blackalbum ned 17.10.2010 13:43

da zato su mobiteli i najskuplje naprave u današnje vrijeme,za jedan srednje skupi  mobitel možeš kupiti lcd tv ,a za najeftiniji mobitel kupiš neki divx player i zadovoljstvo je sigurno veće nego kupovina komada plastike i silicija

dejo6 ned 17.10.2010 15:35
EnlightenedPhoenix kaže...
wow... koji idioti placaju ovakva istrazivanja :O


Nego... ljudi su idioti koji su spremni za nesto sto im stane u džep dati cca 4 - 5k kuna... meni je to idiotizam (osim ako nije za poslovne svrhe recimo)

Hoćeš reći da zato što su mobiteli mali ne vrijede toliko?

Mirko935 ned 17.10.2010 15:35
EnlightenedPhoenix kaže...
wow... koji idioti placaju ovakva istrazivanja :O


Nego... ljudi su idioti koji su spremni za nesto sto im stane u džep dati cca 4 - 5k kuna... meni je to idiotizam (osim ako nije za poslovne svrhe recimo)

 

Zasto? Ako to nekome koristi ikako, ne vidim problem, pa cak i ako se zbog toga samo osjeca bolje iz bilo kakvog razloga. Moj je mobitel na ugovor bio 3000 kn, i opet bih i cu dati toliko za novi kad dodje vrijeme, a ne koristim ga ni za kakav posao, iako mi je par puta jako dobro dosao na faksu. Mobitel je ipak nesto sto 0-24 imas sa sobom i sluzi necemu, za razliku od nakita, recimo, za koji ljudi daju i puno vise novaca a ne sluzi nicemu osim sto lijepo izgleda.
dejo6 ned 17.10.2010 15:52
dragec0 kaže...

Da das sada za mobitel 5000knIzlanuo seda bih za godinu dana vrijedio 2500knPlačja imam nokiu 2650 pa je stara 10god i bolje me sluzi nego neki skupi bez uvrede!

Ta nokia ne može biti starija od 6 godina. Tebe ona dobro služi, mene nebi. Imaš ljude koji žele nešto više od svog mobitela, a ne samo pozive i poruke.

dragec0 ned 17.10.2010 15:57
dejo6 kaže...
dragec0 kaže...

Da das sada za mobitel 5000knIzlanuo seda bih za godinu dana vrijedio 2500knPlačja imam nokiu 2650 pa je stara 10god i bolje me sluzi nego neki skupi bez uvrede!

Ta nokia ne može biti starija od 6 godina. Tebe ona dobro služi, mene nebi. Imaš ljude koji žele nešto više od svog mobitela, a ne samo pozive i poruke.

Nemam nista protiv nek daju tolike novce za mobIzlanuo sesamo nevolim kad cujem kod svojih kolega a covjece dao sam za mob 4000kn a otisao mi tach screen i u servisu mi trazi preko 200knIzlanuo sesto si kupovao onda taj mob ako ces kukat za svaku sitnicu popravka ni jedan mob nije vjecan u trajnosti i imas pravo u svezi mog zabunio sam se star je 5god!

Daniman123 ned 17.10.2010 16:01
EnlightenedPhoenix kaže...
wow... koji idioti placaju ovakva istrazivanja :O


Nego... ljudi su idioti koji su spremni za nesto sto im stane u džep dati cca 4 - 5k kuna... meni je to idiotizam (osim ako nije za poslovne svrhe recimo)

  Kada kupi neka pomahnitali nadobudni mazohista koji želi pratit naljepnice na šajni kučištima, mobitel postaje pepeljara na biciklu...

Kada netko traži mobitel koji mu treba a košta 4k kn mobitel postaje pametnija spravica nego li pepeljara...

Mirko935 ned 17.10.2010 17:17
dragec0 kaže...

Da das sada za mobitel 5000knIzlanuo seda bih za godinu dana vrijedio 2500knPlačja imam nokiu 2650 pa je stara 10god i bolje me sluzi nego neki skupi bez uvrede!

 

Sta me briga koliko ce vrijediti mobitel za godinu dana? Bitno je koliko mi vrijede funkcije koje ima, tj. koliku korist imam od njega, a ne koliko vrijedi novaca.