Mitch ned 23.2.2014 17:12

Knockcode brutala!
LG je vjerojatno najviše promijenio UI od svih, nadam se da će krenut u malo, khm, ljepšem smjeru, ali me impresionira što su uspjeli promijenit layout za razliku od drugih.
No softverski očito, G serija ima najviše sitnica i fičra od konkurencije.

bender_007 ned 23.2.2014 17:42

Onaj tko je na g2 isprobao UI se MORA sloziti da radi puno gladj(tkij)e nego touchwiz, tj samsung uredjaji.

 

Dialer, poruke, sve zapravo.

 

Ovo cudo se cini ugodno, no..kad je vec phablet, neki stylus bi mozda bio dobar dodatak. Meni osobno ne treba.

 

A dzep test..uh..od novih bi jedino moto x prosla dzep test. Mislim..i sa g2 hodam i skuzim da mi je vezica odvezana i mislim si: "Don't you dare!"...

Mitch ned 23.2.2014 17:50
bender_007 kaže...

Onaj tko je na g2 isprobao UI se MORA sloziti da radi puno gladj(tkij)e nego touchwiz, tj samsung uredjaji.

 

Dialer, poruke, sve zapravo.

 

Ovo cudo se cini ugodno, no..kad je vec phablet, neki stylus bi mozda bio dobar dodatak. Meni osobno ne treba.

 

A dzep test..uh..od novih bi jedino moto x prosla dzep test. Mislim..i sa g2 hodam i skuzim da mi je vezica odvezana i mislim si: "Don't you dare!"...

Tako je, potpis.

 

Iako nez, N5 vs G2 džep test je prilicno cudan, npr N5 mi puno bolje stoji u dzepu, a gotovo iste dimenzije? Cudno.

bender_007 ned 23.2.2014 18:02

Hm, jel mi se cini daj e n5 malo deblji ?

 

Imas n5 jelda ? :) Jesi drzao g2 pokraj njega ?

 

Dugo sam razmisljao o n5 moram reci :)

 

ali nedostupnost nexusa kod operatera me potukla (ok n4..ali cijena monstruozna)

Mitch ned 23.2.2014 18:52
bender_007 kaže...

Hm, jel mi se cini daj e n5 malo deblji ?

 

Imas n5 jelda ? :) Jesi drzao g2 pokraj njega ?

 

Dugo sam razmisljao o n5 moram reci :)

 

ali nedostupnost nexusa kod operatera me potukla (ok n4..ali cijena monstruozna)

Da, pa imam G2 i N5, podjednako dobri uređaji, ali preferiram N5 jer imam odličan ROM gore.

 

N5 je tanji sitno, a prednost je što je svugdje ravan iza, i kvaliteta izrade je daleko na strani n5.

ATJLučko ned 23.2.2014 19:56

Ako sam oko nečeg sitničav, to su hrvatski termini na hrvatskom portalu, makar od novinara! Zamalo vrhunski izvještaj o jednom možebitno must have gadgetu u skoroj budućnosti, i ono "antena" u oko, najblaže budi rečeno!! Kakvi dugim crni, ili gumbi, tipke, štrokala, klikala, bilo što osim nečega što EXPLICITE nema u hrvatskom jeziku i/ili pravopisu.

win32 ned 23.2.2014 20:03

Istina, UI na G2 radi bolje nego touchwiz na Samsungu (predugo sam na zalost bio korisnik Samsunga).
Trenutno koristim LG G2 i Sony Xperiu Z te G2 ima daleko bolje, funkciinalnije, a meni i ljepse sucelje.

G2 Pro mi se itekako svida te bi mi ta dijagonala bila idealna i mislim da bi G2 lako mogao zamjeniti za ovako nesto no samo radi vece dijagonale, za neke druge uredaje s vecom dijagonalom (Sony, Samsung, you-name-it) ne bi nikako mjenjao G2 s kojim sam prezadovoljan.

darko_sam ned 23.2.2014 20:17

"Među njima, kao poseban štos predstavljena je mogućnost smanjivanja prikaza na ekranu u donji desnu kut kako bi nam sve bilo dostupno palcem kada phablet želimo koristiti jednom rukom"

 

Taj "štos" postoji od predstavljanja Notea 3.

 

 

bender_007 pon 24.2.2014 17:10

E da. Pazi ovo:

 

 

"We fully expect the G3 to bring 4K video recording to the table too. While the G2's Snapdragon 800 processor is capable of recording at 4K resolution, LG chose to omit it due to storage issues. We can't see LG not including it this time around. "

 

Storage issues :)..

 

I sad na ovaj stavljaju i 4k recording i takodjer 16 giga :).