda strana na kojoj stoji maticna ploca? protok zraka je dobar razlog al stvarno izgled je valjanje gluposti,izvini na izrazavanju ali tako je

 

ontopic: bjeli je stvarno jako lijepog i upadljvog izgleda,samo mi apsolutno nije jasno zasto nema (mozda i ima al stvarno nisam nigdje naisao) novih bijelih ekrana,dovoljno mi je crnine i ovako (i nemojte mi spominjati apple,mislio sam na ostale proizvodjace samsung,lg,asus,acer itd)

ne, nebitno mi je kako izgleda strana na kojoj stoji maticna...nemoj me krivo shvatiti ali mislio sam na izgled unutrasnjosti opcenito više na urednost, kad se napravi uredan cable managment odmah je i airflow bolji

overhe4t sri 29.2.2012 20:34
Kant kaže...

Imao sam par Šarkuna i niada vise...

 

Jeftino smece tanasnog lima...

Koji točno model?
Pa ne radi sharkoon tako loše proizvode, ipak je njemački brand :D
Recimo ona serija T5 i T9, čine se solidna kučišta za ok cijenu