sube uto 1.2.2011 15:05

Nije moguce, kad su u pitanju neke bezz nagrade, moze i van granica HR, a kad daruje Vipnet, nagrade ostaju samo u HR.

Ubuduce napisite da nagradna igra ne vazi izvan granica. Cestitam dobitnicima

Aron uto 1.2.2011 15:16
sube kaže...

Nije moguce, kad su u pitanju neke bezz nagrade, moze i van granica HR, a kad daruje Vipnet, nagrade ostaju samo u HR.

Ubuduce napisite da nagradna igra ne vazi izvan granica. Cestitam dobitnicima

Nagradna igra važi izvan granica, baš kao i ostale prije ove. Ukoliko neka nagradna igra bude vrijedila samo za osobe s prebivalištem u Hrvatskoj, to ćemo napisati u pravilima nagradne igre.

Sve naše nagradne igre su uredno prijavljene Ministarstvu financija i pridržavamo se svih obveza koje proizilaze iz toga.

 

Aron Paulić

direktor

Bug d.o.o.

Miro uto 1.2.2011 16:31

vidim vlada lijepo raspoloženje, kao i uvijek! {#}

 

čestitam dobitnicima, a onim koji trolaju zgražajući se "kako se nikada nitko od dobitnika ne javi na forumu" idu i izravne čestitke s moje strane...

 

niti im je to dužnost, niti obaveza - i meni je drago kad nam se jave, ali stvar je na njima...

 

treba uzeti i u obzir da nisu svi non stop tu (na forumu, pri računalu, doma ili na poslu), pa im treba vremena - evo kad se tek javio dobitnik izuzetno vrijedne nagrade iz 12. mjeseca (sliku mu možete vidjeti u Bugu 219 na str. 18):

 

http://www.bug.hr/forum/post/komentari-it-vijesti/geek-desetljeca-je/1574493.aspx

CroIvo uto 1.2.2011 18:04

Okee, jasno mi je da je i Bug u Zagrebu, većina redakcije zagorci ili  zagrepčani, ali i svaki put nagradu dobije netko iz sjevernijeg dijela hrvatske... ili zagreb, slavonija, ovo ono... Pa oćete li više izvuć dobitnika sa mora!!!??? I mi u Dalmaciji, okolici Splita isto čitamo Bug! Ne samo vi!

jocommb uto 1.2.2011 18:21

hehe... ja sam iz slavonije pa se bas nisam usrecio u igrama, a igram ih redovito. jebg@ jednom ce vald i meni neka nagrada upast...... a i lijepo u pravilima pise da mozes i vise puta igrat, samo treba vise para dat za vece sanse.... i da cestitam dobitnicima....

8ax uto 1.2.2011 18:55

Neka u 3. mjesecu bude nagradna igra samo za one koji su tu bar 3 mjeseca (na forumu)

 

a ne da se ovak bezveze dijele velikodušne vipove nagrade nekom seljačini iz pripiz*dine.

 

(ne govorim o dobitnicima, ali dogodit će se vjerujte mi.)

stevan94 uto 1.2.2011 19:51

Cestitke dobitnicima!

 

Prosli mjesec dobih onu web cameru... Ovaj mjesec da su me izvukli (sanse nikakve al eto desilo se) ne vjerujem da bi mi dali,pa bilo bi malo glupo da pisu opet moje ime,svima bi bilo sumnjivo :D

 

Zato,za ovu nagradnu igru,stavljam ime nekog drugog (rodjaka,bilo koga samo da ne lice na moje ime :P )..