zeroname sri 4.1.2017 22:58
mbaksa kaže...

Dalo bi se pretpostaviti da će biti razočaravajuće spor, s obzirom da skrivaju brzine kao zmija noge.

 A kakav je NAND u tom sticku. Da li je isto kao i u SSD-ovima 3d koliko slojeva ili nešto drugo. I zašto je tako velik. Pa 1TB stane na dva "chipa". A i m2 ssd je manji od ovoga.

overhaul sri 4.1.2017 23:22
mbaksa kaže...

Znaš isto koliko i ja. Meni jednostavno logika govori da, kad bi se mogli pohvaliti brzinom, onda bi je i istaknuli. Bez navođenja brzine meni to uopće nije vijest.

 Istina. Većina članka sad nama nabraja koliko se fotografija ili ovakvih/onakvih video zapisa može gore posrpemiti. Jako bitno jer na HDD to se potpuno drugačije snima 
i ne stane  istoj količini... pa da nas upute u tajne potencijalnog sadržaja usb cigle.

Ajar čet 5.1.2017 05:05

možda tek jedna manja zamjerka "proizvodu": dizajn kućišta u obliku pimpeka suptilno bi metaforički naznačlio njegovu svrhu i smisao, kao i nit vodilju koju su slijedili u marketingu kad su se ovome tako vješto domislili. 

Torent čet 5.1.2017 07:04

Plus pise da na manje kapacitete od 32gb ne moze se raditi backup. Ne razumijem. Kako misle ne mogu raditi backup. Kako stick zna sta je backup a sta jedina kopija dokumenta....

Ogromna tabela a poptuno beskorisna i besmislena....

softwaremaniac čet 5.1.2017 07:17
Torent kaže...

Plus pise da na manje kapacitete od 32gb ne moze se raditi backup. Ne razumijem. Kako misle ne mogu raditi backup. Kako stick zna sta je backup a sta jedina kopija dokumenta....

Ogromna tabela a poptuno beskorisna i besmislena....

Kad se radi backup OS-a, sustav traži min 32 GB.

Torent čet 5.1.2017 08:00
softwaremaniac kaže...
Torent kaže...

Plus pise da na manje kapacitete od 32gb ne moze se raditi backup. Ne razumijem. Kako misle ne mogu raditi backup. Kako stick zna sta je backup a sta jedina kopija dokumenta....

Ogromna tabela a poptuno beskorisna i besmislena....

Kad se radi backup OS-a, sustav traži min 32 GB.

 Znam ja to ali tamo pise backup a ne backup OS-a ;) A ne radi se backup samo OS-a :)

softwaremaniac čet 5.1.2017 08:16
Torent kaže...
softwaremaniac kaže...
Torent kaže...

Plus pise da na manje kapacitete od 32gb ne moze se raditi backup. Ne razumijem. Kako misle ne mogu raditi backup. Kako stick zna sta je backup a sta jedina kopija dokumenta....

Ogromna tabela a poptuno beskorisna i besmislena....

Kad se radi backup OS-a, sustav traži min 32 GB.

 Znam ja to ali tamo pise backup a ne backup OS-a ;) A ne radi se backup samo OS-a :)

 To je istina.

overhaul pet 6.1.2017 21:25
x18x05x kaže...
Torent kaže...

Pa ako ti trebaju sati da iskopiras nesto i nije tolika fora tj ostaje samo na fori....

 Pročitaj ono zadnje što sam napisao.

 Pa nije to tako malo kućište. Volumenom je veće (deblje) nego ssd m.2 istog kapaciteta koji je vjerujem x puta brži. Naravno, nije to ta konekcija, 
ali lako je moguće da je cijena tu negdje.