Drazen čet 20.6.2013 08:30

Prvo su poceli memoriju mjerit u slikama, a sada trajanje baterije u satima slusanja glazbe. Naravno, ne navode da je po svojoj prilici sve ostalo ugaseno, a ne bi me cudilo da imaju i kakav MP3 chip ugradjen.
Danas je sa smartphonovima suluda situacija, quad core na 1.9GHz dok vecina PCa je dual core. U osnovi za 90% radnji dovoljan je single core, a eventualno dual za ganjat nekakve komplicirane igre. Da im je namjera radit PC replacement onda bi radili ono sto radi Win8, tj ugradili bi nekakvu vezu prema van, monitor, HDD. A s druge strane, Android nije predvidjen za windowing aplikacije.
Znaci, preseravanje (sorry na izrazu) ko ima jaci proc.

freddie čet 20.6.2013 09:44
Mitsuoka kaže...

Sta su ti ukusi :D
One je meni gadan da gadniji ne može bit {#}

 

aj shvatili smo: ovaj sto ga uopće nema u europi za kupit ti se svidja, ONE ti je odvratan, dok ti je sgs4 najnaj. vozi dalje prijatelju
lllnuclearlll čet 20.6.2013 10:07
Drazen kaže...
Prvo su poceli memoriju mjerit u slikama, a sada trajanje baterije u satima slusanja glazbe. Naravno, ne navode da je po svojoj prilici sve ostalo ugaseno, a ne bi me cudilo da imaju i kakav MP3 chip ugradjen.
Danas je sa smartphonovima suluda situacija, quad core na 1.9GHz dok vecina PCa je dual core. U osnovi za 90% radnji dovoljan je single core, a eventualno dual za ganjat nekakve komplicirane igre. Da im je namjera radit PC replacement onda bi radili ono sto radi Win8, tj ugradili bi nekakvu vezu prema van, monitor, HDD. A s druge strane, Android nije predvidjen za windowing aplikacije.
Znaci, preseravanje (sorry na izrazu) ko ima jaci proc.

Daj malo baci oko na arhitekture CISC (PC procesori) i RISC (procesori za većinu mobitela/tableta)

lllnuclearlll čet 20.6.2013 10:19
Mitch kaže...
E i sad za osvajanje tržišta treba na ovom ostati.

A ne izdavati
HTC Butterfly One Mega Plus S Deluxe HD

Ma ovo je sad isto zajeb što je za azijsko tržište samo. Izbacili su telefon bolji od One-a koji im je adut za ovu godinu, tko će im sad kupit One kad vidi ovaj, a nije dostupan...

77ari čet 20.6.2013 12:05

Ovaj uređaj izgleda bolje (mislim na hardwer i izgled nije loš) nego ONE, stvarno mi se sviđa ovaj uređaj ako IKADA bude dostupan izvan azije onda je u HR cijena oko 1000$. Ne čudi me što je za aiju kada oni žele sve naj bolje i Samsung je izdao bolji SGS3 za azijsko držište s višim taktovima.

Ja_ne_znam čet 20.6.2013 14:46

Pa zar je tako teško bilo u zagrade nadopisat  (4MP) uz ''Pozadinsku UltraPixel kameru'', a na da odma tražim po gsmarena koliko to  ima kamer pixela. Ne pratimo baš svi toliko religiozno tehniku. Nemamo vremena obveze nas ograničavaju.