Oly_E3 sri 1.7.2009 18:13
fifiX kaže...

Super, kad izađe moj FE-130 je prošlost

Moj još uvjek radi kao ura i mora jer može na mjesta na koja ne može E-3 (pod vodu), a izdržao je 10 000 okidanja već

______________________________________________________________________________________________

No čisto sumnjam da će se ovaj mobitel moći uspoređivati sa fotoaparatima, jer to je ionako loša kamera. Evo Nokia N95 pored FE-130 daje nedovoljno dobre slike za moje zahtjeve

nfsbaby sri 1.7.2009 18:22
F1-IVO kaže...

Ovo su vec perverzije.

Točno to,velike kompanije poput Nokie neznaju smisliti nešto potpuno novo i orginalno pa trpaju koje kakve pixele u mobitele i stavljaju ogromne ekrane,pa ubrzo neće ti biti ni potreban zrak jel će i to ugraditi u mobitele..

Blue_Fatal1ty sri 1.7.2009 18:56
nfsbaby kaže...
F1-IVO kaže...

Ovo su vec perverzije.

Točno to,velike kompanije poput Nokie neznaju smisliti nešto potpuno novo i orginalno pa trpaju koje kakve pixele u mobitele i stavljaju ogromne ekrane,pa ubrzo neće ti biti ni potreban zrak jel će i to ugraditi u mobitele..

Nebih se složio! Bolje da nosim samo mob u džepu nego mob i fotić... (a istina bog fotić mi ni ne stane u džep)

nfsbaby sri 1.7.2009 19:00
Blue_Fatal1ty kaže...
nfsbaby kaže...
F1-IVO kaže...

Ovo su vec perverzije.

Točno to,velike kompanije poput Nokie neznaju smisliti nešto potpuno novo i orginalno pa trpaju koje kakve pixele u mobitele i stavljaju ogromne ekrane,pa ubrzo neće ti biti ni potreban zrak jel će i to ugraditi u mobitele..

Nebih se složio! Bolje da nosim samo mob u džepu nego mob i fotić... (a istina bog fotić mi ni ne stane u džep)

Gledaj ne kažem ja da to što su ugradili fotoaparat u mobitel je loša stvar,dapače nije ali zar treba pretjerivati u pixelima,i stvar ti je u tome da platiš mobitel masnih 6000kn koji ima 200 megapixela,dok ti onda za tjedan ili dva izađe mobitel sa 300 megapixela koji također košta 6000kn.Mislim da je do osam megapixela dovoljno za jedan mobitel ali ako si strastveni fotograf onda nosiš svoj fotić i slikaš jer nije fotić isto što i mobitel...

cro_blue sri 1.7.2009 19:41

Ne znam... Volio bih imati ovakav telefončić. Najviše zato što puno fotkam, a ovaj stari SE K550i pomalo otkaziva poslušnost. Glupo je ga uopće uspoređivati s kompaktnim fotićima ali mislim da može biti pristojna zamjena za kompaktni fotić u slučaju nužde!

HCSC sri 1.7.2009 21:38
damian123 kaže...
F1-IVO kaže...

Ovo su vec perverzije.

slazem se sa tobom... a i iskreno mobitel mi je ruzan...

Pa nije to taj model nit će biti to su bubnuli bezveze, zašto?

 

Što se tiče optičkog zuma, podržavam, samo da pritom i mobiteli ne dobe na veličini, ma neka porade i na optici, počnu ugrađivati veće leče.

191x7 čet 2.7.2009 00:18

Moj mobitel već je prešišao fotkić...

 

Nokia N73 vs Olympus Camedia C-160

Ista reza, podjednak zoom, fotkić malo bolje boje, mob puno više slika stane...

 

12Mpx i optički zoom, što reći nego pretjerivanje.

Dovoljno bi bilo i recimo 7.1Mpx s 3x optički zoom.

 

Dženan čet 2.7.2009 08:52
fifiX kaže...

al ovdje po meni nije važno kolko piksela nego da su napokon ugradili optički zum i po tome će mobiteli uskoro istisnuti kompaktne fotiće

Poptuno se slažem. Imam kompaktni fotoaparat od Pentaxa, i svi mogući priključci su mu nestandardni, kao i baterija. Imati dobru kameru u mobitelu je dobro rješenje (istina, trenutno preskupo).