artfull uto 6.4.2010 10:33
Mirko935 kaže...
Kole kaže...
Pa nece pisat o nokiji ili samsungu kad su predosadni.

 

A Apple je stvarno uzbudljiv. Napalim se kad cujem vijest o Appleu

pa da nema njih it bi bio dosadan do bola. Oni jedini znaju show napraviti i hype.

Mirko935 uto 6.4.2010 10:40
artfull kaže...
Mirko935 kaže...
Kole kaže...
Pa nece pisat o nokiji ili samsungu kad su predosadni.

 

A Apple je stvarno uzbudljiv. Napalim se kad cujem vijest o Appleu

pa da nema njih it bi bio dosadan do bola. Oni jedini znaju show napraviti i hype.

 

To je djelomicno istina, ali i dalje ne razumijem zasto je o iPadu vec 20 vijesti na BOL-u bilo, samo o A4 cipu je bilo 4 vijesti, koje zapravo ni nisu vijesti nego bezvezne spekulacije, i sigurno ce ih biti jos; kad je Snapdragon izlazio je bila jedna vijest, koliko se sjecam. Cemu to?
Independent uto 6.4.2010 11:57

Uuu napokon jedna vijest kak spada... Nego kako to oni misle sada predstaviti a tek izbaciti u lipnju sa novim iPhoneom?

Nekako mi je cudno da ce ukoliko novi ''iPhone HD'' ima duplo vecu rezoluciju ekrana i trenuti 3GS i 3G imati isti OS. Uglavnom dobra vijest, vec dugo se nije OS 3.1 updejtao

infinityzg uto 6.4.2010 11:59
Independent kaže...

Uuu napokon jedna vijest kak spada... Nego kako to oni misle sada predstaviti a tek izbaciti u lipnju sa novim iPhoneom?

Nekako mi je cudno da ce ukoliko novi ''iPhone HD'' ima duplo vecu rezoluciju ekrana i trenuti 3GS i 3G imati isti OS. Uglavnom dobra vijest, vec dugo se nije OS 3.1 updejtao

Kako ne.. nedavno si dobio 3.1.3 :D Istina, nikakve novosti.. ali ipak :)

Independent uto 6.4.2010 12:02
infinityzg kaže...
Independent kaže...

Uuu napokon jedna vijest kak spada... Nego kako to oni misle sada predstaviti a tek izbaciti u lipnju sa novim iPhoneom?

Nekako mi je cudno da ce ukoliko novi ''iPhone HD'' ima duplo vecu rezoluciju ekrana i trenuti 3GS i 3G imati isti OS. Uglavnom dobra vijest, vec dugo se nije OS 3.1 updejtao

Kako ne.. nedavno si dobio 3.1.3 :D Istina, nikakve novosti.. ali ipak :)

 

Znam znam, njega sam si odmah stavio, pa kako bi inace tipkao na japanskoj tipkovnici, rekli su da su ispravili bugove :D 

Blue_Fatal1ty uto 6.4.2010 12:04
infinityzg kaže...
Independent kaže...

Uuu napokon jedna vijest kak spada... Nego kako to oni misle sada predstaviti a tek izbaciti u lipnju sa novim iPhoneom?

Nekako mi je cudno da ce ukoliko novi ''iPhone HD'' ima duplo vecu rezoluciju ekrana i trenuti 3GS i 3G imati isti OS. Uglavnom dobra vijest, vec dugo se nije OS 3.1 updejtao

Kako ne.. nedavno si dobio 3.1.3 :D Istina, nikakve novosti.. ali ipak :)

kako nema novosti! Neda se JB-at :D

logic uto 6.4.2010 12:04
artfull kaže...
Mirko935 kaže...
Kole kaže...
Pa nece pisat o nokiji ili samsungu kad su predosadni.

 

A Apple je stvarno uzbudljiv. Napalim se kad cujem vijest o Appleu

pa da nema njih it bi bio dosadan do bola. Oni jedini znaju show napraviti i hype.

U pravu si. Jedino to znaju napraviti.

Independent uto 6.4.2010 12:11
logic kaže...
artfull kaže...
Mirko935 kaže...
Kole kaže...
Pa nece pisat o nokiji ili samsungu kad su predosadni.

 

A Apple je stvarno uzbudljiv. Napalim se kad cujem vijest o Appleu

pa da nema njih it bi bio dosadan do bola. Oni jedini znaju show napraviti i hype.

U pravu si. Jedino to znaju napraviti.

 

A opet i to treba znati napraviti :), ne uspijeva svakome izvesti takav show kao i Appleu a koliko vidis prodaja im zbog toga ide ko luda na proizvod koji vecina ljudi kupuje za isfur (iPad).

artfull uto 6.4.2010 12:20
logic kaže...
artfull kaže...
Mirko935 kaže...
Kole kaže...
Pa nece pisat o nokiji ili samsungu kad su predosadni.

 

A Apple je stvarno uzbudljiv. Napalim se kad cujem vijest o Appleu

pa da nema njih it bi bio dosadan do bola. Oni jedini znaju show napraviti i hype.

U pravu si. Jedino to znaju napraviti.

hahah ... ne bi ga priznao a? a vidi iPada kako je smišan i brz ... a na starom hardwareu ... i svi prezadovoljni, lupaju se nogom u guzicu od sreće. I sigurno je tako. Apple ima taj glamur kad nešto napravi. A hp i ostali bi dali guzice da im se slate prodaje i da ima takav buzz makar tjedan dana. Stari to ne ide na lijepe oči, čak ni appleu.

logic uto 6.4.2010 12:23

Hehehhehehe

Dobro kazes. Smijesan i brz kad je nemocan. Sta mislis kako bi bilo koji drugi os bio brz da radi bez multitaskinga ;)

Kazes ne ide na lijepe oci a sam kazes da je stari hardware. I isto tako stoji da ima glamur. Jedino to i ima jer objektivno gledano uredjaji su im zastarjeli cim izadju. Opet napominjem pricam o iphonu i ipadu a ne mac racunarima.

artfull uto 6.4.2010 12:53
logic kaže...

Hehehhehehe

Dobro kazes. Smijesan i brz kad je nemocan. Sta mislis kako bi bilo koji drugi os bio brz da radi bez multitaskinga ;)

Kazes ne ide na lijepe oci a sam kazes da je stari hardware. I isto tako stoji da ima glamur. Jedino to i ima jer objektivno gledano uredjaji su im zastarjeli cim izadju. Opet napominjem pricam o iphonu i ipadu a ne mac racunarima.

nene, smišan znači simpatičan, smišan i smiješan su dvije različite riječi :D

 

Glamur je bonus. Hardware jest "zastario" ako gledamo da postoji i brži i bolji. Druga stvar je to što je vrlo vjerojatno bilo nemoguće napraviti sve ovo i iztestirati na hardwareu koji je izašao debelo nakon što je iPad već bio gotov uređaj i u proizvodnji. Apple ga sigurno nije sklepao u zadnji tren da ubaci sve što je izašlo ... ARM9 i novi VR su tek bili najavljeni i u nedovoljnim količinama dostupni za globalno lansiranje ... shvati da je ovo najbolje što je bilo dostupno za uređaj koji će se prodavati u miljunskim nakladama i koji je trebao proći iscrpna testiranja i puste certifikate, a da uz sve bude relativno povoljne cijene sa još mjesta za rezanje. Mislim da su napravili jako dobru stvar, pregledaj malo reviewe, ako nešto ističu najviše to je brzina i fluidnost i UI. + neiscrpne količine sadržaja, a to je najvažnije ... pogle yooyoo ... katastrofa od UI ja, baterija 2 ipo sata!! a sporiji na atomu 1.6 ... 

ManBearPig uto 6.4.2010 13:01

@artfull imas pravo iPad je zgodan gadget i nije basbeskoristan ali nije ni najkoristnija stvar na svijetu bez koje nemres. Bilo bi zanimljivo isprobati ga :D
@logic zar se tebi nista ne svidja oko ovih Applovi iStvarcica mislim stalno ih crnis zkj? Mislim sve ima nedostatke ali opet imam filing da ti je neka od iStvarcica napravila nes osobno :S

logic uto 6.4.2010 13:25

Ma jok. Sta ce mi napraviti kad ih nemam niti ih zelim. Nikad ne moze u meni neki komad plastike i metala izazvati bilo kakve emocije.Jednostavno odgovaram na postove zaludjenika i rijetko normalnih ljudi koji apple dizu u nebesa. PA pogledaj samo sta recimo rott pise. Pazi njemu argumenta. Iphon je bolji o N97 jer je apple bolji od nokije. Pa mislim stvarno. Al sve u svemu aj se dobor zabavljam a to je i poenta.

profa31 uto 6.4.2010 14:20
ansha kaže...

Logic ima 38 godina i to ga dobro zabavlja :)))))))) Pa sta mu roditelji kazu na to? ;) 

 

Zanimljivo...

 

iskoristio sam rupu na poslu da malo pročačkam po postovima od logica i moram priznati da me čovjek fascinira (inače se volim ovako ameterski igrati psihijatra).

 

svaki dan nađe barem jednu temu na kojoj će pljuvati po appleu, prvenstveno iphoneu i ipadu. Uglavnom vrlo neargumentirano i napadački. kao da mu je netko ubio roditelje koristeći neku palikaciju iz istorea....

 

istovremeno priča kako njega muče ljudi koji dižu iNešto u nebesa, a on je jedini koji provocira svaku svađu.

 

tužno, stvarno tužno...

movie uto 6.4.2010 14:33
Mirko935 kaže...
Kole kaže...
Pa nece pisat o nokiji ili samsungu kad su predosadni.

 

A Apple je stvarno uzbudljiv. Napalim se kad cujem vijest o Appleu

 

 

večina je teško zapaljiva jer si ga ne može priuštiti ....  a ono što si ne možeš priuštiti je uvijek kenja ....

logic uto 6.4.2010 14:39
profa31 kaže...
ansha kaže...

Logic ima 38 godina i to ga dobro zabavlja :)))))))) Pa sta mu roditelji kazu na to? ;) 

 

Zanimljivo...

 

iskoristio sam rupu na poslu da malo pročačkam po postovima od logica i moram priznati da me čovjek fascinira (inače se volim ovako ameterski igrati psihijatra).

 

svaki dan nađe barem jednu temu na kojoj će pljuvati po appleu, prvenstveno iphoneu i ipadu. Uglavnom vrlo neargumentirano i napadački. kao da mu je netko ubio roditelje koristeći neku palikaciju iz istorea....

 

istovremeno priča kako njega muče ljudi koji dižu iNešto u nebesa, a on je jedini koji provocira svaku svađu.

 

tužno, stvarno tužno...

Pa da si pazljivo citao vjerovatno bi uocio da je svaki moj post reakcija na enciji post. Iz sveg tog pazljivo citanja izdvoji mi post gdje sam ja nicim izazvan pljuvao po appleu ili bilo cemu. Volio bih da vidim taj post. A ti amaterski psihijatar kako nisi reagovao kad su mene vrijedjali vrlo prostim jezikom i vrlo primitivno na nekoliko osnova pa i na nacionalnoj. To nikome ne smeta.

Sum_of_all_fears uto 6.4.2010 14:40
profa31 kaže...

 

Zanimljivo...

iskoristio sam rupu na poslu da malo pročačkam po postovima od logica i moram priznati da me čovjek fascinira (inače se volim ovako ameterski igrati psihijatra).

svaki dan nađe barem jednu temu na kojoj će pljuvati po appleu, prvenstveno iphoneu i ipadu. Uglavnom vrlo neargumentirano i napadački. kao da mu je netko ubio roditelje koristeći neku palikaciju iz istorea....

istovremeno priča kako njega muče ljudi koji dižu iNešto u nebesa, a on je jedini koji provocira svaku svađu.

tužno, stvarno tužno...

Nemoj ni slučajno biti psihijatar, pogotovo ić nekog savjetovat, samo ćeš s*anje napravit.

 

Logic nije pokrenuo niti jednu svađu. Svađu pokreću ovi fanboysi bez argumenata (apple je bolji od nokije jer je apple!)...

Mirko935 uto 6.4.2010 14:42
movie kaže...
Mirko935 kaže...
Kole kaže...
Pa nece pisat o nokiji ili samsungu kad su predosadni.

 

A Apple je stvarno uzbudljiv. Napalim se kad cujem vijest o Appleu

 

 

večina je teško zapaljiva jer si ga ne može priuštiti ....  a ono što si ne možeš priuštiti je uvijek kenja ....

Da, da, iPhone sam uzeo za 300 kn (i prodao jer je beskorisni komad plastike, da se lijepo izrazim) i koristim HTC Touch Pro koji sam platio 3000 kn. Ne mogu si priuštit besplatni Appleov proizvod. Kreteni. Vi mislite da svatko tko nešto kaže protiv Applea to radi jer nema para za njihove božanske gadgete.