Bugofil sri 13.5.2009 11:33

"Slično tome, doznali smo da se za MAXtv starim korisnicima neće mijenjati set-top-boxevi od Scientific Atlante, dok će novi dobivati modele od Siemensa."

 

 

i što bi ljudi na ovakvu čudnu izjavu trebali odgovoriti !?

 

ništa, samo se odjaviti sa MAX TV-a kada istekne ugovor i prijaviti se ponovo za 5-6 dana i tako dođemo do Siemensa, a Atlanta nam ostaje jer smo je dobro platili.


Stain95 čet 21.5.2009 20:12

Samo ispravak netocnog navoda, odnosno da se pozalim ;)

 

Dobio MaxTV u petak 15.05.2009. i naravno da je Scientific Atlanta, nikakav Siemens Mršti se

 

Tcom se nikada nece promijeniti, uvijek ce uvaljivati dok moze, ali treba ih razumijeti, ipak su zrtve spijuniranja :D

bed ned 31.5.2009 14:09
Kezo kaže...

Jos nisu proveli te promjene. To bi trebalo biti kroz koji dan.

 Citiram;
Tijekom svibnja će korisnici MAXtv-a moći poredati kanale prema vlastitom ukusu, a korisničko sučelje bit će obogaćeno widgetima.
Svibnja je još brat-bratu 12-tak sati, pa gdje su te promjene??
Fićo_CoD 5 ned 31.5.2009 14:10
bed kaže...
Kezo kaže...

Jos nisu proveli te promjene. To bi trebalo biti kroz koji dan.

 Citiram;
Tijekom svibnja će korisnici MAXtv-a moći poredati kanale prema vlastitom ukusu, a korisničko sučelje bit će obogaćeno widgetima.
Svibnja je još brat-bratu 12-tak sati, pa gdje su te promjene??
 slazem se sa bedom...nece valjda u zadnji tren vrsiti promjene, ajd bas cu sad ukljucit pa da vidim, eto me za sekundu...
Kezo ned 31.5.2009 14:12
bed kaže...
Kezo kaže...

Jos nisu proveli te promjene. To bi trebalo biti kroz koji dan.

 Citiram;
Tijekom svibnja će korisnici MAXtv-a moći poredati kanale prema vlastitom ukusu, a korisničko sučelje bit će obogaćeno widgetima.
Svibnja je još brat-bratu 12-tak sati, pa gdje su te promjene??
 hehehe
Pa stigao je i novi letak od t-coma mi doma i pise krajem 5 i pocetkom 6. mjeseca tako da jos ima vremena. Smijeh
I ima napomena (tko nije  dobio letak) da ce se to obavljati u nocnim ili ranojutarnjim satima i da se ne smije prekidati. Prekid maxtv-a ce trajati najmanje 20 minuta. Pa ako vidite da nesto ne valja pricekajte bar pol sata prije raznoraznih istekavanja i resetiranja...
Fićo_CoD 5 ned 31.5.2009 16:34
lzgr kaže...
Fićo_CoD 5 kaže...

evo otisao sam provjeriti postu, i ugledao sam taj letak u jednoj koverti...ajde Kezo skeniraj pa da vide i ostali...

 Evo ja sam skenirao.
 pise u ranojutarnjim satima...krajem svibnja i pocetkom lipnja...ajd strpit cemo se jos malo...barem do sljedece nedjelje..