popstar pet 20.7.2012 17:15

Mislim da bi prije S.J. ustao iz groba nego sto bih Apple objavio tako nesto.
A da Samsung nije kopirao to je jasna stvar, njihovi ptoizvodi, reklame, promo video-i itd. izgledaju sasvim slucajno kao Appleovi. :-)

logik pet 20.7.2012 17:36

Baš mi se sviđa ideja ovog suca, mislim da je to veći udarac Appleu i njihovim sljedbenicima od novčane kazne. {#}Baš se pitam kako je tako malo komentara Jer su naši lokalni forumaški fanboyi krenuli u harakirije nakon ove vijesti pa nisu komentirali?{#}

nele'ba pet 20.7.2012 17:57
logik kaže...

Baš mi se sviđa ideja ovog suca, mislim da je to veći udarac Appleu i njihovim sljedbenicima od novčane kazne. {#}Baš se pitam kako je tako malo komentara Jer su naši lokalni forumaški fanboyi krenuli u harakirije nakon ove vijesti pa nisu komentirali?{#}

Ja mislim da bi ti umro da nisi napisao ovo sranje tipa Apple fanboy.Odrasti vise...dosadio si i Bogu i forumasima!!!

overhaul pet 20.7.2012 18:03

Ovo je mislim kretenska odluka. Vidi se i po sucu koji upresudi priča o

"kul" uređajima. Plus, naslov je krivo sročen, ovdje se priča o "presudi"

samo u velikoj britaniji na koju će se JobsMob žaliti do sudnjeg dana.

Paolo2612 pet 20.7.2012 18:21
overhaul kaže...

Ovo je mislim kretenska odluka. Vidi se i po sucu koji upresudi priča o

"kul" uređajima.

Sudac: mala vjerojatnost da netko zamijeni Samsungov tablet za iPad jer samsungov tablet nije "cool". Tužba odbačena

 

Apple: HOĆEMO ZABRANU!!!!!!!!!!!!!!! ONI SU ISTI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Sudac: Apple po kojim temeljima se želite žaliti? Da ipad necool i bezličan jednako kao samsung ili da je samsung jednako cool i odličan kao ipad?

 

 

 

Lijepo odigrano sudija, lijepo odigrano

nele'ba pet 20.7.2012 18:30
Paolo2612 kaže...
overhaul kaže...

Ovo je mislim kretenska odluka. Vidi se i po sucu koji upresudi priča o

"kul" uređajima.

Sudac: mala vjerojatnost da netko zamijeni Samsungov tablet za iPad jer samsungov tablet nije "cool". Tužba odbačena

 

Apple: HOĆEMO ZABRANU!!!!!!!!!!!!!!! ONI SU ISTI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Sudac: Apple po kojim temeljima se želite žaliti? Da ipad necool i bezličan jednako kao samsung ili da je samsung jednako cool i odličan kao ipad?

 

 

 

Lijepo odigrano sudija, lijepo odigrano

Kako ste poceli do sutra cete napisati cijeli scenarij {#}  

H4X0R pet 20.7.2012 19:18

Ovaj ispad sudije kada je rekao da Galaxy Tab nije "cool" kao sto je to iPad je samo jos jedan dokaz kako obrazovanje i visoke pozicije nemaju veze sa inteligencijom. Dao je covjek izjavu na dizajn Taba kako je "uncool", a onda je to obrazlozio time kako je iPad "laksi" za koristenje! Pa kakve to veze ima jeli izgled i dizajn G. Taba cool ili ne? Da nije mozda mislio da je na iPadu lakse pritisnuti menu-button ili power isl.? Ili je mislio na software koji nema veze sa tim jeli izgled cool ili ne? Sve u svemu, totalno glupa izjava.

A sto se tice presude, i ona je poglupa jer tesko da ce nesto takvo Apple i uraditi. Bolje da su im opet spucali kakvu debelu novcanu.

sudy_freak pet 20.7.2012 22:16
popstar kaže...
Mislim da bi prije S.J. ustao iz groba nego sto bih Apple objavio tako nesto.
A da Samsung nije kopirao to je jasna stvar, njihovi ptoizvodi, reklame, promo video-i itd. izgledaju sasvim slucajno kao Appleovi. :-)

Nije bolest sve što boli.

Borostef pet 20.7.2012 23:18
Intelovac123 kaže...

Ma dajte ljudi ko ce kopirati iPad....

Isto ko da BMW kopira Yuga..

Napokon jedan normalan covjek u sudu...

Valjda taj Yugo i nije tako loš, mislim, kad nitko ne želi kupiti BMW-a...

Mora da su nešto zeznuli ti bavarci...

1man sub 21.7.2012 15:52

Ako ćemo iskreno svi ti tableti počivaju na istim ili vrlo sličnim principima. Pa bi se u neku ruku moglo reći da Samsung i kopira Apple. Ali ni Apple nije bio prvi. Možda se neki sječaju Miscrosoft Tablet PC-a, UMPC, Slate... Sve prije iPad-a. Na kraju krajeva čudno da se nisu uključili i tvorci Zvjezdanih Staza. U ST:Next gen su likovi često koristili uređaje slične tabletima.

Što se dizajna tiče, meni oba uređaja izgledaju kao daske za rezanje povrća.