Ajar pon 21.9.2015 18:39

a propos kupnje: kupio sam dvije meni iznimno drage igre: Halo 2 i Bioshock 2 (u Austriji), obje isključivo za Windows_Live i obje sa SecuROMOM i maks. 3 aktivacije igre (odnedavno to više uopće nije moguće). i tasko je sve propalo (i moja lova, jasno). tu mi se MS toliko zgadio da više nikad nisu od mene dobili (i neće) niti novčić. otad sve samo piratski i nikako drugačije. Nadella to može zahvaliti svom prethodniku - kretenu od Ballmera. 

neo.gz pon 21.9.2015 23:18

Kao prvo TD je moje pravo i mogu davati kad se ne slažem.

Drugo ne vrijeđaj.
Treće kad napišeš bilo kakav komad softvera i onda se izjasnite da li podržavate piratizirani softver i da li to preporučujete.
A što se tiče TD za Libre Office, meni nije dovoljan i ako je nekom dovoljan ne znači da je svima.

Ivo Robić pon 21.9.2015 23:25
neo.gz kaže...

Kao prvo TD je moje pravo i mogu davati kad se ne slažem.

Drugo ne vrijeđaj.
Treće kad napišeš bilo kakav komad softvera i onda se izjasnite da li podržavate piratizirani softver i da li to preporučujete.
A što se tiče TD za Libre Office, meni nije dovoljan i ako je nekom dovoljan ne znači da je svima.

 Strava na Bug forumu, najezda tatičara. Podrzavanje fasisticke IT kompanije koja je beskrupolozno unistavala konkurenciju je u najmanju ruku glupo, a braniti takvu kompaniju je vec dijagnoza koju profesionalac treba da postavi.

Ajar uto 22.9.2015 10:13
Hummer kaže...

To što je naša državna uprava banana pa ne stavljaju besplatne alternative i ne uče svoje uhljebe da to koriste to je druga priča.

 pa ne znam baš. banana je korisno i zdravo voće a naša državna uprava ... ovaj ... khm ...