Ajar sri 2.12.2015 13:42

nekak mi se čini, al to je zbilja subjektivno, da je taj hololens jedina poštena stvar koju je MS ikad načinio. i da će biti prilično korisna za sve i svašta. no u svakom kukoklju se nađe žito. 

neo.gz sri 2.12.2015 14:31
Ajar kaže...

nekak mi se čini, al to je zbilja subjektivno, da je taj hololens jedina poštena stvar koju je MS ikad načinio. i da će biti prilično korisna za sve i svašta. no u svakom kukoklju se nađe žito. 

 na cemu si ti?

Byron sri 2.12.2015 14:44

Marketinški filmić pun specijalnih efekata, ćisto sumnjam da će se u praksi spajanjem kažiprsta i palca animirati crtež, ono možda zumirati ili tako nešto , ni sada se prilikom otvaranja fusion crteža , element na crtežu ne pojavljuje iz svih smjerova iz više dijelova i animirano sastavlja u cjelinu...

Sum_of_all_fears sri 2.12.2015 15:24
Ajar kaže...

nekak mi se čini, al to je zbilja subjektivno, da je taj hololens jedina poštena stvar koju je MS ikad načinio. i da će biti prilično korisna za sve i svašta. no u svakom kukoklju se nađe žito. 

Yep, ovaj IIS, ASP.Net, MSSQL, .Net i Windows server koji pogone forum po kojem trkeljaš bezveze su katastrofalni.

Ajar sri 2.12.2015 15:49
Sum_of_all_fears kaže...
Yep, ovaj IIS, ASP.Net, MSSQL, .Net i Windows server koji pogone forum po kojem trkeljaš bezveze su katastrofalni.

 vjerujem ti na riječ da su im "profesionalne" tehnologije sasvim drugačije u odnosu na "masovne". i nisu jedini takvi. a puna su im usta "poboljšanih korisničkih iskustava" i "orijentacije na korisnika". no oprosti što sam se usudio svojom ništavnošću drznuti dodirnuti tvoja uvjerenja. ja sam ipak samo običan niškoristi korisnik koji njihove brljotine plaća svojim novcem (ne tvrtkinim). 

Ivo Robić sri 2.12.2015 22:00
Sum_of_all_fears kaže...
Ajar kaže...

nekak mi se čini, al to je zbilja subjektivno, da je taj hololens jedina poštena stvar koju je MS ikad načinio. i da će biti prilično korisna za sve i svašta. no u svakom kukoklju se nađe žito. 

Yep, ovaj IIS, ASP.Net, MSSQL, .Net i Windows server koji pogone forum po kojem trkeljaš bezveze su katastrofalni.

 MS fanboy brigada je tu, da ti objasni da je triljun verzija i licence za Windows server, MSSQL odlicna stvar te da se time potice rast malih i srednjih poduzeca, koji bi se inace patili na Linuxu.

Ivo Robić sri 2.12.2015 23:39
Sum_of_all_fears kaže...
I phpbb i smf (imam ga u firmi) su svjetlosnim godinama iza Bugovog foruma.

Ovom gore neću ni odgovarat. Upiši koji tečaj iz Windows server područja, možda nešto naučiš.

Poslano sa L640. :*

 Sto ce mi tecaj kad sam server administrator i dobro sam upoznat sa mogucnostima Windows servera.