inžinjer pet 26.10.2012 16:50

"LG smatra da bi Smart TV rješenja s webOS-om mogla biti konkurencija Google TV-u."

 

Dobra :)

 

Slijedi nam borba velikih platformi za potrošačku elektroniku u svim oblicima, nekako sam skeptičan da će webOS parirati Appleu, Androidu i MS-u na svim tim poljima.

 

 

 

mar123 pet 26.10.2012 18:14
inžinjer kaže...

 

"LG smatra da bi Smart TV rješenja s webOS-om mogla biti konkurencija Google TV-u."

 

Dobra :)

 

Slijedi nam borba velikih platformi za potrošačku elektroniku u svim oblicima, nekako sam skeptičan da će webOS parirati Appleu, Androidu i MS-u na svim tim poljima.

 

 

 

 

lg ce webOS implementirat u svoje televizore, kakva im je apple konkurencija tu? android, ms? o cem ti pricas?

inžinjer pet 26.10.2012 18:51
mar123 kaže...
inžinjer kaže...

 

"LG smatra da bi Smart TV rješenja s webOS-om mogla biti konkurencija Google TV-u."

 

Dobra :)

 

Slijedi nam borba velikih platformi za potrošačku elektroniku u svim oblicima, nekako sam skeptičan da će webOS parirati Appleu, Androidu i MS-u na svim tim poljima.

 

 

 

 

lg ce webOS implementirat u svoje televizore, kakva im je apple konkurencija tu? android, ms? o cem ti pricas?

 

Sasvim je jasno kako će sljedeći korak nakon smartphonea i tableta biti TV koji je savršeno komplementaran s tim uređajima i sasvim je očito da će imati iste platforme/ekosustave i prateću sinergiju. XBOX (sa sve više multimedije), Google TV i Apple TV su light najava onoga što nas čeka.  Je li sad jasnije?