Ezio uto 5.7.2011 09:43
Bubabug kaže...

Pa nakon cirkusa oko playstationa 3 , ovo je realnost . Samo se nadam da se ps4 nece bazirati na kopiji Kinect-a vec da ce to biti samo dio, izgleda u buducnosti standardnog paketa opreme .

 

ma nece se bazirati na kopiji kinecta. ako ce imati neki sustav kontrole cijelim tijelom to ce biti za igre tipa sports champions, nekakvo plesanje i slicne casual igre za kakve kinect ima smisla. sve igre koje zahtjevaju preciznije kontrole igrati ce se sa joypadom ili moveom.

krayzie uto 5.7.2011 10:02
Bubabug kaže...

Pa nakon cirkusa oko playstationa 3 , ovo je realnost . Samo se nadam da se ps4 nece bazirati na kopiji Kinect-a vec da ce to biti samo dio, izgleda u buducnosti standardnog paketa opreme .

Posto su besramno iskopirali Nitendov kontroler, nebi se cudio da isto tako besramno iskopiraju i kinect...

ph3nom_gamer uto 5.7.2011 11:10
krayzie kaže...
Bubabug kaže...

Pa nakon cirkusa oko playstationa 3 , ovo je realnost . Samo se nadam da se ps4 nece bazirati na kopiji Kinect-a vec da ce to biti samo dio, izgleda u buducnosti standardnog paketa opreme .

Posto su besramno iskopirali Nitendov kontroler, nebi se cudio da isto tako besramno iskopiraju i kinect...

kak će sony kopirat microsoft kad je M$ već kopirao njih... malo glupo {#}

magic12 uto 5.7.2011 11:21

Da, ma evo ps4 vec u 9. mjesecu lol ne znam sta moze ps4 donijeti novoga osim neke dx11 grafike. Ustvari, mozda i moze konacno napraviti konzolu koja se nece kvariti u prvih godinu dana pa bi to bilo novo :)) i da, naravno, tablet kontroler

magic12 uto 5.7.2011 11:36

  nije se kvario? pa ne znam nikoga kome je konzola kupljena u prvih 2-3 godine, a da je aktivno igrao, jos ziva. YLOD?? 20gb, 60 gb i prvi 40gb modeli su bas ono nekvraljivi jel? a da ne spominjem laser koji rikava jednom godisnje itd i to sve za 600€ pa isto kao i xbox, nadam se da ce nova generacija konzola biti adekvatno hladjena a ne nakon 10 revizija

nailer uto 5.7.2011 11:41
magic12 kaže...

  nije se kvario? pa ne znam nikoga kome je konzola kupljena u prvih 2-3 godine, a da je aktivno igrao, jos ziva. YLOD?? 20gb, 60 gb i prvi 40gb modeli su bas ono nekvraljivi jel? a da ne spominjem laser koji rikava jednom godisnje itd i to sve za 600€ pa isto kao i xbox, nadam se da ce nova generacija konzola biti adekvatno hladjena a ne nakon 10 revizija

 čudno, kod mene je upravo suprotna situacija.

Ja neznam skoro nikoga kome je konzola crkla (osim jednog, zbog grmljavine)

grimyHR uto 5.7.2011 11:50
Ad4pt3r kaže...

Mislim da je vijest krivo protumačena. Ovo je ja mislim te početak internog razvoja konzole koji traje oko 2 godine, pa mislim da prije 2013. ništa.

  lol, jesi ti procitao vijest?

pise da navodno pocinje PROIZVODNJA krajem godine i da kad ih se proizvede dovoljno da idu u prodaju

miner uto 5.7.2011 12:03
magic12 kaže...

  nije se kvario? pa ne znam nikoga kome je konzola kupljena u prvih 2-3 godine, a da je aktivno igrao, jos ziva. YLOD?? 20gb, 60 gb i prvi 40gb modeli su bas ono nekvraljivi jel? a da ne spominjem laser koji rikava jednom godisnje itd i to sve za 600€ pa isto kao i xbox, nadam se da ce nova generacija konzola biti adekvatno hladjena a ne nakon 10 revizija

Moj je kupljen na pocetku prodaje (40gb) i za razliku od PS1 i PS2 koji su mi se brzo kvarili ovaj se jos uvjek savrseno drzi. Samo da se ne ureknem sad :)

herc1988 uto 5.7.2011 12:11
miner kaže...
magic12 kaže...

  nije se kvario? pa ne znam nikoga kome je konzola kupljena u prvih 2-3 godine, a da je aktivno igrao, jos ziva. YLOD?? 20gb, 60 gb i prvi 40gb modeli su bas ono nekvraljivi jel? a da ne spominjem laser koji rikava jednom godisnje itd i to sve za 600€ pa isto kao i xbox, nadam se da ce nova generacija konzola biti adekvatno hladjena a ne nakon 10 revizija

Moj je kupljen na pocetku prodaje (40gb) i za razliku od PS1 i PS2 koji su mi se brzo kvarili ovaj se jos uvjek savrseno drzi. Samo da se ne ureknem sad :)

koju verziju ps3 imas

grimyHR uto 5.7.2011 12:22
Alt kaže...
krayzie kaže...

Posto su besramno iskopirali Nitendov kontroler, nebi se cudio da isto tako besramno iskopiraju i kinect...

  Da, oni su ti koji su besramno opirali.

 

http://www.youtube.com/watch?v=au3UJHItYgc

 

A ti bi se mogao informirati prije pisanja bedastoca.

  ps eye radi 3d sken ispred sebe uz pomoc IC slike i zvuka? ps eye/eyetoy moze prepoznati samo najjednostavnije gesture, a kinect, kojeg nisam ljubitelj, skenira sve pokrete u 3d-u... ogromna razlika u mogucnostima ta dva uredaja