davorko17 sub 15.10.2011 00:41

Nadam se da ovaj čovjek neće preuzeti apple na svoja leđa, jer mi se po ovom članku čini ko pravi a-hole.

 

Možda se "zabuni" i povede apple kao brod sa rupom na dnu koji samo mora usmjeriti u pravom smjeru. X)

dado8 sub 15.10.2011 01:25
davorko17 kaže...

Nadam se da ovaj čovjek neće preuzeti apple na svoja leđa, jer mi se po ovom članku čini ko pravi a-hole.

 

Možda se "zabuni" i povede apple kao brod sa rupom na dnu koji samo mora usmjeriti u pravom smjeru. X)

Zapravo danas da bis uspjesno vodio kompaniju te velicine medjuostalim moras bit barem jednim dijelom (zlobnici bi rekli i to dobrim) "a-hole" ilitiga ga po naski đubre, tko god mislio drugacije ili je naivac ili budala, trece opcije nema - za one koji sumnjaju samo neka malo bolje prouce put i dijelo Stivice,Ingvara, Slima... ili Bila - u globalu sve su to ista g****

Taka da covjek se cini kao dobar izbor... uostalom ne kazem to ja nego ljudi koji su dobro poznavali obojicu. 

gfx trigger sub 15.10.2011 06:11

Sve bi bilo ok, da je autor ovog clanka barem pismen!

Radim na macu-unazad oho-ho godina - tj oduvjek, imam ipod, imam iphone... ali ovo vase nedovrseno, forsirano objavljivanje vijesti ne vodi nikud...osim clanaka koji prodju google translate drugih i nemate. - pozabavite se malo vise sa domacim stvarima - o  ovima i vrapci na grani znaju sve, da ste bar placeni za to - nebi Vam rijec rekao!

nixass sub 15.10.2011 10:01
microman kaže...
Quantum kaže...

Halo, Dragutine - nije li 250.000 "mlijuna" komada ipak malo previše, pa čak i za iPhone? :)

LoL, iOS nije samo na iPhone-u zar ne?

aha, pa onda su mogli napisat i 250.000.000.000 stotina i bila bi ista stvar, po tvome, jel..

TranceMight sub 15.10.2011 12:38
Malto kaže...
Nikad nisam pisao u Caps Locku ali, NEMA NOVOG STEVEA JOBSA! Taj čovjek nije zamjenjiv ovim mališima. Zato smo i tužni jer je otišao stvarni velikan.

zapamti, svatko je zamjenjiv.... narocito jedan, najobicniji, trgovac ala Stevo...

Malto ned 16.10.2011 15:02

Ne možeš nekome zamjeniti tatu, pa ne možeš ni Appleu Stevea. Čovjek je osnovao vlastitu firmu u garaži sa dvadeset godina. Tu ljubav i strast nitko drugi ne može replicirati, jer te osjećaje jednostavno ne posjeduju.