H4X0R pon 16.7.2012 17:20

Ma ne samo da ce biti Galaxy S3 killer, nego ce garant donijeti kamaru novih revolucionarnih i nevidjenih tehnologija kao quad cpu, NFC, 4" ekran, isl. i kad jos pridodas tome 200+ noviteta u iOS6, ishod je isti: ispred svakog prodajnog centra po stado.

kristian_bm pon 16.7.2012 17:28

...kako kaže Terry Gou, direktor Foxconna u kojem s navodno već proizvodi, zasjenit će Galaxy S3.

 

Dobar im je način odvlačenja kupaca od SGS3, pomalo bezobrazno.. Doduše, što drugo očekivati od Foxconna ili Applea {#}

jumboY pon 16.7.2012 18:07

Za iP4s velike najave... Za SGSIII isto pretjerane najave.

Na kraju ni 20% od najavljenog u oba slucaja nismo ni vidjeli. Glasine i sl. gluparije su upravo to - gluparije.

 

Pricekajmo da izbace telefon pa cemo znati na cemu smo. Ja se samo iskreno nadam povecanju dijagonale, sve od 4 do 4,3 mi odgovara. Ukoliko to ne naprave, mijenjam telefon. Jednostavno mi je 3,5 premaleno, posebice jer sam prije iP-a imao Desire HD.

Dadica pon 16.7.2012 18:17

Samsung Galaxy SIII već je uspio zasjeniti Appleov iPhone. Apple će se morati jako potruditi želi li ugroziti dominaciju Galaxyja SIII. 

Smatram da će uvijek postojati podijeljene strane-Appleovi i Samsungovi fanboyji. Appleovi će uvijek biti pristrani iPhoneu, ma kakav on bio.

Apple ću pohvaliti tek onda kada svojim rukama opipam uređaj i uvjerim se da je kvalitetniji od Samsungovog pulena.

 

Baja 001 pon 16.7.2012 18:28

I kad bude ima pravi OS i software, toliko san živaca izgbio s IP4s da je to čudo. Telefon je tipično američki, ne diraj i gledaj pravo. Kod Androida je po defaultu bolje i više open minded, a tek s custom romovima. I da neka niko nije spomenio famozni JB koji samo sjebe još više OS.

movie pon 16.7.2012 18:51
Baja 001 kaže...

I kad bude ima pravi OS i software, toliko san živaca izgbio s IP4s da je to čudo. Telefon je tipično američki, ne diraj i gledaj pravo. Kod Androida je po defaultu bolje i više open minded, a tek s custom romovima. I da neka niko nije spomenio famozni JB koji samo sjebe još više OS.

 

 

Pa kaj ga stavljaš?

g12356 pon 16.7.2012 19:28
H4X0R kaže...
Ma ne samo da ce biti Galaxy S3 killer, nego ce garant donijeti kamaru novih revolucionarnih i nevidjenih tehnologija kao quad cpu, NFC, 4" ekran, isl. i kad jos pridodas tome 200+ noviteta u iOS6, ishod je isti: ispred svakog prodajnog centra po stado.

  Nadam se da si bio sarkastičan...koji od novijih top modela nema quad cpu?

assassin.st pon 16.7.2012 19:47
g12356 kaže...
H4X0R kaže...
Ma ne samo da ce biti Galaxy S3 killer, nego ce garant donijeti kamaru novih revolucionarnih i nevidjenih tehnologija kao quad cpu, NFC, 4" ekran, isl. i kad jos pridodas tome 200+ noviteta u iOS6, ishod je isti: ispred svakog prodajnog centra po stado.

  Nadam se da si bio sarkastičan...koji od novijih top modela nema quad cpu?

  Očito nisi upoznat s načinom na koji Apple predstavlja svoje proizvode. Mislim da se na to odnosio njegov post.

assassin.st pon 16.7.2012 20:17
zoki.zlikowski kaže...
Zna li netko kakav je odnos prodaje Iphonea i Galaxya S3?

  Kako sam čitao, Galaxy S3 se prodaje malo bolje od iP4S. Ali teško da je to usporedivo jer je 4S ipak izašao prije više od pola godine.

g12356 pon 16.7.2012 20:43
assassin.st kaže...
g12356 kaže...
H4X0R kaže...
Ma ne samo da ce biti Galaxy S3 killer, nego ce garant donijeti kamaru novih revolucionarnih i nevidjenih tehnologija kao quad cpu, NFC, 4" ekran, isl. i kad jos pridodas tome 200+ noviteta u iOS6, ishod je isti: ispred svakog prodajnog centra po stado.

  Nadam se da si bio sarkastičan...koji od novijih top modela nema quad cpu?

  Očito nisi upoznat s načinom na koji Apple predstavlja svoje proizvode. Mislim da se na to odnosio njegov post.

  Ma baš zato i jesam jer znam kako oni predstavljaju svoje proizvode i boli me glava od toga...

Slash 666 pon 16.7.2012 20:46
Random. kaže...

Što ćemo onda, otpisujemo ovaj telefon ili?

Nego što? Pa očito smeće, Apple ne zna dobar mobitel napraviti.
Mislim da je najbolje da skupimo sve ljude s ovog foruma, i bombardiramo Apple, možemo i Foxcon odmah. Koliko ste zaluđeni Androidom u stanju ste to i napraviti. 

U ove 2 godine, 3 svetinje su proizašle na forumu. Samsung, Android, i Battlefield.
Voli nešto drugo, i osuđen si na gomile glupih argumenata i flameanja.
Naravno, kad netko u Samsung S III temi napiše nešto protiv npr. ekrana (vlasnik dotičnog telefona, btw, znači čovjek zna o čem priča), popljuje ga se s izlikom da se gubi iz teme, i da nema šta srati. Ovaj forum mi se svakim danom sve više i više gadi. 

W1ck3d8u2z pon 16.7.2012 21:16

Budimo realni; jedino šta valja na iPhoneu je hardware i mislim da su na tom polju daleko ispred svih drugih zajedno, ali sve ostalo je sačuvaj Bože. Software je za malu djecu i ne vidim da će se išta drastičnije promijeniti po tom pitanju. Možda i bi da nam je Stevica još živ ali ovaj novi direktor je mlada mahuna.

Shagmans pon 16.7.2012 21:48
Slash 666 kaže...
Random. kaže...

Što ćemo onda, otpisujemo ovaj telefon ili?

Nego što? Pa očito smeće, Apple ne zna dobar mobitel napraviti.
Mislim da je najbolje da skupimo sve ljude s ovog foruma, i bombardiramo Apple, možemo i Foxcon odmah. Koliko ste zaluđeni Androidom u stanju ste to i napraviti. 

U ove 2 godine, 3 svetinje su proizašle na forumu. Samsung, Android, i Battlefield.
Voli nešto drugo, i osuđen si na gomile glupih argumenata i flameanja.
Naravno, kad netko u Samsung S III temi napiše nešto protiv npr. ekrana (vlasnik dotičnog telefona, btw, znači čovjek zna o čem priča), popljuje ga se s izlikom da se gubi iz teme, i da nema šta srati. Ovaj forum mi se svakim danom sve više i više gadi. 

 

Samsung je OK, iako pravi plastične telefone. Po meni je HTC mnogo bolji izbor. Par % u sintetičkim testovima mi ništa ne znači koliko odlična izrada i superioran UI u odnosu na TouchWiz. Android je super zbog mogućnosti kastomizacije, ali dobro radi maksimalno mjesec dana (pomenuti HTC radi malo duže ako ga ne diraš) i pođe da usporava i štopa. Gore nego Windows na desktopu. iPhone radi identičnom brzinom kad ga kupiš i nakon godinu dana. Jedina zamjerka mi je malen ekran, što je neko rekao između 4 i 4.3 inča je savršen. Znači negdje dobiješ, negdje izgubiš. Battlefield neću ni pominjati. Ko je igrao Battlefield Bad Company 2 i Battlefiled 3 vidjeće da je to identična igra samo malo ušminkana. A svi pljuju Activision sa MW3. Smiješno!

Loco pon 16.7.2012 22:20
Slash 666 kaže...
Random. kaže...

Što ćemo onda, otpisujemo ovaj telefon ili?

Nego što? Pa očito smeće, Apple ne zna dobar mobitel napraviti.
Mislim da je najbolje da skupimo sve ljude s ovog foruma, i bombardiramo Apple, možemo i Foxcon odmah. Koliko ste zaluđeni Androidom u stanju ste to i napraviti. 

U ove 2 godine, 3 svetinje su proizašle na forumu. Samsung, Android, i Battlefield.
Voli nešto drugo, i osuđen si na gomile glupih argumenata i flameanja.
Naravno, kad netko u Samsung S III temi napiše nešto protiv npr. ekrana (vlasnik dotičnog telefona, btw, znači čovjek zna o čem priča), popljuje ga se s izlikom da se gubi iz teme, i da nema šta srati. Ovaj forum mi se svakim danom sve više i više gadi. 

 

ne znam baš tko je tu zaluđen čime, tko je sklon dizat na pijedestale i tko je sklon pljuvat po onom drugačijem (kompliciranijem, otvorenijem, široj mogućnosti izbora).

a što se foruma tiče, jabučnjak još uvijek radi ako je teško podnjet kritiku i tuđe mišljenje, ako se ne varam ;)

Soapy pon 16.7.2012 23:21

Brat bratu ovi koji se žale da im iOS zadaje muke, mogu samo reći wtf?? U 2 godine korištenja iPhone-a ni jednom nisam imao ni najmanji problem s iOS-om. Obično trollanje. Mogu se kladit da su im windowsi ili linux (šta već koriste) nanjeli sto puta više frustracije nego iOS.

 

Pišu postove koda je Apple najveća nesreća koja se dogodila na ovom svijetu, svo zlo ovog svijeta, a vjerovatno su neki Apple proizvod nisu u životu ni primili u ruku, jedino vidjeli kod prijatelja, ako i to. Koja je poanta hejtanja? Pljuješ po nećemu bez ikakvog razloga. Nazivat proizvod poput iPhone-a smećem? Ko je tu lud. Ja svoj kalkulator ne nazivam smećem, a kamoli iPhone. A za ove kojima se ne sviđa Appleov način reklamiranja proizvoda. Pa daj pogledaj malo druge tvrtke, pa mi reci koja ne radi isto? Koja je svrha marketinga nego privući kupce.

 

 

Kako ovaj forum zna bit frustrirajuć zbog pojedinaca, užas.

Borostef uto 17.7.2012 00:19
Slash 666 kaže...
Random. kaže...

Što ćemo onda, otpisujemo ovaj telefon ili?

Nego što? Pa očito smeće, Apple ne zna dobar mobitel napraviti.
Mislim da je najbolje da skupimo sve ljude s ovog foruma, i bombardiramo Apple, možemo i Foxcon odmah. Koliko ste zaluđeni Androidom u stanju ste to i napraviti. 

U ove 2 godine, 3 svetinje su proizašle na forumu. Samsung, Android, i Battlefield.
Voli nešto drugo, i osuđen si na gomile glupih argumenata i flameanja.
Naravno, kad netko u Samsung S III temi napiše nešto protiv npr. ekrana (vlasnik dotičnog telefona, btw, znači čovjek zna o čem priča), popljuje ga se s izlikom da se gubi iz teme, i da nema šta srati. Ovaj forum mi se svakim danom sve više i više gadi. 

Bravo stari!

Točno si pogodio, ovaj forum je izgubio svaku objektivnost zbog sveopćeg nedostatka samokritike...

Član sam mnogih foruma posvećenih što Mac, Android, Pc, iOS temama, i na svakom od tih sami članovi

kritiziraju druge članove zbog neargumentiranih i navijačkih komentara... npr. na MacRumors forumu ti neće proči

arbitrarna izjava tipa... PC je smeće... Pod broj jedan, jer nije, a pod broj dva, jer takva diskusija nije produktivna...

A na ovom forumu, ne samo da te drugi članovi neće osuditi, nego neće ni moderatori... Valjda je sve u broju komentara i klikova...

Šteta za jedan vrlo aktivan forum, potencijalno bolji od drugih... Ali nije ostvario svoj potencijal...

Uživajte i dalje uz svoj BF3, Android, i Samsung u blaženom uvjerenju da ne postoji ništa drugo...

Za sve od navedenog ne tvrdim da nije dobro, samo spominjem da postoje alternative, ali to moji cijenjeni mladi kolege (djeca)

sa ovog foruma ne dopuštaju kao mogućnost... Nema veze... u manjini sam, ali tako mi je, što se ovog foruma tiče, i draže.

Ezio uto 17.7.2012 00:40
Danny_HR kaže...

Sve i da Apple ne izda novi telefon idućih godinu dana nitko neće ni približno ugroziti njihovu apsolutnu i neprikosnovenu dominaciju u svakom segmentu tržišta u kojem sudjeluju.

 

Slazem se. Realno iphone 4S nema konkurencije. Ovih par novih androida na koje sline djeca nisu vrijedni spomena kao ni operativni sustav koji ih pogoni. Apple moze komotno cekati da se pojave w8 mobiteli pa onda opet pomesti pod sa svime na trzistu.