NEW_MAN sri 21.12.2016 18:40

Jedinstveno lame. Kaj ti mislis skocil je na balon, ludnicaaaaaaaa!!! 

Ako je to 100 m onda sam ja skakal s mosta koji je 500 m visok. Bullshit

 

EDIT:

World first saw Hollywood Stuntman make 100ft ‘Leap of Faith’ free-fall live on Channel 4.

Kao sto sam i rekao nije nikakvih sto metara jer sam s visega mosta skakal u vodu kad sam bil klinac.

BarbaVeli sri 21.12.2016 19:20

30 ili 100 metara, ne skačem nigdje jer znam da nisam rođen pod sretnom zvijezdom u doskoku. Sigurno će me pogoditi galeb u niskom letu. Ili ću uočiti neku u dubokom toplesu koja me čeka dolje i pasti tako da slomim nešto što se kao slomiti ne da.

Igor101 sri 21.12.2016 19:21

Mogli su platformu bar na krov kakve crkve ili druge zgrade smontirati da to barem malo lici na igru/film, i mogli su mu barem jos malo bradu pustiti jer ovak izgleda ko neki klinac. Cak nije niti na noge doskocio ;-) Bezveze.

kicklOp sri 21.12.2016 21:47
BarbaVeli kaže...

30 ili 100 metara, ne skačem nigdje jer znam da nisam rođen pod sretnom zvijezdom u doskoku. Sigurno će me pogoditi galeb u niskom letu. Ili ću uočiti neku u dubokom toplesu koja me čeka dolje i pasti tako da slomim nešto što se kao slomiti ne da.

Wtf je duboki toples? Znam kaj je toples i kaj je duboki dekolte, al za duboki toples nikad čuo... 

NEW_MAN čet 22.12.2016 07:08
kicklOp kaže...
BarbaVeli kaže...

30 ili 100 metara, ne skačem nigdje jer znam da nisam rođen pod sretnom zvijezdom u doskoku. Sigurno će me pogoditi galeb u niskom letu. Ili ću uočiti neku u dubokom toplesu koja me čeka dolje i pasti tako da slomim nešto što se kao slomiti ne da.

Wtf je duboki toples? Znam kaj je toples i kaj je duboki dekolte, al za duboki toples nikad čuo... 

 To je ono valjda stara baba sa sisama do koljena da moze tehnicirat s njima, dublje nejde.

hanteed čet 22.12.2016 10:39
Ajar kaže...
hanteed kaže...

 ja sam skočio sa garaže na beton kad sam deku izljevao! i dočeko se na ruke!

ne znam kako se zove taj potez :D

 tigrov skok? 

 tigar se ne bi slomio kad bi skočio a ja jesam :D

zlosobno čet 22.12.2016 12:22

Takav skok odradim izmedju prve kenjice i kave cist onak da se razbudim...neznam...meni je bolji onaj ludi skot il irac sta je skoci sa birdman odjelom iz aviona i sleti bez padobrana u kutije...ili ono ludo indijansko pleme sta skacu u val sa 60 m i to rade od 13 godine...