hrvooje pon 21.5.2012 06:54
zoki.zlikowski kaže...
Kad bi izgledao kao ovaj na slici i bio nabaterije odmah bi ga kupio.

 

baš lijepo da bi kupio nešto što ima 'i' u prefiksu bez predhodnog informiranja o performansama i specifikacijama. ima bateriju i izgleda kao na slici ti je dovoljno za potrošnju desetak tisuća dolara?!

Genie pon 21.5.2012 07:29
H4X0R kaže...
Ovo na slici neko photoshop-iro nekog misa.

Srecom da mu se vizija nije ostvarila.

 

posrnulu _americku_ industriju?

 

yeah right.. jedino ako kina postane 51 americka zvjezdica...

 

 

unimatrix001 pon 21.5.2012 07:42
Genie kaže...
H4X0R kaže...

 

posrnulu _americku_ industriju?

 

yeah right.. jedino ako kina postane 51 americka zvjezdica...

 

 

Prije da ce Amerika postati Kineska pokrajina. Toliko su im Ameri duzni da sad mogu rasprodavati svoje drzave... Prvo je Alaska na redu...nju su ionako kupili od Rusa za sitnu lovu {#}

Btw....samo bi jos trebao i auto sa nagrizenom jabukom i odosmo u krasni .....{#}

MSX pon 21.5.2012 07:51
hrvooje kaže...
zoki.zlikowski kaže...
Kad bi izgledao kao ovaj na slici i bio nabaterije odmah bi ga kupio.

 

baš lijepo da bi kupio nešto što ima 'i' u prefiksu bez predhodnog informiranja o performansama i specifikacijama. ima bateriju i izgleda kao na slici ti je dovoljno za potrošnju desetak tisuća dolara?!

Poznavajući Apple, cijena bi vjerojatno bila deseterostruko veća.

Ghost777 pon 21.5.2012 08:06

Najnovija vijest upravo stize Jobs je sanjao i ishit, skupinu izmeta koja bi se trebala iz vaseg crijevnog sistema odvesti direkt u najbiliži gradski sabirni kolektor pomocu GPS i drugih tehnologija mobilnih mreza bez potrebe za wc-om !!!!!!!!!!! REVOLUCIJA

BlueMax pon 21.5.2012 08:37
MrBlc kaže...

50% Americkog trzista? Trebala se zvati Inovation Censored, da bar gluposti mogu cenzurirati!

S obzirom na americku opsjednutost hamburgerima i coca-colom jasno je da trziste osvaja marketing a ne proizvod.

Mene iskreno zanima ko bi ovo proizvodio. GM?

unimatrix001 pon 21.5.2012 08:40
BlueMax kaže...
MrBlc kaže...

 

S obzirom na americku opsjednutost hamburgerima i coca-colom jasno je da trziste osvaja marketing a ne proizvod.

Mene iskreno zanima ko bi ovo proizvodio. GM?

Crvena Zastava iz Kragujevca.... {#}

KIKI3ooo pon 21.5.2012 08:41

Budimo realni, auto sa nagriženom jabukom - toliko bi zaradili da to nije normalno.

I druga stvar - SJ stvarno bio kralj kad je ovo pomislio.
Nisam fan boy, nemam ništa od Apple-a i ne namjeravam imat. Tralala la la, lalala

segregator pon 21.5.2012 09:09
hrvooje kaže...
zoki.zlikowski kaže...
Kad bi izgledao kao ovaj na slici i bio nabaterije odmah bi ga kupio.

 

baš lijepo da bi kupio nešto što ima 'i' u prefiksu bez predhodnog informiranja o performansama i specifikacijama. ima bateriju i izgleda kao na slici ti je dovoljno za potrošnju desetak tisuća dolara?!

 

Znaš li ti uopće koliko je to "desetak tisuća dolara"?

Pa za "desetak tisuća dolara" ne možeš kupiti ni Twingo

Gale92 pon 21.5.2012 09:32

Steve Jobs ima je mnoge ideje.

 

Karakterno je bio malo grub ali je mnogo pridonio nadašnjoj IT.

 

Htio bih naglasiti da je još 2005. godine imao zamisao o ekranima osjetljivima na dodir, ali tadašnja tehnologija proizvodnje nije to bilo u mogućnosti proizvesti.

Tako se barem navodi u biografiji.

 

Od Apple-ovih proizvoda imam Iphone 4 i totalno je drugačiji od ostalih smart phonea.

 

Apple je Apple.

 

 

"Svijet mijenjaju oni koji su

dovoljno ludi da misle da ga mogu

                 promjeniti"

Ezio pon 21.5.2012 09:34
hrvooje kaže...
zoki.zlikowski kaže...
Kad bi izgledao kao ovaj na slici i bio nabaterije odmah bi ga kupio.

 

baš lijepo da bi kupio nešto što ima 'i' u prefiksu bez predhodnog informiranja o performansama i specifikacijama. ima bateriju i izgleda kao na slici ti je dovoljno za potrošnju desetak tisuća dolara?!

 

za tu cijenu bi ga kupio i alija sirotanović.

ProxyZero pon 21.5.2012 09:38
Gale92 kaže...

Steve Jobs ima je mnoge ideje.

 

Karakterno je bio malo grub ali je mnogo pridonio nadašnjoj IT.

 

Htio bih naglasiti da je još 2005. godine imao zamisao o ekranima osjetljivima na dodir, ali tadašnja tehnologija proizvodnje nije to bilo u mogućnosti proizvesti.

Tako se barem navodi u biografiji.

 

Od Apple-ovih proizvoda imam Iphone 4 i totalno je drugačiji od ostalih smart phonea.

 

Apple je Apple.

 

 

"Svijet mijenjaju oni koji su

dovoljno ludi da misle da ga mogu

                                promjeniti"

  Da, prije toga nitko nije koristio ekrane osjetljive na dodir, zapravo nitko nije ni razmišljao o njima 

bur3k pon 21.5.2012 09:46

Da, imao bi 50% trzista jer bi apple tuzio sve za patent u vezi kaapica na gumama, i svi auti bi bili zapljenkeni, a njihovi vozaci bi morali kupiti iCar ako ne zele platiti kaznu appleu jer ne koriste njihov proizvod

Gale92 pon 21.5.2012 09:49

Isto tako nadovezući se na tebe mogao bih reći da nitko prie Marka Zuckerberga nie "razmišljao" o tipu društvene mreže.

Nitko prie Chada Hurleya i Stevea Chena nije razmišljao o osnivanju servisa poput youtbea.

 

Nadam se da me razumijes sto sam htio ovime kazati .

Drazen pon 21.5.2012 09:54

Koje gluposti za toucheve. 2005 nije postojao multitouch za mobitele, a obicni touchevi (rezistivni, ir, stojni valovi) su postojali. Ja sam ih koristio i bome sam se napisao "drivera" za njih.

Sto se tice auta to je samo vizija koja bi u stvarnosti izgledala sasvim drugcije. Pogledajte, recimo, Citroen koji ima mrak koncepte, a sto dodje na cestu. A auto nije isao radit jer je bio svjestan da ne bi imao uspjeha. Sto se tice cijene mozemo racunat barem 100000$ onda i nekih 40000$ danas. Proizvodio bi se kao i sve americko u Kini.