ParaNO1d čet 10.11.2016 13:27
Hexfire kaže...
lllnuclearlll kaže...

Koja je točno prednost nakrivljenog zaslona mobitela, može li mi netko pojasniti?

 Bolje prijanja uz guzicu kad se nosi u stražnjem đžepu.

 Šta ako si ravan/na ko daska onda će ti se vidit u zadnjem džepu

Check čet 10.11.2016 14:02
lllnuclearlll kaže...

Koja je točno prednost nakrivljenog zaslona mobitela, može li mi netko pojasniti?

 Osobno nisam fan zakrivljenih ekrana, tebalo mi je ukupno 2 dana da zmjenim s7 edge za s7. Po mom iskustvu zakrivljeni ekran je uzasno nepraktican, bocni rubovi su milimetar i konstantno sam morao obracati pozornost kako drzim mobitel, te ga nisam mogao koristiti sa jednom rukom, imam velike šape i obavezno bih sa dlanom poklikao na rubu ekran, u porukama potiskao tipke, bezveze umirao u skyforcu:), i konstanto odzumiravao ili zoominao web... 

Visak pet 11.11.2016 09:47

Kako će zadržati istu širinu na Edge modelu, kad je tamo ekran već do (preko) ruba? Omotat će ga na stražnju stranu?

Nisam probao, ali meni se isto čini da bih bez ruba stalno nešto aktivirao na ekranu. Propustio sam S7, jer sam htio čekati 4k ekran za VR, a sada vidim da moram tražiti drugdje.

nixass pet 11.11.2016 14:42
NEW_MAN kaže...
lllnuclearlll kaže...

Koja je točno prednost nakrivljenog zaslona mobitela, može li mi netko pojasniti?

 Imas neke fore po rubu ekrana ali realno gledano gimmick i cisto fore radi.

 i sva bocna svjetlos ti se reflektira u oci.

 

btw, trebalo je negdje utopit ove neprodane i reciklirane 5.7" ekrane iz note7, S8 je najbolji za to

southy pet 11.11.2016 16:35
Check kaže...
lllnuclearlll kaže...

Koja je točno prednost nakrivljenog zaslona mobitela, može li mi netko pojasniti?

 Osobno nisam fan zakrivljenih ekrana, tebalo mi je ukupno 2 dana da zmjenim s7 edge za s7. Po mom iskustvu zakrivljeni ekran je uzasno nepraktican, bocni rubovi su milimetar i konstantno sam morao obracati pozornost kako drzim mobitel, te ga nisam mogao koristiti sa jednom rukom, imam velike šape i obavezno bih sa dlanom poklikao na rubu ekran, u porukama potiskao tipke, bezveze umirao u skyforcu:), i konstanto odzumiravao ili zoominao web... 

Osobno ne vidim nikakvu prednosti, čak naprotiv, funkcionalno mi se se ne dopada, no Edge model radi toga izgleda mnogo ekskluzivnije i pretpostavljam da ga zato ljudi toliko kupuju. Meni isto se osobno Edge po izgledu jako dopada, dok mi je standardni S7 poprilično običan