brijalec pet 31.3.2017 12:52

Slicno tak nesto delam jos od 10mj prosle godine, prek aplikacije lingo superstar .... dobijes tekst na eng. i na hrv. a na tebi je da ga gramaticki ispravis ak nije tocno . Isplata ide preko paypala i za sada je sve bilo ok ...

JozoBozo121 pet 31.3.2017 20:12
tjodalv kaže...

Jeb* Netflix. Kodi + Exodus, puno bolja ponuda svega + ima automatske titlove na hrvatskom koristeći internet servise. Cijena 0 kn.

 Naravno, da je i legalno bilo bi super. A i nitko te neće platiti za te titlove.

JosephBullet pon 3.4.2017 00:48

Jel probao tko pa ima informaciju koliko se dobije za koliko rijeci/karticu teksta (ili kak se to vec gleda)?

btw i ovaj Lingo superstar djeluje interesantno pa ako ima isti info (koliko para za koliko posla) bio bih zahavaln.

kamba_ff pon 3.4.2017 17:33

Jučer ujutro sam ispunio onaj upitnik, registrirao se i dobio na SMS onaj H broj koji sam morao unesti na njihovu stranicu.

Poslije toga je pisalo da ću dobiti poruku na mobitel u roku 4 sata sa linkom koji moram upisati da bi pristupio testu.

Međutim ništa od toga. Poslao sam im mail i kažu da je gužva i da bi to moglo potrajati.

Zanima me je li netko dobio poruku sa linkom za taj test i je li ga riješio.

Envy pon 10.4.2017 12:38
kamba_ff kaže...

* * * Poslao sam im mail i kažu da je gužva i da bi to moglo potrajati.

* * *

Ako je gužva onda je dobro. Predpostavljam da će mnogi "navaliti" na prevođenje.

 

Usprkos gore trećerazrednim rješenjima. Aktivirao sam Netflix prije mjesec dana (da, danas ističe Free mjesec) i mogu reći da sam gledao Narcos u 4K sa prevodom na 55" TV-u sa metar i kusur udaljenosti i slobodno mogu reći da je ergonima upravljivosti, komfor gledanja i sl. jednostavno - fantastična.

Jedino što mi je glupo da za 4K sadržaj treba platiti 11€ umjesto regularnih 7€.

Envy pon 10.4.2017 22:00
JozoBozo121 kaže...

8€ ti je za 480p, za 1080p moraš platit 12€.

Da u pravu si, ima ono .99 tako da je za 4K EUR 11.99, mada ograničenje za broj "panela" je ok, ali ograničenje za rezoluciju mi nijeje baš lijep potez sa njihove strane.