Makić pet 7.9.2012 14:21
Mitch kaže...
Odlicna marketinska fora sa ovim HD u imenu, ima neko istrazivanje da bi prosjecan Amer prije kupio jednojezgreni uredaj sa HD u imenu nego četverojezgreni, high-end

opet koliko iskoristi taj 4-jezgreni, pa danas je dobar marketing sve

samo triba znat kako, al amazon stvarno ide dobrim smjerom

zeleni pet 7.9.2012 16:01

Stari kindle fire je super ploca, samo je malo ogranicen sa orginalnim amazonovim androidom. Na svu srecu, tu je root mogucnost.

 

Nadam se da su skontali koji potencijal imaju u ljudima koji samo zele jeftinu a dobru plocu, i ne budu zakljucali bootloader.

popstar pet 7.9.2012 21:06
zeleni kaže...

Stari kindle fire je super ploca, samo je malo ogranicen sa orginalnim amazonovim androidom. Na svu srecu, tu je root mogucnost.

 

Nadam se da su skontali koji potencijal imaju u ljudima koji samo zele jeftinu a dobru plocu, i ne budu zakljucali bootloader.

 

Da, naravno! To je njihov glavni cilj, da prodaju nesto na cemu gube i da sami sebi uzmu mogucnost da kasnije zarade nesto na tome. :-))
NEW_MAN pon 12.11.2012 13:09

Kindle je Kindle te je zamisljen da radi prek Amazonovog ducana te oni preko njega misle naplatit sam uredaj jer ga prodaju vjerojatno ispod cijene.
Isprobal sam ga neki dan i radi outoff the box. Isporucili su mi ga sa unaprijed konfiguriranim Amazon racunom tak da sam kod pokretanja gore imal svoje knjige.
Vrti mkv bez potrebe za bilo kakvim dodatnim programima. Spojil sam ga na komp, copy paste full HD mkv i radi ko vurica.

U kratko uredaj radi cim ga izvadite iz kutije i ne treba nikakvi softver na kompu nego sve ide ko da radite sa stickom a dodatni sadrzaj mozete kupit na Amazonu.
Predobar uredaj za sitne pare.