gkelekov pon 2.10.2017 10:32

Da možda plate više od 4$ za tu bateriju ne bi imali takvih problema. Ali zašto bi kad mogu bargin komponente ugradit za 200$ i mobitel prodat za 800$.
Ako se netko bude žalio, to će popraviti ili osporavati da su ljudi krivo punjače koristili (ali na kraju popraviti).

 

Nažalost dokle god ima ovaca (ne mislim samo na Applove), će komapnije raditi kako im se prohtije, jer u kapitalizmu bez ovaca bili bi kažnjeni (ljudi ne bi kupovali), dok ovako se ne bude desilo ništa.
A te iste korporacije su krenule iz godine u godinu radit propuste (Samsung, Apple), jer nemaju nikakve gubitke radi toga.

ivan599 pon 2.10.2017 10:48

Širite laži i obmane kako vas nije stid.

Iz slike se jasno vidi kako korisnik istog uređaja krivo drži uređaj u rucu i samim time je on krivac za ovaj nemili događaj koji se dogodio s njegovim uređajem jer nije detaljno procitao naše upute.

dax-lax pon 2.10.2017 11:37
ivanv000 kaže...

Pa to je bar lako srediti, ovoriš mobitel i zamijeniš bateriju.

Oooops,  zaboravio sam da se kod njega ne može tek tako mijenjati baterija

 Ovdje zamjena baterije ne dolazi u obzir iz jasnh razloga ali ono što mi nije jasno je drugi dio tvog posta. Baterija na iphoneima se mijenja kao i na svakom modernom flagshipu, samo lakše.

Jehonan pon 2.10.2017 11:53
Friday kaže...

Ja ne znam nista o tome ali ostavit cu komentar tako da kasnije mogu reci da sam sudjelovao u raspravi o problemima sa baterijom na novom ajfonu. Dobro dodje u CV-u...

Htio to čovjek priznati ili ne, ali jedan od boljih, pametnijih i mudrijih komentara nisam dugo pročitao!

 

A nije da nešt preferiram "petka"!

Jehonan pon 2.10.2017 12:01
Friday kaže...
Jehonan kaže...

 

A nije da nešt preferiram "petka"!

 

Zvucis ko moja zena...

, a onda si najebo!

 

Mislim, ja ti na to gledam kao na kompliment .

 

Pozdrav gospođi!

 

P.S.

Moš mislit, kad moja ovo pročita! Mila majko...

učo pon 2.10.2017 13:02
gkelekov kaže...

Da možda plate više od 4$ za tu bateriju ne bi imali takvih problema. Ali zašto bi kad mogu bargin komponente ugradit za 200$ i mobitel prodat za 800$.
Ako se netko bude žalio, to će popraviti ili osporavati da su ljudi krivo punjače koristili (ali na kraju popraviti).

 

Nažalost dokle god ima ovaca (ne mislim samo na Applove), će komapnije raditi kako im se prohtije, jer u kapitalizmu bez ovaca bili bi kažnjeni (ljudi ne bi kupovali), dok ovako se ne bude desilo ništa.
A te iste korporacije su krenule iz godine u godinu radit propuste (Samsung, Apple), jer nemaju nikakve gubitke radi toga.

 A zamisli ti koliko je to novaca, 4$ više po jednom uređaju. Pa jadničci bi propali, jer ne bi imali 400% zarade, nego samo 395%. Stvarno, Apple je firma koja vrlo uspješno producira veliku količinu ovćica, ali neka im bude kada to žele. Lako bi se moglo dogoditi da im se to kad - tad obije o glavu. Ali, kao što je netko prije rekao, to sa napuhavanjem baterija je trend kojeg je započeo Samsung, pa onda što i oni ne bi malo isprobali. Ljudi najbolje nauče lekcije kada ih se zvekne po glavi ili po džepu, pa će i oni naučiti da je ponekad jeftinije staviti skuplje i bolje dijelove, a ne cicijašiti na svakom centu i uzimati pregoleme zarade. I onako usput, Friday, komentar ti je vrhunski

hrvooje pon 2.10.2017 13:22

Svake godine ista priča. Od desetine tisuća prodanih komada dva se napuhala i sad je to vijest. Pa dva bi se napuhala da kamenje prodaješ. Zemlja se i dalje okreće, Arsenal je i dalje četvrti, move along, nothing to see here

Torent pon 2.10.2017 13:46
učo kaže...
....

 A zamisli ti koliko je to novaca, 4$ više po jednom uređaju. Pa jadničci bi propali, jer ne bi imali 400% zarade, nego samo 395%. Stvarno, Apple je firma koja vrlo uspješno producira veliku količinu ovćica, ali neka im bude kada to žele. Lako bi se moglo dogoditi da im se to kad - tad obije o glavu. Ali, kao što je netko prije rekao, to sa napuhavanjem baterija je trend kojeg je započeo Samsung, pa onda što i oni ne bi malo isprobali. Ljudi najbolje nauče lekcije kada ih se zvekne po glavi ili po džepu, pa će i oni naučiti da je ponekad jeftinije staviti skuplje i bolje dijelove, a ne cicijašiti na svakom centu i uzimati pregoleme zarade. I onako usput, Friday, komentar ti je vrhunski

 Iz tvoje perspektive to je 5 USD a iz appleove perspektive to je 4 USD put broj komada. Neka je 20 miliona prodatih ti racunaj. To je cisti profit prije oporezivanja....

hrvooje kaže...

Svake godine ista priča. Od desetine tisuća prodanih komada dva se napuhala i sad je to vijest. Pa dva bi se napuhala da kamenje prodaješ. Zemlja se i dalje okreće, Arsenal je i dalje četvrti, move along, nothing to see here

 E to sam i ja govorio za note 7. Big deal....

Louis Pluto pon 2.10.2017 14:34

to je normalan migracijski ciklus, u kasnu jesen se mogu vidjeti cijela jata, napuhnu se radi nepravilnog držanja te odlete haptic feedbackom u cupertino na konzultacije s upravom, na proljeće se vraća vlasniku na parenje s detaljnim user manualom...