niki čet 28.5.2009 20:49
Stimulans kaže...

...Iako mi se čini da sam ovaj princip negdje već susreo. Samo umjesto LCD bili su CRT monitori

 
Vjerojatno misliš na one stare Macove (eMac se valjda zvao...)
Zgodna stvarčica, i komponente su OK, a jeftiniji je od sličnih Dellovih proizvoda...
dgigibao čet 28.5.2009 21:08
Stimulans kaže...

Ukoliko korisnici nisu zainteresirani za igre, ovo je idealno rješenje. Iako mi se čini da sam ovaj princip negdje već susreo. Samo umjesto LCD bili su CRT monitori

 To je koncept iz 1984. Zva se Macintosh. I traje do danas, zove se iMac.
Stimulans čet 28.5.2009 21:12
dgigibao kaže...
Stimulans kaže...

Ukoliko korisnici nisu zainteresirani za igre, ovo je idealno rješenje. Iako mi se čini da sam ovaj princip negdje već susreo. Samo umjesto LCD bili su CRT monitori

 To je koncept iz 1984. Zva se Macintosh. I traje do danas, zove se iMac.
 ma da, na to sam mislio. I čudno mi bilo kako se nitko nije prije toga sjetio. A u ostalom tu je sad ekspanzija prijenosnika, no vjerojatno će ovakav koncept imati svjetliju budućnost
cro_blue čet 28.5.2009 22:25

Sviđaju mi se ovakvi uređaji. Baš sam nedavno imao priliku isprobati jedno takvo riješenje od MSI-a u režiji jedne radio postaje i oduševio me. Doduše, ovaj je bio opremljen touchscreenom ali svejedno, lijepo je vidjeti takve uređaje i kod nas na tržištu.

maxym ned 31.5.2009 21:41

Nema ovdje ni 'd' od domaćeg (kao uostalom ni u cjelokupnom asortimanu Končarevih kompjutera), radi se o modelu Clevo L390T na koji su Končarevi 'proizvođači' stavili naljepnicu sa vlastitim logotipom i nazivom.

 

Inače sam koncept nema nikakve veze sa Mac-om (ili Apple-om), jer su i prije postojali kompjuteri koji su imali integrirani monitor i tipkovnicu, a osim toga koncept ne spada pod copyright pa se nemože ni smatrati nečijim isključivim pravom korištenja.