DigiMagic uto 16.8.2011 17:29

Opet sve isto kao i zadnji put: najava potpuno novih web stranica (iako je možda sav ili dio funkcionalnosti starih iskoristiv i samo treba staviti ne-iritirajući design); svaštarenje koje nema veze sa core djelatnošću (edukacije, niz novih usluga?); vjeran i sposoban tim koji je i doveo do ovakvog stanja... {#}

 

Vortac uto 16.8.2011 17:29

Odluka o novoj web-stranici ulijeva nadu da su neke greške ipak prepoznate. Još da cjenike s novih stranica uvrste na nabava.net i povjerovat ću im da su spremni za neki novi pristup tržištu.

Penryn uto 16.8.2011 17:33
zzz kaže...

Sad je kod njih veliki rizik kupovati.Kupiš nešto,i to se pokvari,a oni u muđuvremenu propadnu.

Zbog toga trebaju agresivno niske cijene inače će prije u stečaj nego šta novu stranicu naprave.

Nažalost. Nekad je i HGSpot bio okey i bilo mi je skoro pa svejedno uzimao u Ve-mila, HGspota, Linksa..

t00mob uto 16.8.2011 17:43

Mene zanima gdje je Asus asortiman? Netragom je nestao, matične grafičke.. itd..   Gledajući njihovu web stranicu i cjenik, nema masu stvari koje su bile prije zatvaranja. Prije zatvaranja sam u Utrinama ubo sandy bridge proc i matičnu po fantastičnim cijenama. Jeftinije sam prošao od najjeftinijih današnjih cijena tih komponenti po nabava.net.

Oni će opstat jedino ako će i dalje nastaviti sa takvim ili sličnim cijenama. Ja sam se vratio kupovanju kod njih netom prije zatvaranja, vratili su se i drugi, upravo zbog cijena. Šteta kaj je sad opet sve poljuljano i opet nemaju masu artikala.

t00mob uto 16.8.2011 17:48
zzz kaže...

Sad je kod njih veliki rizik kupovati.Kupiš nešto,i to se pokvari,a oni u muđuvremenu propadnu.

 

Ne kužim po čemu je to rizik? Garancija tj. jamstvo je ionako svugdje od dobavljača, distributera ili zastupnika. Dakle msan, microline itd..  kao što i piše na onoj naljepnici sa garancijom. Ak kojim slučajem hgspot ili bilo tko drugi propadne jednostavno komponentu(u slučaju kvara u jamstvenom roku) nosiš izravno msanu ili microlineu ili kome god već. Nikakav problem.

zzz uto 16.8.2011 17:52
t00mob kaže...
zzz kaže...

Sad je kod njih veliki rizik kupovati.Kupiš nešto,i to se pokvari,a oni u muđuvremenu propadnu.

 

Ne kužim po čemu je to rizik? Garancija tj. jamstvo je ionako svugdje od dobavljača, distributera ili zastupnika. Dakle msan, microline itd..  kao što i piše na onoj naljepnici sa garancijom. Ak kojim slučajem hgspot ili bilo tko drugi propadne jednostavno komponentu(u slučaju kvara u jamstvenom roku) nosiš izravno msanu ili microlineu ili kome god već. Nikakav problem.

Ne živimo svi u Zagrebu.

Robert_84 uto 16.8.2011 18:02
Horned Reaer kaže...

OVo je lakrdija bolje da promjene ime jel su kod mene na crnoj listi

 

je se meni za promjenu imena.... imam vga ati koja nevalja.... a kupljena kod njih..... sad me zanima da ju reklamiram..... a za njih mi se živo j.....