Strahoslav Trta sri 1.7.2015 09:36
Shockwave kaže...

Ne znam sta ljudi vide u toj konzoli al neka, drago mi je zbog linuxa 

Imat će svoje kupce kao i Nintendo.

Vjerojatno će se i dalje razvijati.

Što više raznih konzola manju cijenu plaćaš najvećim proizvođačima.

Hrvoje.RH sri 1.7.2015 13:19

Kak su neki ljudi smješni.

zašto bi zbog ovog propao kalsičan pc ili konzole?

Neznam zakaj neki ljudi tolko navijaju da nešto propadne,

pogotovo ako to isto ne koriste,jel vas to udara po đepu ili šta?,jel vam padaju dionice Steama,Microsofta ili Sonya?

nekak mi se ćini da nemate niti dionice gredelja.

Steam machine je u neku ruku i ograničavajući baš kao i konzole,a i preskup

Vidim gore da se navija za Linux,ako je linux tolko bolji vjerujem da windowsi nebi bili na 90% zastupljenosti

 

Bilal sri 1.7.2015 14:01

Valveov hardver je Steam Link i Controller, i prodaju se poprilično jeftino. Logično da će se rasprodati.

A Steam mašine su od drugih proizvođača, i poprilično su skupe, jer je to samo običan PC hardver pod Steam Machines brandom, i skupljom cijenom... Ne vjerujem da će se to baš prodavati u velikom broju. Ne znam zašto bi iko pored posjedovanja PC-a kupovao Steam mašinu, i da PC na kojem možeš raditi svašta + koristiti Steam, zamjeniš sa mašinom koja bi se koristila samo za Steam. I još to dodatno platiti...

 

Link i Controller su druga stvar, pogotovo ako je controller kvalitetan, onda definitivno vrijedi tih para.

1domagoj1 sri 1.7.2015 14:15
Hrvoje.RH kaže...
Vidim gore da se navija za Linux,ako je linux tolko bolji vjerujem da windowsi nebi bili na 90% zastupljenosti

Pa cijela poanta SM-a i jest to sto se vrti na Linuxu, tj. Steam OS-u, inace je to mrtvi hardver koji mozes kupiti u gotovo svakoj informatickoj trgovini.

Slijedeci tvoju logiku, i milijarde muha jedu g*vna pa mora da su g*vna odlicna delikatesa.

Hrvoje.RH sri 1.7.2015 14:26
1domagoj1 kaže...
Hrvoje.RH kaže...
Vidim gore da se navija za Linux,ako je linux tolko bolji vjerujem da windowsi nebi bili na 90% zastupljenosti

Pa cijela poanta SM-a i jest to sto se vrti na Linuxu, tj. Steam OS-u, inace je to mrtvi hardver koji mozes kupiti u gotovo svakoj informatickoj trgovini.

Slijedeci tvoju logiku, i milijarde muha jedu g*vna pa mora da su g*vna odlicna delikatesa.

 Pa da muhama su govna specijalitet

Šta je tebi tolko odbojno na windowsu?

Ja iskreno nemam ništa protiv Linuxa,ali zašto bi išao na njega i mućiti se upoznavat os koji nisam nikada koristio,

koji ne radi bolje od windowsa(možda jednako),koji nema podršku kao i win,itd..