xxxxx pon 26.11.2012 13:31

Zašto tolika mržnja prema psy-u na ovome forumu?

Meni je totalno ok, ništa posebno, čak je bilo i smješno kada sam prvi put vidio spot, u svakom slučaju bolji od onog dječaka.

Volio bi i ja da najviše viewova imaju legendarne rock pjesme, ali to se jednostavno neće dogoditi u generaciji kojoj je vrhunac glazbe lady gaga, biber i ekipa.

Mckilem pon 26.11.2012 13:55

Kakvo god imali mišljenje o Gangamu, činjenica je da je čovjek pogodio slušatelje u "žicu". Sviđala se pjesma ljudima ili ne, mislili da je pjesma šrot ili ne, ljudi se stalno vraćaju po još. Čemu stoga pljuvati - 800 milijuna pogleda je tu, a većini bugovih forumaša uspjeh je ako im se komentar nađe ispod nekog YouTube filmića kao "top comment". Stoga - no comment :)

drki pon 26.11.2012 14:11

A sta je bolje gledati razne Timberleke, Bibere i ine izvedenice. Gangam PSy se naprosto desio i to je sasvim ok nista losije od svega ostaloga, dapace cak me dobro nasmijao prvi put, za razliku od ljigavaca poput Bibertetkice i Timbertetkice

=xfact= pon 26.11.2012 14:17

eto nedavno u ogulinu fajrunt u disku ..skoro .. i krene gangam style .. zaleti se frajer sam na podij i pocme plesat.. 2 konobarice kraj mene pogledaju se i zalete k njemu na podij..  legenda .. trebao sam ih snimit mozda bi postali popularni.. {#}

 

 

BMK pon 26.11.2012 14:20

Svi vi koji mrzite Gangnam Style, gtfo.

 

Slusam metal inace, a pjesma je prezarazna, bas, za otic van i horse ride zajebavat se s ekipom ( eeeeeeeey sexy laaaady op op op op) , neprocjenjivo, uvijek je vristanje s tom pjesmom, pa kako god bilo, pogledajte malo kad su snimali spot, ni sam PSY nije vjerovao kaj snima, uglavnom urnebes i smijuljija, pjesma je nastala onako iz zajebancije vise, i zato je prefora, i znao sam kad je imao jos 10ml pogleda, jos u 8. mjesecu da ce bit najjaca stvar na svijetu, i konacno!

I bas zato sto je na korejskom je zakon, svi ju vole iz zezancije ne zato sto znaju lirikse ili nesto.

 

Poslusajte mu malo i druge stvari, ima jedno 5 zanrova u svojim pjesmama, super je lik.

 

Op op op op! Opan Gangnam Style!

ukay1000 pon 26.11.2012 14:44
AMD Phenom II X4 kaže...

PSY nije nist posebno, a ni onaj balavi biber..danas su glazbenici tolko glupi da neznaju napisati vlastitu pjesmu {#}...svi su stihovi isti, copy paste. na pameti im je samo zarada, slično kao kod određenih igara..

A kaj si ti napravio s svojim imenom ovdje na forumu? S avatarom? {#}

sirka666 pon 26.11.2012 14:53
Matijasever kaže...

...ako je toliko praceno znaci da je stvar dobra, originalna. svi vi koji pljujete, aj me iznenadite..

Po toj logici Bieber je najveći umjetnik današnjice...

 

Glupost je PSY, glupost je i Bieber, razlika je što ti prvo vrlo lako upadne u uho i pjevušiš ga cijeli dan...

AMD Phenom II X4 pon 26.11.2012 14:59
ukay1000 kaže...
AMD Phenom II X4 kaže...

PSY nije nist posebno, a ni onaj balavi biber..danas su glazbenici tolko glupi da neznaju napisati vlastitu pjesmu {#}...svi su stihovi isti, copy paste. na pameti im je samo zarada, slično kao kod određenih igara..

A kaj si ti napravio s svojim imenom ovdje na forumu? S avatarom? {#}

nist posebno, R* avatar, BTW ovo boldano se odnosi na cod

Matijasever kaže...

ovi koji komentiraju protiv pokusavaju biti "drugaciji" time da ispadnu viseg nivoa...ako je toliko praceno znaci da je stvar dobra, originalna. svi vi koji pljujete, aj me iznenadite...sta ste vi napravili u zivotu?

neznam po cemu je taj rizozder poseban? neznam, mozda po tom sranj{#} pod imenom gangnam style? nemam nist protiv, svako ima pravo na svoje misljenje i slusa kaj hoce, al vec mi je pun qurac katy perry, rihanne, biebera, lady gage, miley cyrus, rebbece black, j lo, pitbulla, tak mogu nabrajati do preksutra... ljudi vise nemaju pojma kaj je muzika, sve su pjesme vecinom tehno gay asshole shit napravljene na pc-u {#}